Hledat

Ubytování

Ubytování město Prato alla Drava

Ve městě Prato alla Drava (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prato alla Drava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prato alla Drava

Innerraderhof

10

Innerraderhof

UbytováníInnerraderhof. Innerraderhof se nachází v obci Prato alla Drava, 28 km od jezera Lago di Braies, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Innerraderhof se nachází ve městě Prato alla Drava (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innerraderhof

Innerraderhof

UbytováníInnerraderhof. Innerraderhof se nachází v Prato alla Drava, pouhých 28 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Innerraderhof se nachází ve městě Prato alla Drava (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Aylin

Villa Aylin

UbytováníVilla Aylin. Villa Aylin, a property with a garden, is set in Prato alla Drava, 41 km from Sorapiss Lake, 5.2 km from Wichtelpark, as well as 5. Ubytování Villa Aylin se nachází ve městě Prato alla Drava (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTI FORTAREL

APPARTAMENTI FORTAREL

UbytováníAPPARTAMENTI FORTAREL. APPARTAMENTI FORTAREL se nachází v Prato alla Drava, pouhých 28 km od jezera Lago di Braies, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování APPARTAMENTI FORTAREL se nachází ve městě Prato alla Drava (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Eggele

Chalet Eggele

UbytováníChalet Eggele. Chalet Eggele se nachází v obci Prato alla Drava, 28 km od jezera Lago di Braies. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Chalet Eggele se nachází ve městě Prato alla Drava (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Prato alla Drava

Město Prato alla Drava se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Prato alla Drava.