Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Prosečné

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prosečné

Family House 94

9,7

Family House 94

Ubytování (Apartmán) Family House 94. Tento rekonstruovaný venkovský dům se nachází v klidné, lesnaté oblasti v obci Prosečné. Family House 94 nabízí ubytování vhodné pro rodiny. Ubytování Family House 94 se nachází ve městě Prosečné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Family House 94 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Family House 94 momentálně evidujeme 48 recenzí.

Farma Basarovi

9,4

Farma Basarovi

Ubytování (Penzion) Farma Basarovi. Farma Basařovi se nachází v Prosečné v Královéhradeckém kraji, 24 km od Karpacze. Nabízí gril, venkovní ohniště a výhled do zahrady. Ubytování Farma Basarovi se nachází ve městě Prosečné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Farma Basarovi má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Farma Basarovi momentálně evidujeme 100 recenzí.

U Golfu

6,3

U Golfu

Ubytování (Chata) U Golfu. U Golfu se nachází v obci Prosečné. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou a terasou. Ubytování U Golfu se nachází ve městě Prosečné (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování U Golfu má celkové hodnocení 6,3. Pro Chata U Golfu momentálně evidujeme 6 recenzí.