Hledat

Ubytování

Ubytování město Ptolemaida

Ve městě Ptolemaida (Řecko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ptolemaida

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ptolemaida

Hotel Terelidis House

8,8

Hotel Terelidis House

Ubytování (Hotel) Hotel Terelidis House. Hotel Terelidis House is located 14 km from Ptolemaida Town and features a sun terrace with a garden. Ubytování Hotel Terelidis House se nachází ve městě Ptolemaida (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ioannou Resort

8,4

Ioannou Resort

Ubytování (Hotel) Ioannou Resort. Boasting a seasonal outdoor pool, Ioannou Resort is located in Ptolemaida Town of Western Macedonia region. Ubytování Ioannou Resort se nachází ve městě Ptolemaida (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pantelidis

8,1

Hotel Pantelidis

Ubytování (Hotel) Hotel Pantelidis. Hotel Pantelidis se nachází 2 km od města Ptolemaida a je postaven na ploše 45.000 m2. Nabízí elegantní ubytování a venkovní bazén. Ubytování Hotel Pantelidis se nachází ve městě Ptolemaida (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Costis

7,4

Hotel Costis

Ubytování (Hotel) Hotel Costis. Hotel Costis is set in the centre of Ptolemaida, in Kozani region. Guests can enjoy the on-site bar. Free private parking is available on site. Ubytování Hotel Costis se nachází ve městě Ptolemaida (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ptolemaida

Město Ptolemaida se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Ptolemaida.