Hledat

Ubytování

Ubytování město Puigpunyent

Ve městě Puigpunyent (Španělsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Puigpunyent

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Puigpunyent

Finca Hotel Son Pont

9,5

Finca Hotel Son Pont

Ubytování (Farma) Finca Hotel Son Pont. Tento venkovský hotel s venkovním bazénem se nachází v údolí Puigpunyent. Nabízí prostorné pokoje s výhledem na pohoří Tramuntana. Ubytování Finca Hotel Son Pont se nachází ve městě Puigpunyent (Španělsko - Mallorca).

LJs Ratxo Eco Luxury Retreat

8,8

LJs Ratxo Eco Luxury Retreat

Ubytování (Hotel) LJs Ratxo Eco Luxury Retreat. Tento lázeňský hotel se nachází v pohoří Puig de Galatzó na Mallorce a nabízí terasu s nádherným výhledem, nekonečný bazén a vířivku. Ubytování LJs Ratxo Eco Luxury Retreat se nachází ve městě Puigpunyent (Španělsko - Mallorca).

SA COMUNA- Impresionante Mansion en Puigpunyent- Serra Tramuntana

SA COMUNA- Impresionante Mansion en Puigpunyent- Serra Tramuntana

Ubytování (Vila) SA COMUNA- Impresionante Mansion en Puigpunyent- Serra Tramuntana. Located in Puigpunyent, SA COMUNA- Impresionante Mansion en Puigpunyent- Serra Tramuntana provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared... Ubytování SA COMUNA- Impresionante Mansion en Puigpunyent- Serra Tramuntana se nachází ve městě Puigpunyent (Španělsko - Mallorca).

Es Talaiot

Es Talaiot

Ubytování (Prázdninový dům) Es Talaiot. Es Talaiot se nachází v Puigpunyentu, jen 1,3 km od přírodní rezervace Puig de Galatzo. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Es Talaiot se nachází ve městě Puigpunyent (Španělsko - Mallorca).

Villa Roca Verde

Villa Roca Verde

Ubytování (Vila) Villa Roca Verde. Set in Puigpunyent, within less than 1 km of Puig de Galatzo Nature Reserve, Villa Roca Verde offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Villa Roca Verde se nachází ve městě Puigpunyent (Španělsko - Mallorca).

Ca na bel

Ca na bel

Ubytování (Vila) Ca na bel. Featuring garden views, Ca na bel is situated in Puigpunyent, around 1.3 km from Puig de Galatzo Nature Reserve. Ubytování Ca na bel se nachází ve městě Puigpunyent (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Puigpunyent

Město Puigpunyent se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Puigpunyent.