Hledat

Ubytování

Ubytování město Psalidi

Ve městě Psalidi (Řecko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Psalidi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Psalidi

Family

9,9

Family

Ubytování (Apartmán) Family. Set in Psalidi, just a few steps from Psalidi Beach, Family offers beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden and free... Ubytování Family se nachází ve městě Psalidi (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mitsis Ramira Beach Hotel

9

Mitsis Ramira Beach Hotel

Ubytování (Rezort) Mitsis Ramira Beach Hotel. Hotel Mitsis Ramira Beach se nachází na soukromém úseku písečné pláže v Psalidi, pouhých 3,5 km od města Kos. Ubytování Mitsis Ramira Beach Hotel se nachází ve městě Psalidi (Řecko - Kos).

Aegean Sea View Bsv

5,9

Aegean Sea View Bsv

Ubytování (Apartmány) Aegean Sea View Bsv. Set in Kos Town, 1.6 km from Psalidi Beach and 2.9 km from Kos Town Beach, Aegean Sea View Bsv offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování Aegean Sea View Bsv se nachází ve městě Psalidi (Řecko - Kos).

Oceanis Beach & Spa Resort

Oceanis Beach & Spa Resort

Ubytování (Hotel) Oceanis Beach & Spa Resort. Oceanis Beach & Spa Resort 4hvězdičkový hotel pouze pro dospělé, který se nachází přímo na pláži v Psalidi. Ubytování Oceanis Beach & Spa Resort se nachází ve městě Psalidi (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Bangalow

Family Bangalow

Ubytování (Apartmán) Family Bangalow. Set just 600 metres from Psalidi Beach, Family Bangalow offers accommodation in Psalidi with access to a seasonal outdoor swimming pool, a garden, as well... Ubytování Family Bangalow se nachází ve městě Psalidi (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Psalidi

Město Psalidi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Psalidi.