Hledat

Ubytování

Ubytování město Psinthos

Ve městě Psinthos (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Psinthos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Psinthos

Bianca Suite & Home

9,9

Bianca Suite & Home

Ubytování (Prázdninové domy) Bianca Suite & Home. Villa Bianca offers accommodation in Psinthos. The accommodation features a spa bath. Rhodes Town is 22 km away. Free private parking is available on site. Ubytování Bianca Suite & Home se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos).

Seva's House

9,9

Seva's House

Ubytování (Apartmány) Seva's House. Located in Psinthos, 14 km from Kallithea Rhodes, Seva's House provides a garden and free WiFi. Ubytování Seva's House se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos).

Paulsia Apartments

9,7

Paulsia Apartments

Ubytování (Apartmány) Paulsia Apartments. Situated in Psinthos, 14 km from Kallithea Rhodes, Paulsia Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Paulsia Apartments se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grandmother's house

9,6

Grandmother's house

Ubytování (Apartmán) Grandmother's house. Situated in Psinthos, Grandmother's house features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Grandmother's house se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fedra's Village House

9,6

Fedra's Village House

Ubytování (Prázdninový dům) Fedra's Village House. Featuring a terrace with garden views, Fedra's Village House is a holiday home, situated in center Psinthos. Guests benefit from balcony and a terrace. Ubytování Fedra's Village House se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Stolidi tis Psinthou

9,6

To Stolidi tis Psinthou

Ubytování (Prázdninové domy) To Stolidi tis Psinthou. Located in Psinthos, 14 km from Kallithea Rhodes, To Stolidi tis Psinthou provides a restaurant and free WiFi. Ubytování To Stolidi tis Psinthou se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Green House with the garden

9,3

The Green House with the garden

Ubytování (Prázdninový dům) The Green House with the garden. Set in Psinthos in the Rhodes region, The Green House with the garden has a terrace. The air-conditioned accommodation is 25 km from Rhodes Town. Ubytování The Green House with the garden se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marias house

Marias house

Ubytování (Apartmán) Marias house. Situated in Psinthos in the Rhodes region, Marias house has a balcony. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytování Marias house se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anastasia

Villa Anastasia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Anastasia. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Anastasia is located in Psinthos. Ubytování Villa Anastasia se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa madeline

Villa madeline

Ubytování (Vila) Villa madeline. Villa madeline is set in Psinthos. The accommodation is 14 km from Kallithea Rhodes, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytování Villa madeline se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BEAUTIFUL HOUSE OF PSINTHOS

BEAUTIFUL HOUSE OF PSINTHOS

Ubytování (Apartmán) BEAUTIFUL HOUSE OF PSINTHOS. Situated in Psinthos in the Rhodes region, BEAUTIFUL HOUSE OF PSINTHOS has a patio and city views. Ubytování BEAUTIFUL HOUSE OF PSINTHOS se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria’s House

Maria’s House

Ubytování (Apartmán) Maria’s House. Situated in Psinthos in the Dodecanese region, Maria’s House has a balcony. The accommodation is 10 km from Kallithea Rhodes. Ubytování Maria’s House se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giotas house

Giotas house

Ubytování (Prázdninový dům) Giotas house. Giotas house is located in Psinthos. The accommodation is 13 km from Kallithea Rhodes. The holiday home is equipped with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování Giotas house se nachází ve městě Psinthos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Psinthos

Město Psinthos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Psinthos.