Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Přítluky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Přítluky

Ubytování u Malinků

9,6

Ubytování u Malinků

Ubytování (Privát) Ubytování u Malinků. Ubytování u Malinků se nachází v Přítlukách a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV a zahradu. Ubytování Ubytování u Malinků se nachází ve městě Přítluky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování u Malinků má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Ubytování u Malinků momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmány Přítluky

9,6

Apartmány Přítluky

Ubytování (Penzion) Apartmány Přítluky. Apartmány Přítluky se nabízí v obci Přítluky a nabízí sezónní venkovní bazén, ​​gril, zahradu, dětské hřiště, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a pokoje s... Ubytování Apartmány Přítluky se nachází ve městě Přítluky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Přítluky má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Apartmány Přítluky momentálně evidujeme 65 recenzí.

Chalupa na Pálavě

9,2

Chalupa na Pálavě

Ubytování (Penzion) Chalupa na Pálavě. Chalupa na Pálavě se nachází v obci Přítluky a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, zahradu, sdílenou kuchyň, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa na Pálavě se nachází ve městě Přítluky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chalupa na Pálavě má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Chalupa na Pálavě momentálně evidujeme 126 recenzí.

Klidné a vyjímečné ubytování nad sklepem - Přítluky Garance na počasí!!!

9

Klidné a vyjímečné ubytování nad sklepem - Přítluky Garance na počasí!!!

UbytováníKlidné a vyjímečné ubytování nad sklepem - Přítluky Garance na počasí!!!. Klidné a vyjímečné ubytování nad sklepem - Garance na počasí!!! se nachází v Přítlukách, 22 km od zámku Valtice a 46 km od hradu Špilberk. Ubytování Klidné a vyjímečné ubytování nad sklepem - Přítluky Garance na počasí!!! se nachází ve městě Přítluky (Česko - Jihomoravský kraj).

Vinný sklep Monty Přítluky

9

Vinný sklep Monty Přítluky

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný sklep Monty Přítluky. Vinný sklep Monty Přítluky se nachází v Přítlukách a nabízí klimatizované ubytování s terasou a zázemím pro vodní sporty. Ubytování Vinný sklep Monty Přítluky se nachází ve městě Přítluky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinný sklep Monty Přítluky má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Vinný sklep Monty Přítluky momentálně evidujeme 32 recenzí.

Kopr

9

Kopr

UbytováníKopr. Kopr se nachází 14 km od zámku Lednice a nabízí zahradu, bar a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kopr se nachází ve městě Přítluky (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky

8,7

Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky. Penzion Vinařství Přítluky se nachází v centru města Přítluky, která je součástí Lednicko-Valtické oblasti zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky se nachází ve městě Přítluky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion a Restaurace Vinařství Přítluky momentálně evidujeme 211 recenzí.

Apartmány & Vinařství Káňa

Apartmány & Vinařství Káňa

Ubytování (Penzion) Apartmány & Vinařství Káňa. Apartmány & Vinařství Káňa se nachází v obci Přítluky a nabízí zázemí pro grilování. Součástí všech pokojů i apartmá je kuchyně a koupelna. Ubytování Apartmány & Vinařství Káňa se nachází ve městě Přítluky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Penzion Apartmány & Vinařství Káňa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

CHALUPA NA MLÝNĚ

CHALUPA NA MLÝNĚ

Ubytování (Prázdninový dům) CHALUPA NA MLÝNĚ. CHALUPA NA MLÝNĚ se nachází v Přítlukách, 46 km od Brna. Nabízí ubytování s klimatizací, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CHALUPA NA MLÝNĚ se nachází ve městě Přítluky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům CHALUPA NA MLÝNĚ nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sud Nové Mlýny

Sud Nové Mlýny

Ubytování (Apartmán) Sud Nové Mlýny. Sud Nové Mlýny is located in Přítluky and offers a garden and a terrace. The accommodation is 38 km from Brno. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Sud Nové Mlýny se nachází ve městě Přítluky (Česko - Jihomoravský kraj).

Vila pod Majákem

Vila pod Majákem

Ubytování (Vila) Vila pod Majákem. Vila pod Majákem nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem v Přítlukách, 37 km od rakouského městečka Laa an der Thaya. Ubytování Vila pod Majákem se nachází ve městě Přítluky (Česko - Jihomoravský kraj).