Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Proseč

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Proseč

Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka

9,5

Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka. Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka se nachází v Proseči a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka se nachází ve městě Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán v Záchranné stanici Pasíčka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytování v Proseči

9,3

Ubytování v Proseči

Ubytování (Apartmán) Ubytování v Proseči. Toto ubytování se nachází v Proseči a nabízí Wi-Fi zdarma, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování v Proseči se nachází ve městě Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování v Proseči má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytování v Proseči momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel Hornicka

8,7

Hotel Hornicka

Ubytování (Hotel) Hotel Hornicka. Hotel Hornická se nachází v Proseči. Nabízí Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají psací stůl, TV a posezení. Pardubice se nachází 45 km od hotelu Hornická. Ubytování Hotel Hornicka se nachází ve městě Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Hornicka má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Hornicka momentálně evidujeme 67 recenzí.

Roubenka Flora Proseč Vysočina

Roubenka Flora Proseč Vysočina

Ubytování (Chata) Roubenka Flora Proseč Vysočina. Roubenka Flora Proseč Vysočina is set in Proseč. Free WiFi is featured. Ubytování Roubenka Flora Proseč Vysočina se nachází ve městě Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Roubenka Flora Proseč Vysočina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Prosec u Sece

Prosec u Sece

Ubytování (Prázdninový dům) Prosec u Sece. Proseč u Seče se nachází v obci Proseč a nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Prosec u Sece se nachází ve městě Proseč (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Prázdninový dům Prosec u Sece nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Roubenka u Kmotry

Roubenka u Kmotry

Ubytování (Chata) Roubenka u Kmotry. Roubenka u Kmotry se nachází v Proseči v Pardubickém kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Roubenka u Kmotry se nachází ve městě Proseč (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 54 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vopařilův statek Leština

Vopařilův statek Leština

Ubytování (Apartmány) Vopařilův statek Leština. Offering a garden, Vopařilův statek Leština offers accommodation in Proseč. Pardubice is 31 km from the apartment, while Hradec Králové is 43 km away. Ubytování Vopařilův statek Leština se nachází ve městě Proseč (Česko - Pardubický kraj).