Hledat

Ubytování

Ubytování město Prateria

Ve městě Prateria (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prateria

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prateria

Fewo Bauernsuite - Örlerhof

10

Fewo Bauernsuite - Örlerhof

Ubytování (Apartmán) Fewo Bauernsuite - Örlerhof. Fewo Bauernsuite - Örlerhof nabízí ubytování v Praterii, 26 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Fewo Bauernsuite - Örlerhof se nachází ve městě Prateria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofchalet Blume - Örlerhof

10

Hofchalet Blume - Örlerhof

Ubytování (Apartmán) Hofchalet Blume - Örlerhof. Hofchalet Blume - Örlerhof se nachází v Praterii, 26 km od jezera Lago di Braies, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hofchalet Blume - Örlerhof se nachází ve městě Prateria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofchalet Berg - Örlerhof

10

Hofchalet Berg - Örlerhof

Ubytování (Apartmán) Hofchalet Berg - Örlerhof. Hofchalet Berg - Örlerhof nabízí ubytování se zahradou a výhledem na hory, asi 26 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Hofchalet Berg - Örlerhof se nachází ve městě Prateria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofchalet Alm - Örlerhof

10

Hofchalet Alm - Örlerhof

Ubytování (Apartmán) Hofchalet Alm - Örlerhof. Hofchalet Alm - Örlerhof se nachází 26 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Hofchalet Alm - Örlerhof se nachází ve městě Prateria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sunnig Nature Apartments

9,7

Sunnig Nature Apartments

Ubytování (Apartmán) Sunnig Nature Apartments. Sunnig Nature Apartments se nachází v Praterii a nabízí bar, sdílený lounge a zahradu. 33 km od Auronzo di Cadore. Ubytování Sunnig Nature Apartments se nachází ve městě Prateria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofchalet Heu - Örlerhof

Hofchalet Heu - Örlerhof

Ubytování (Chata) Hofchalet Heu - Örlerhof. Hofchalet Heu - Örlerhof se nachází v Praterii, 26 km od jezera Lago di Braies, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hofchalet Heu - Örlerhof se nachází ve městě Prateria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mudlerhof

Mudlerhof

Ubytování (Farma) Mudlerhof. Mudlerhof se nachází v Praterii, 25 km od jezera Lago di Braies, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní... Ubytování Mudlerhof se nachází ve městě Prateria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Prateria

Město Prateria se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Prateria.