Hledat

Ubytování

Ubytování město Pracorno di Rabbi

Ve městě Pracorno di Rabbi (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pracorno di Rabbi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pracorno di Rabbi

Mas dei Bati

9,6

Mas dei Bati

Ubytování (Bed and breakfast) Mas dei Bati. Mas dei Bati se nachází v obci Pracorno di Rabbi a nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. K dispozici je plně vybavená koupelna s bidetem a fénem. Ubytování Mas dei Bati se nachází ve městě Pracorno di Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Restor Natura Malga Mondent

9,6

Restor Natura Malga Mondent

UbytováníRestor Natura Malga Mondent. Restor Natura Malga Mondent se nachází v obci Pracorno di Rabbi a nabízí zahradu, terasu, restauraci a bar. Ubytování Restor Natura Malga Mondent se nachází ve městě Pracorno di Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Il Sorriso Dei Nonni

9,3

B&B Il Sorriso Dei Nonni

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Sorriso Dei Nonni. Il Sorriso Dei Nonni je příjemné ubytovací zařízení typu B & B nabízející možnost bezplatného používání kuchyně i zázemí ke grilování na zahradě. Ubytování B&B Il Sorriso Dei Nonni se nachází ve městě Pracorno di Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Katya

6,8

Casa Katya

Ubytování (Apartmán) Casa Katya. Casa Katya se nachází 34 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Katya se nachází ve městě Pracorno di Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento in villetta sulle dolomiti di Brenta

Appartamento in villetta sulle dolomiti di Brenta

Ubytování (Apartmány) Appartamento in villetta sulle dolomiti di Brenta. Appartamento in villetta sulle dolomiti di Brenta nabízí ubytování v obci Pracorno di Rabbi, 35 km od průsmyku Tonale. Ubytování Appartamento in villetta sulle dolomiti di Brenta se nachází ve městě Pracorno di Rabbi (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pracorno di Rabbi

Město Pracorno di Rabbi se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Pracorno di Rabbi.