Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pouzdřany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pouzdřany

Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany

9,8

Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany

Ubytování (Apartmány) Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany. Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany se nachází v Pouzdřanech a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Time - Selský apartmán

9,7

Old Time - Selský apartmán

Ubytování (Apartmán) Old Time - Selský apartmán. Old Time se nachází v Pouzdřanech a nabízí výhled do zahrady. V apartmánu jsou 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Old Time - Selský apartmán se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion "U Kudláčků"

9,1

Penzion "U Kudláčků"

Ubytování (Aparthotel) Penzion "U Kudláčků". Penzion "U Kudláčků" se nachází v obci Pouzdřany a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion "U Kudláčků" se nachází ve městě Pouzdřany (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion "U Kudláčků" má celkové hodnocení 9,1. Pro Aparthotel Penzion "U Kudláčků" momentálně evidujeme 20 recenzí.

Old Time - Královský apartmán

Old Time - Královský apartmán

Ubytování (Apartmán) Old Time - Královský apartmán. Old Time - Královský apartmán se nachází v Pouzdřanech v Jihomoravském kraji, 29 km od rakouského městečka Laa an der Thaya, a nabízí zahradu a soukromé... Ubytování Old Time - Královský apartmán se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sklipek u Liany

Sklipek u Liany

Ubytování (Apartmán) Sklipek u Liany. Located in Pouzdřany in the South Moravian region, Sklipek u Liany features a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytování Sklipek u Liany se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Habánská

Apartmány Habánská

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmány Habánská. Situated in Pouzdřany in the South Moravian region, Apartmány Habánská has a terrace. Ubytování Apartmány Habánská se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52

Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52

Ubytování (Apartmán) Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52. Apartmán ANNA Pouzdřany ev. č. 52 se nachází v Pouzdřanech a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a výhled na jezero, na město i do zahrady. Ubytování Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52 se nachází ve městě Pouzdřany (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ambrožův dvůr - Gotický appartment

Ambrožův dvůr - Gotický appartment

Ubytování (Apartmán) Ambrožův dvůr - Gotický appartment. Ambrožův dvůr - Gotický apartmán se nachází v Pouzdřanech v Jihomoravském kraji, 29 km od Brna. Ubytování Ambrožův dvůr - Gotický appartment se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)