Hledat

Ubytování

Ubytování město Puerto de la Madera

Ve městě Puerto de la Madera (Španělsko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Puerto de la Madera

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Puerto de la Madera

Mesa del Mar Sunset Dream Apartment

10

Mesa del Mar Sunset Dream Apartment

Ubytování (Apartmán) Mesa del Mar Sunset Dream Apartment. Mesa del Mar Sunset Dream Apartment the Best Paradise Views se nachází v Puertu de la Madera, 17 km od La Laguny, a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Mesa del Mar Sunset Dream Apartment se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crepúsculo

9,8

Crepúsculo

Ubytování (Apartmán) Crepúsculo. Crepúsculo is located in Puerto de la Madera and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Crepúsculo se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment on the sea

9,7

Apartment on the sea

Ubytování (Apartmány) Apartment on the sea. Apartment on the sea nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou v obci Puerto de la Madera. Ubytování Apartment on the sea se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocean Skyline Bed&Breakfast

9,6

Ocean Skyline Bed&Breakfast

Ubytování (Apartmán) Ocean Skyline Bed&Breakfast. Situated in Puerto de la Madera in the Tenerife region, Ocean Skyline Bed&Breakfast features a balcony and pool views. Ubytování Ocean Skyline Bed&Breakfast se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife).

Chalet señorial con vista al mar, Tenerife

9,4

Chalet señorial con vista al mar, Tenerife

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet señorial con vista al mar, Tenerife. Situated in Puerto de la Madera in the Canary Islands region, Chalet señorial con vista al mar, Tenerife features a garden. Ubytování Chalet señorial con vista al mar, Tenerife se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Charly

9,3

Villa Charly

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Charly. Located in Puerto de la Madera in the Canary Islands region, Villa Charly has a balcony and garden views. Ubytování Villa Charly se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apto en Mesa del Mar

9,3

Apto en Mesa del Mar

Ubytování (Apartmán) Apto en Mesa del Mar. Apto en Mesa del Mar je apartmán s balkonem a výhledem na moře situovaný v Tacoronte na ostrově Tenerife, 25 km od Puerta de la Cruz. Ubytování Apto en Mesa del Mar se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocean view house

9,1

Ocean view house

Ubytování (Prázdninový dům) Ocean view house. Set in Puerto de la Madera in the Tenerife region, Ocean view house features a garden. The property has sea views and is 17 km from La Laguna. Ubytování Ocean view house se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Mar y Sol

7,9

Apartamento Mar y Sol

Ubytování (Apartmán) Apartamento Mar y Sol. Offering free WiFi, Apartamento Mar y Sol is set on the beachfront in Puerto de la Madera. The apartment features pool views and is 17 km from La Laguna. Ubytování Apartamento Mar y Sol se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wish you were here

Wish you were here

Ubytování (Apartmán) Wish you were here. Set in Puerto de la Madera in the Canary Islands region, Wish you were here features a patio and pool views. Ubytování Wish you were here se nachází ve městě Puerto de la Madera (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Puerto de la Madera

Město Puerto de la Madera se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Puerto de la Madera.