Hledat

Ubytování

Ubytování město Prada

Ve městě Prada (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prada

Mulino di Prada

9,5

Mulino di Prada

Ubytování (Farma) Mulino di Prada. Mulino di Prada se nachází na klidném místě na venkově, 10 km od Lodi. Nabízí pokoje v rustikálním stylu s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mulino di Prada se nachází ve městě Prada (Itálie - Lombardie).

Maison Gregory

9,5

Maison Gregory

Ubytování (Apartmán) Maison Gregory. Maison Gregory se nachází ve městě Prada v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. 14 km od města Riva del Garda. Ubytování Maison Gregory se nachází ve městě Prada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Masha e Orso sulle piste da sci Polsa di Brentonico

9,2

Chalet Masha e Orso sulle piste da sci Polsa di Brentonico

Ubytování (Chata) Chalet Masha e Orso sulle piste da sci Polsa di Brentonico. Ubytování v Pradě v regionu Trentino Alto Adige, Chalet Masha e Orso sulle piste da sci Polsa di Brentonico má zahradu. 14 km od města Riva del Garda. Ubytování Chalet Masha e Orso sulle piste da sci Polsa di Brentonico se nachází ve městě Prada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza il bosco

8,6

Residenza il bosco

Ubytování (Apartmán) Residenza il bosco. Residenza il bosco se nachází v Pradě, 25 km od hradu Castello di Avio a 49 km od muzea MUSE. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Residenza il bosco se nachází ve městě Prada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento di Montagna a Polsa Brentonico

Appartamento di Montagna a Polsa Brentonico

UbytováníAppartamento di Montagna a Polsa Brentonico. Appartamento di Montagna a Polsa Brentonico se nachází v Pradě, 26 km od hradu Castello di Avio, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento di Montagna a Polsa Brentonico se nachází ve městě Prada (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Prada

Město Prada se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Prada.