Hledat

Ubytování

Ubytování město Pozza di Fassa

Ve městě Pozza di Fassa (Itálie) máme celkem 125 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pozza di Fassa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pozza di Fassa

Locazione Turistica Deluca - PFS465

10

Locazione Turistica Deluca - PFS465

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Deluca - PFS465. Locazione Turistica Deluca - PFS465 se nachází asi 1,1 km od lázní QC Terme Dolomiti a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Locazione Turistica Deluca - PFS465 se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Il Giardino

10

Casa Il Giardino

UbytováníCasa Il Giardino. Casa Il Giardino se nachází v obci Pozza di Fassa a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 14 km od jezera Carezza. Ubytování Casa Il Giardino se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Cincelli - Catinaccio - PFS183

10

Locazione Turistica Cincelli - Catinaccio - PFS183

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cincelli - Catinaccio - PFS183. Locazione Turistica Cincelli - Catinaccio - PFS183 se nachází v obci Pozza di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Locazione Turistica Cincelli - Catinaccio - PFS183 se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Cincelli - Latemar - PFS181

10

Locazione Turistica Cincelli - Latemar - PFS181

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Cincelli - Latemar - PFS181. Locazione Turistica Cincelli - Latemar - PFS181 se nachází v obci Pozza di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Ubytování Locazione Turistica Cincelli - Latemar - PFS181 se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Maura

10

Appartamento Maura

Ubytování (Apartmán) Appartamento Maura. Appartamento Maura se nachází v obci Pozza di Fassa, 15 km od jezera Carezza a 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento Maura se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Anda Appartamento 42

10

Residence Anda Appartamento 42

Ubytování (Apartmán) Residence Anda Appartamento 42. Residence Anda Appartamento 42 se nachází v Pozza di Fassa, pouhých 400 metrů od QC Terme Dolomiti, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné... Ubytování Residence Anda Appartamento 42 se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rossetti Big

10

Rossetti Big

Ubytování (Apartmán) Rossetti Big. Rossetti Big se nachází 14 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Rossetti Big se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Buffaure a parte

10

Buffaure a parte

UbytováníBuffaure a parte. Buffaure a parte se nachází v obci Pozza di Fassa, 24 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 39 km od Saslong. Ubytování Buffaure a parte se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Casari

9,8

Appartamenti Casari

UbytováníAppartamenti Casari. Appartamenti Casari se nachází v obci Pozza di Fassa v regionu Trentino Alto Adige, 15 km od jezera Carezza. Ubytování Appartamenti Casari se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Bernard

9,7

Cesa Bernard

Ubytování (Apartmány) Cesa Bernard. Cesa Bernard se nachází v obci Pozza di Fassa, 14 km od jezera Carezza a 23 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Cesa Bernard se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Maura-2

9,7

Locazione Turistica Maura-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Maura-2. Locazione Turistica Maura-2 se nachází v obci Pozza di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Maura-2 se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Do Costa

9,6

Chalet Do Costa

Ubytování (Apartmán) Chalet Do Costa. Chalet Do Costa se nachází v obci Pozza di Fassa a nabízí ubytování s panoramatickým výhledem na Dolomity. Ubytování Chalet Do Costa se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Giorgina

9,6

Ciasa Giorgina

Ubytování (Apartmán) Ciasa Giorgina. Ciasa Giorgina se nachází přibližně 23 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Ciasa Giorgina se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Anna Apartment

9,6

Anna Apartment

UbytováníAnna Apartment. Tento apartmán se nachází v obci Pozza di Fassa uprostřed Dolomit, 5 minut jízdy od lanovky Buffaure a sjezdovek. K dispozici je zahrada. Ubytování Anna Apartment se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villetta Muncion

9,6

Villetta Muncion

Ubytování (Apartmán) Villetta Muncion. Villetta Muncion se nachází asi 22 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. 17 km od jezera... Ubytování Villetta Muncion se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Dorich

9,5

Casa Dorich

Ubytování (Apartmány) Casa Dorich. Casa Dorich se nachází v obci Pozza di Fassa, 13 km od jezera Carezza. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Dorich se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa De Rosa

9,5

Ciasa De Rosa

Ubytování (Apartmán) Ciasa De Rosa. Ciasa De Rosa se nachází v Pozza di Fassa, jen 1 km od QC Terme Dolomiti. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa De Rosa se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Relax

9,5

Chalet Relax

Ubytování (Apartmán) Chalet Relax. Chalet Relax se nachází v Pozza di Fassa. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Relax se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wellness Fassa

9,4

Wellness Fassa

Ubytování (Apartmán) Wellness Fassa. Wellness Fassa se nachází v obci Pozza di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 13 km od jezera Carezza. Ubytování Wellness Fassa se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Bernard - Cima 12

9,4

Cesa Bernard - Cima 12

Ubytování (Apartmán) Cesa Bernard - Cima 12. Cesa Bernard nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Pozza di Fassa, 400 metrů od lyžařského vleku Buffaure, který vás zaveze do slavného... Ubytování Cesa Bernard - Cima 12 se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Chris

9,4

Casa Chris

Ubytování (Apartmán) Casa Chris. Casa Chris se nachází v obci Pozza di Fassa, pouhých 15 km od jezera Carezza. Ubytování Casa Chris se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Brugnara

9,4

Casa Brugnara

Ubytování (Apartmán) Casa Brugnara. Nachází se 300 metrů od Vajolet. Casa Brugnara nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, zahradou a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Brugnara se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Spacious Chalet with Garden near Ski Area in Tyrol

9,4

Spacious Chalet with Garden near Ski Area in Tyrol

Ubytování (Chata) Spacious Chalet with Garden near Ski Area in Tyrol. Spacious Chalet with Garden near Ski Area se nachází v obci Pozza di Fassa, 14 km od jezera Carezza, 22 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella, a nabízí... Ubytování Spacious Chalet with Garden near Ski Area in Tyrol se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì Villa Elsa

9,3

Garnì Villa Elsa

Ubytování (Bed and breakfast) Garnì Villa Elsa. Garnì Villa Elsa se nachází v obci Pozza di Fassa, pouhých 500 metrů od lázní QC Terme Dolomiti, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Garnì Villa Elsa se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Holiday

9,3

Residence Holiday

Ubytování (Aparthotel) Residence Holiday. Nachází se v Pozza di Fassa v oblasti Trentino Alto Adige a jezera Carezza. Ubytování Residence Holiday se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Brunel - PFS480

9,3

Locazione Turistica Brunel - PFS480

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Brunel - PFS480. Locazione Turistica Brunel - PFS480 se nachází 24 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. 15 km od jezera... Ubytování Locazione Turistica Brunel - PFS480 se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Rasom

9,3

Ciasa Rasom

Ubytování (Apartmán) Ciasa Rasom. Ciasa Rasom se nachází v obci Pozza di Fassa, 10 minut chůze od lyžařského vleku Vajolet a 15 minut jízdy od obce Canazei. Ubytování Ciasa Rasom se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Residence La Roggia

9,3

Appartamenti Residence La Roggia

Ubytování (Aparthotel) Appartamenti Residence La Roggia. Appartamenti Residence La Roggia se nachází v Pozze di Fassa, 900 metrů od vleků lyžařského střediska Buffaure, a poskytuje Wi-Fi připojení k internetu... Ubytování Appartamenti Residence La Roggia se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lovely Chalet in Pozza di Fassa with Garden

9,3

Lovely Chalet in Pozza di Fassa with Garden

Ubytování (Chata) Lovely Chalet in Pozza di Fassa with Garden. Lovely Chalet in Pozza se nachází v Pozza di Fassa, 14 km od jezera Carezza, 22 km od průsmyku Pordoi a 22 km od průsmyku Sella. Ubytování Lovely Chalet in Pozza di Fassa with Garden se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camping Catinaccio Rosengarten

9,2

Camping Catinaccio Rosengarten

Ubytování (Aparthotel) Camping Catinaccio Rosengarten. Rodinný Camping Catinaccio Rosengarten se nachází v obci Pozza di Fassa ležící v údolí řeky Avisio. Ubytování Camping Catinaccio Rosengarten se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vidor Resort

9,2

Vidor Resort

Ubytování (Hotel) Vidor Resort. Vidor Resort se nachází v obci Pozza di Fassa, 16 km od jezera Carezza, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Vidor Resort se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Crepei

9,2

Hotel Crepei

UbytováníHotel Crepei. Hotel Crepei nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou a balkonem a wellness centrum s krytým bazénem a saunou. Ubytování Hotel Crepei se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Le Rose

9,2

Residence Le Rose

Ubytování (Aparthotel) Residence Le Rose. Residence Le Rose se nachází v centru Pozza di Fassa, jen 500 metrů od lyžařského areálu Ciampedie. Ubytování Residence Le Rose se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Tania

9,2

Casa Tania

Ubytování (Apartmán) Casa Tania. Casa Tania se nachází 2 km od lyžařského vleku Pian Peccei-Ciampedie a nabízí zahradu a terasu s grilem a venkovním posezením. Ubytování Casa Tania se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Mariagrazia

9,2

Casa Mariagrazia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mariagrazia. Casa Mariagrazia se nachází v obci Pozza di Fassa v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa Mariagrazia se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Fior del Soreie

9,2

Casa Fior del Soreie

Ubytování (Apartmány) Casa Fior del Soreie. Casa Fior del Soreie se nachází 1 km od lyžařského areálu Skitour Panorama. Nabízí zahradu a apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na Dolomity. Ubytování Casa Fior del Soreie se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alessio House

9,2

Alessio House

UbytováníAlessio House. Alessio House se nachází v Pozza di Fassa, 24 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 39 km od Saslong. 15 km od jezera Carezza. Ubytování Alessio House se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni San Nicolò

9,1

Hotel Garni San Nicolò

Ubytování (Hotel) Hotel Garni San Nicolò. Hotel Garni San Nicolò se nachází v nadmořské výšce 1 320 metrů, pouhých 20 metrů od lyžařského areálu Buffaure v obci Pozza di Fassa, a nabízí půjčovnu... Ubytování Hotel Garni San Nicolò se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Aida

9,1

Hotel Aida

Ubytování (Hotel) Hotel Aida. Aida se nachází 500 metrů od lyžařského svahu Buffaure a nabízí lyžárnu, internet zdarma a půjčovnu kol zdarma. Ubytování Hotel Aida se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence La Zondra

9,1

Residence La Zondra

Ubytování (Aparthotel) Residence La Zondra. Residence La Zondra se nachází ve městě Pera di Fassa, 300 metrů od lyžařského areálu Ciampedie Rosengarten. Ubytování Residence La Zondra se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villetta Giumella

9,1

Villetta Giumella

Ubytování (Apartmány) Villetta Giumella. Villetta Giumella se nachází na úpatí horského masivu Rosengarten, 1 km od lyžařských vleků Buffaure a Aloch. Bolzano je vzdálené 40 km. Ubytování Villetta Giumella se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Sartori

9

Casa Sartori

Ubytování (Apartmán) Casa Sartori. Casa Sartori se nachází v Pozza di Fassa, 1 km od QC Terme Dolomiti, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Casa Sartori se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Catinaccio Rosengarten 18

9

Chalet Catinaccio Rosengarten 18

Ubytování (Chata) Chalet Catinaccio Rosengarten 18. Chalet Catinaccio Rosengarten 18 se nachází přibližně 23 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Catinaccio Rosengarten 18 se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Pollam

9

Appartamenti Pollam

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Pollam. Appartamenti Pollam s velkou zahradou a společným grilem najdete v pěší vzdálenosti od sjezdovek Alloch a Buffaure. Ubytování Appartamenti Pollam se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Buffaure a Parte

9

Buffaure a Parte

Ubytování (Apartmány) Buffaure a Parte. Buffaure a Parte se nachází v obci Pozza di Fassa, 15 km od jezera Carezza. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Buffaure a Parte se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

X Alp Hotel

9

X Alp Hotel

Ubytování (Hotel) X Alp Hotel. X Alp Hotel se nachází 1,5 km od centra Pozza di Fassa, pouhých 50 metrů od sjezdovek ve středisku Vajolet. Ubytování X Alp Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Park Hotel Aurora

9

Park Hotel Aurora

UbytováníPark Hotel Aurora. Park Hotel Aurora se nachází v údolí Val di Fassa v obci Pozza di Fassa uprostřed Dolomit. Nabízí bezplatné parkování, lyžárnu, zahradu a wellness centrum. Ubytování Park Hotel Aurora se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Mary

9

Casa Mary

UbytováníCasa Mary. Casa Mary se nachází v obci Pozza di Fassa, 14 km od jezera Carezza, 23 km od průsmyku Pordoi a 24 km od průsmyku Sella. Ubytování Casa Mary se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Sot Croze

9

Ciasa Sot Croze

Ubytování (Apartmán) Ciasa Sot Croze. Ciasa Sot Croze se nachází asi 15 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Ciasa Sot Croze se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Casa Montagna Lory

8,9

Appartamento Casa Montagna Lory

Ubytování (Apartmán) Appartamento Casa Montagna Lory. Appartamento Casa Montagna Lory se nachází v Pozza di Fassa, pouhých 600 metrů od QC Terme Dolomiti, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartamento Casa Montagna Lory se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Lastei

8,9

Hotel Garni Lastei

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Lastei. Hotel Garni Lastei se nachází v centru Pozza di Fassa, 500 metrů od lanovky Catinaccio vedoucí do lyžařského areálu Val di Fassa. Ubytování Hotel Garni Lastei se nachází ve městě Pozza di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pozza di Fassa

Město Pozza di Fassa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 125 hotelů a ubytování ve městě Pozza di Fassa.