Hledat

Ubytování

Ubytování město Pusztaszer

Ve městě Pusztaszer (Maďarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pusztaszer

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pusztaszer

Németh Tanya Vendégház

9,4

Németh Tanya Vendégház

Ubytování (Venkovský dům) Németh Tanya Vendégház. Németh Tanya Vendégház je tradiční maďarský statek, který se nachází 1 km od obce Pusztaszer. Ubytování Németh Tanya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pálya Vendégház

9,2

Pálya Vendégház

Ubytování (Apartmán) Pálya Vendégház. Pálya Vendégház is set in Pusztaszer and offers free bikes. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Pálya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szérűskert Vendégház Pusztaszer

Szérűskert Vendégház Pusztaszer

Ubytování (Prázdninový dům) Szérűskert Vendégház Pusztaszer. Szérűskert Vendégház Pusztaszer is situated in Pusztaszer and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Szérűskert Vendégház Pusztaszer se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Ubytování ve městě Pusztaszer

Město Pusztaszer se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Pusztaszer.