Hledat

Ubytování

Ubytování město Procida

Ve městě Procida (Itálie) máme celkem 152 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Procida

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Procida

IL GIARDINO

10

IL GIARDINO

Ubytování (Prázdninový dům) IL GIARDINO. IL GIARDINO se nachází v Procidě, 450 metrů od pláže Chiaia a 1,4 km od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování IL GIARDINO se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Casa stile pescatori

10

Casa stile pescatori

UbytováníCasa stile pescatori. Boasting city views, Casa stile pescatori features accommodation with a patio and a coffee machine, around 700 metres from Pozzo Vecchio Beach. Ubytování Casa stile pescatori se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Tre Torri Torre 3

10

Tre Torri Torre 3

UbytováníTre Torri Torre 3. Tre Torri Torre 3 se nachází v Procidě, 1,3 km od pláže Chiaiolella, 1,3 km od pláže Chiaia a 2,6 km od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování Tre Torri Torre 3 se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Casa Sottorar - Loft Open Space in Corricella

10

Casa Sottorar - Loft Open Space in Corricella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sottorar - Loft Open Space in Corricella. Casa Sottorar - Loft Open Space in Corricella se nachází v Procidě, 350 metrů od pláže Chiaia a 650 metrů od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování Casa Sottorar - Loft Open Space in Corricella se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Casetta all'ombra del ciliegio

10

Casetta all'ombra del ciliegio

UbytováníCasetta all'ombra del ciliegio. Casetta all'ombra del ciliegio se nachází v Procidě, 1,4 km od pláže Chiaiolella, 1,4 km od pláže Chiaia a 2,7 km od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování Casetta all'ombra del ciliegio se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

BUONANOTTE AMORE MIO

10

BUONANOTTE AMORE MIO

UbytováníBUONANOTTE AMORE MIO. BUONANOTTE AMORE MIO se nachází necelý 1 km od pláže Chiaia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování BUONANOTTE AMORE MIO se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Micenea

10

Micenea

UbytováníMicenea. Micenea se nachází v Procidě, 1,9 km od pláže Pozzo Vecchio a 2,1 km od pláže Chiaiolella. Ubytování Micenea se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

A un Passo dal Mare

10

A un Passo dal Mare

Ubytování (Apartmán) A un Passo dal Mare. A un Passo dal Mare nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Procidě, 550 metrů od pláže Chiaiolella, 1,3 km od pláže Chiaia a 2,5 km od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování A un Passo dal Mare se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Sail bed and breakfast Procida

10

Sail bed and breakfast Procida

Ubytování (Ubytování na lodi) Sail bed and breakfast Procida. Sail bed and breakfast Procida se nachází v Procidě, 1 km od pláže Chiaia. Loď se nachází 100 metrů od pláže Pozzo Vecchio a nabízí soukromé parkoviště. Ubytování Sail bed and breakfast Procida se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Tuttiacasaditeresa Rooms

10

Tuttiacasaditeresa Rooms

UbytováníTuttiacasaditeresa Rooms. Tuttiacasaditeresa Rooms se nachází v Procidě, nedaleko pláže Chiaiolella, a nabízí výhled na moře a zahradu. Ubytování Tuttiacasaditeresa Rooms se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Casetta Nilu'

9,9

Casetta Nilu'

Ubytování (Prázdninové domy) Casetta Nilu'. Casetta Nilu' se nachází v Procidě, 350 metrů od pláže Chiaia a 650 metrů od pláže Pozzo Vecchio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casetta Nilu' se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Villa Manni

9,9

Villa Manni

UbytováníVilla Manni. Villa Manni se nachází v Procidě, 1,7 km od pláže Chiaiolella a 2,7 km od pláže Chiaia. Ubytování Villa Manni se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

[Appartamento Centro Storico] Da nonna Maria ☆☆☆☆☆

9,9

[Appartamento Centro Storico] Da nonna Maria ☆☆☆☆☆

Ubytování (Apartmány) [Appartamento Centro Storico] Da nonna Maria ☆☆☆☆☆. [Appartamento Centro Storico] se nachází v Procidě, 600 metrů od pláže Pozzo Vecchio a 700 metrů od pláže Chiaia. K dispozici je klimatizace. Ubytování [Appartamento Centro Storico] Da nonna Maria ☆☆☆☆☆ se nachází ve městě (Itálie - Procida).

sole chiaro home

9,9

sole chiaro home

Ubytování (Prázdninové domy) sole chiaro home. sole chiaro home se nachází v Procidě, 1 km od pláže Chiaiolella a 2,1 km od pláže Chiaia. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování sole chiaro home se nachází ve městě (Itálie - Procida).

La Cantina dello Sgatto

9,8

La Cantina dello Sgatto

Ubytování (Bed and breakfast) La Cantina dello Sgatto. La Cantina dello Sgatto se nachází v Procidě, 1,5 km od pláže Chiaia a 2,3 km od pláže Pozzo Vecchio. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Cantina dello Sgatto se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Profumo di Limoni Vacation Rental

9,8

Profumo di Limoni Vacation Rental

Ubytování (Prázdninové domy) Profumo di Limoni Vacation Rental. Profumo di Limoni Vacation Rental se nachází v Procidě, pouhých 1,9 km od pláže Chiaiolella, a nabízí zahradu, terasu a úschovnu zavazadel. Ubytování Profumo di Limoni Vacation Rental se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

CALLIA ROOMS PROCIDA

9,8

CALLIA ROOMS PROCIDA

UbytováníCALLIA ROOMS PROCIDA. CALLIA ROOMS PROCIDA se nachází v obci Procida v Kampánii, nedaleko pláží Chiaia a Pozzo Vecchio. Ubytování CALLIA ROOMS PROCIDA se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

B&B PROCHYTEA

9,8

B&B PROCHYTEA

Ubytování (Bed and breakfast) B&B PROCHYTEA. B&B PROCHYTEA se nachází v obci Procida v Kampánii, nedaleko pláží Pozzo Vecchio a Chiaia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B PROCHYTEA se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

La Casa di Titina

9,7

La Casa di Titina

Ubytování (Apartmán) La Casa di Titina. La Casa di Titina se nachází v Procidě, 600 metrů od pláže Chiaia a 700 metrů od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování La Casa di Titina se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Esposito Guest House

9,7

Esposito Guest House

Ubytování (Apartmány) Esposito Guest House. Nachází se v Procidě v Kampánii, s pláží Chiaia a Pozzo Vecchio Esposito Guest House se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Esposito Guest House se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Casa Mika

9,7

Casa Mika

Ubytování (Apartmány) Casa Mika. Casa Mika se nachází v Procidě, 600 metrů od pláže Chiaia a 1,8 km od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování Casa Mika se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Calise guest house B

9,7

Calise guest house B

Ubytování (Apartmán) Calise guest house B. Calise penzion B se nachází na pláži v Procidě, 200 metrů od pláže Chiaia, a nabízí kuchyň a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Calise guest house B se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Casa Cinzia in Marina di Corricella

9,7

Casa Cinzia in Marina di Corricella

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Cinzia in Marina di Corricella. Casa Cinzia in Marina di Corricella se nachází v Procidě, 600 metrů od pláže Chiaia a 800 metrů od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování Casa Cinzia in Marina di Corricella se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

STELLA MARINA

9,7

STELLA MARINA

Ubytování (Apartmán) STELLA MARINA. STELLA MARINA se nachází asi 200 metrů od pláže Pozzo Vecchio a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování STELLA MARINA se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Sea More

9,7

Sea More

Ubytování (Penzion) Sea More. Sea More se nachází v Procidě. Ubytování se nachází necelý 1 km od pláže Chiaia, 15 minut chůze od pláže Pozzo Vecchio a 2,3 km od pláže Chiaiolella. Ubytování Sea More se nachází ve městě (Itálie - Procida).

casa claudia Two rooms overlooking the sea bk

9,7

casa claudia Two rooms overlooking the sea bk

Ubytování (Apartmán) casa claudia Two rooms overlooking the sea bk. casa claudia Two rooms views s výhledem na moře se nachází v Procidě, 600 metrů od pláže Chiaia a 800 metrů od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování casa claudia Two rooms overlooking the sea bk se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Villa Barone

9,7

Villa Barone

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Barone. Villa Barone se nachází v Procidě, kousek od pláží Chiaia a Pozzo Vecchio. Nabízí výhled na město, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Barone se nachází ve městě (Itálie - Procida).

da Letizia

9,7

da Letizia

Ubytovánída Letizia. Da Letizia se nachází v Procidě, jen 1,1 km od pláže Chiaia a 1,5 km od pláže Chiaiolella. Tento apartmán má výhled na moře a do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování da Letizia se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Casa vacanze Manuel, da Maruzzella

9,7

Casa vacanze Manuel, da Maruzzella

UbytováníCasa vacanze Manuel, da Maruzzella. Casa vacanze Manuel, da Maruzzella se nachází v Procidě, 1,5 km od pláže Chiaia a 2,4 km od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování Casa vacanze Manuel, da Maruzzella se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Calise Guest house

9,6

Calise Guest house

Ubytování (Apartmán) Calise Guest house. Calise Guest house se nachází v Procidě, 250 metrů od pláže Chiaia a 1,4 km od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování Calise Guest house se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Lungomare 2

9,6

Lungomare 2

Ubytování (Apartmán) Lungomare 2. Lungomare 2 se nachází v Procidě, 300 metrů od pláže Chiaiolella a 1,7 km od pláže Chiaia. Nabízí klimatizaci. Ubytování Lungomare 2 se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Residenza Marcella

9,6

Residenza Marcella

Ubytování (Apartmán) Residenza Marcella. Residenza Marcella se nachází v Procidě, 600 metrů od pláže Chiaiolella a 1,3 km od pláže Chiaia. Ubytování Residenza Marcella se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

TORRETTA CORRICELLA- Punta dei Monaci

9,6

TORRETTA CORRICELLA- Punta dei Monaci

Ubytování (Apartmán) TORRETTA CORRICELLA- Punta dei Monaci. TORRETTA CORRICELLA- Punta dei Monaci se nachází v Procidě, 600 metrů od pláže Pozzo Vecchio a 800 metrů od pláže Chiaia. Ubytování TORRETTA CORRICELLA- Punta dei Monaci se nachází ve městě (Itálie - Procida).

Gioiamare

9,6

Gioiamare

Ubytování (Apartmán) Gioiamare. Gioiamare nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a na moře, asi 2,8 km od Spiaggia d'Argento. Ubytování Gioiamare se nachází ve městě Procida (Itálie - Abruzzo).

Antica Noria

9,6

Antica Noria

UbytováníAntica Noria. Antica Noria se nachází v Procidě, 600 metrů od pláže Chiaiolella a 1,9 km od pláže Chiaia. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Antica Noria se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Daisy Home

9,6

Daisy Home

Ubytování (Apartmány) Daisy Home. Daisy Home se nachází u pláže v Procidě, 1,7 km od pláže Pozzo Vecchio a 2,2 km od pláže Chiaiolella. Ubytování Daisy Home se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

L'Agrumeto

9,6

L'Agrumeto

Ubytování (Bed and breakfast) L'Agrumeto. L'Agrumeto se nachází v Procidě, 700 metrů od pláže Chiaia a 1,5 km od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování L'Agrumeto se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Le Querce

9,6

Le Querce

UbytováníLe Querce. Le Querce se nachází v obci Procida v Kampánii, 1,5 km od pláže Chiaia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a... Ubytování Le Querce se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Piccolo Bed

9,6

Piccolo Bed

UbytováníPiccolo Bed. Piccolo Bed se nachází necelý 1 km od pláže Chiaia a nabízí zahradu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Piccolo Bed se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Calacala Rooms & Farm Experience

9,5

Calacala Rooms & Farm Experience

Ubytování (Penzion) Calacala Rooms & Farm Experience. Calacala Rooms & Farm Experience se nachází v Procidě, 900 metrů od pláže Pozzo Vecchio, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a... Ubytování Calacala Rooms & Farm Experience se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Da Procida 97 - Gioia Apartments

9,5

Da Procida 97 - Gioia Apartments

Ubytování (Apartmány) Da Procida 97 - Gioia Apartments. Da Procida 97 - Gioia Apartments se nachází v Procidě, 400 metrů od pláže Chiaiolella, 2,2 km od pláže Chiaia a 15 km od přístavu Casamicciola Terme. Ubytování Da Procida 97 - Gioia Apartments se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Le Volte Procida Home

9,5

Le Volte Procida Home

Ubytování (Aparthotel) Le Volte Procida Home. Le Volte Procida Home se nachází na ideálním místě v Procidě, nedaleko pláží Chiaia, Chiaiolella a Pozzo Vecchio. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Le Volte Procida Home se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Casa Rossella

9,5

Casa Rossella

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Rossella. Casa Rossella se nachází v Procidě, necelý 1 km od pláže Chiaia, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Rossella se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

b&b La Lingua

9,5

b&b La Lingua

Ubytování (Bed and breakfast) b&b La Lingua. B&b La Lingua nabízí klimatizované ubytování v Procidě, 400 metrů od pláže Pozzo Vecchio, necelý 1 km od pláže Chiaia a 15 km od přístavu Casamicciola... Ubytování b&b La Lingua se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

San Leonardo - Gioia Apartments

9,5

San Leonardo - Gioia Apartments

Ubytování (Apartmány) San Leonardo - Gioia Apartments. San Leonardo - Gioia Apartments se nachází v Procidě, pouhých 600 metrů od pláže Pozzo Vecchio a 700 metrů od pláže Chiaia. Ubytování San Leonardo - Gioia Apartments se nachází ve městě (Itálie - Procida).

TORRETTA CORRICELLA- Punta Serra

9,5

TORRETTA CORRICELLA- Punta Serra

Ubytování (Apartmán) TORRETTA CORRICELLA- Punta Serra. TORRETTA CORRICELLA- Punta Serra se nachází v Procidě, 450 metrů od pláže Pozzo Vecchio a 550 metrů od pláže Chiaia. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování TORRETTA CORRICELLA- Punta Serra se nachází ve městě (Itálie - Procida).

B&B Mediterraneo

9,5

B&B Mediterraneo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Mediterraneo. B&B Mediterraneo se nachází 800 metrů od pláže Pozzo Vecchio a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování B&B Mediterraneo se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Centro Storico Apartment

9,5

Centro Storico Apartment

Ubytování (Apartmán) Centro Storico Apartment. Centro Storico Apartment se nachází v Procidě, 500 metrů od pláže Pozzo Vecchio a 800 metrů od pláže Chiaia. Ubytování Centro Storico Apartment se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

DC House

9,5

DC House

Ubytování (Penzion) DC House. DC House se nachází v Procidě, necelý 1 km od pláže Chiaia, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování DC House se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Punta Lingua Relais- Room 1 Sunrise Terrace

9,5

Punta Lingua Relais- Room 1 Sunrise Terrace

Ubytování (Bed and breakfast) Punta Lingua Relais- Room 1 Sunrise Terrace. Punta Lingua Relais se nachází v obci Procida, jen pár kroků od pláže Pozzo Vecchio a 1,2 km od pláže Chiaia. Ubytování Punta Lingua Relais- Room 1 Sunrise Terrace se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Il Riccio Apartment

9,5

Il Riccio Apartment

Ubytování (Apartmán) Il Riccio Apartment. Il Riccio Apartment se nachází u pláže v Procidě, 2 km od pláže Chiaiolella a 2,5 km od pláže Pozzo Vecchio. Ubytování Il Riccio Apartment se nachází ve městě Procida (Itálie - Procida).

Ubytování ve městě Procida

Město Procida se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 152 hotelů a ubytování ve městě Procida.