Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pouzdřany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pouzdřany

Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany

9,8

Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany

Ubytování (Apartmány) Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany. Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany se nachází v Pouzdřanech a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartmán s vinným sklepem VIKTORIE Pouzdřany se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Na sklepě u Procházků

9,8

Ubytování Na sklepě u Procházků

UbytováníUbytování Na sklepě u Procházků. Ubytování Na sklepě u Procházků se nachází v Pouzdřanech, 23 km od zámku Lednice a 31 km od zámku Valtice. Nabízí sdílený lounge a výhled do klidné ulice. Ubytování Ubytování Na sklepě u Procházků se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Květinový apartmán se soukromou terasou

9,7

Květinový apartmán se soukromou terasou

UbytováníKvětinový apartmán se soukromou terasou. Tento apartmán se zahradou se nachází v jihomoravském městě Pouzdřany, 23 km od zámku Lednice a 31 km od zámku Valtice. Ubytování Květinový apartmán se soukromou terasou se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Old Time - Selský apartmán

9,7

Old Time - Selský apartmán

Ubytování (Apartmán) Old Time - Selský apartmán. Old Time se nachází v Pouzdřanech a nabízí výhled do zahrady. V apartmánu jsou 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Old Time - Selský apartmán se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Rodinný penzion Mayer

9,5

Rodinný penzion Mayer

UbytováníRodinný penzion Mayer. Apartmán se nachází 31 km od zámku Valtice, 40 km od brněnského výstaviště a 41 km od hradu Špilberk. Rodinný penzion Mayer nabízí ubytování v Pouzdřanech. Ubytování Rodinný penzion Mayer se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion "U Kudláčků"

9,1

Penzion "U Kudláčků"

Ubytování (Aparthotel) Penzion "U Kudláčků". Penzion "U Kudláčků" se nachází v obci Pouzdřany a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion "U Kudláčků" se nachází ve městě Pouzdřany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion "U Kudláčků" má celkové hodnocení 9,1. Pro Aparthotel Penzion "U Kudláčků" momentálně evidujeme 20 recenzí.

APARTMÁNY PAUSRAM

8,7

APARTMÁNY PAUSRAM

UbytováníAPARTMÁNY PAUSRAM. APARTMÁNY PAUSRAM se nachází v Pouzdřanech v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování APARTMÁNY PAUSRAM se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Koňsky ap

8,6

Koňsky ap

UbytováníKoňsky ap. Koňsky ap se nachází v Pouzdřanech, 23 km od zámku Lednice, a nabízí zahradu, bar a výhled do klidné ulice. Ubytování Koňsky ap se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Old Time - Královský apartmán

Old Time - Královský apartmán

Ubytování (Apartmán) Old Time - Královský apartmán. Old Time - Královský apartmán se nachází v Pouzdřanech v Jihomoravském kraji, 29 km od rakouského městečka Laa an der Thaya, a nabízí zahradu a soukromé... Ubytování Old Time - Královský apartmán se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Sklipek u Liany

Sklipek u Liany

Ubytování (Apartmán) Sklipek u Liany. Located in Pouzdřany in the South Moravian region, Sklipek u Liany features a terrace. Guests have access to free WiFi. Ubytování Sklipek u Liany se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování nad vinným sklípkem - Pension Pausram

Ubytování nad vinným sklípkem - Pension Pausram

UbytováníUbytování nad vinným sklípkem - Pension Pausram. Ubytování nad vinným sklípkem - Pension Pausram se nachází v Pouzdřanech, 41 km od brněnského výstaviště, 41 km od hradu Špilberk a 25 km od minaretu. Ubytování Ubytování nad vinným sklípkem - Pension Pausram se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Vinný Tunel

Vinný Tunel

Ubytování (Penzion) Vinný Tunel. Vinný Tunel se nachází v Pouzdřanech a nabízí zahradu. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Vinný Tunel se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Šušarna Romantik

Šušarna Romantik

UbytováníŠušarna Romantik. Šušarna Romantik se nachází v obci Pouzdřany, 23 km od zámku Lednice a 31 km od zámku Valtice, a nabízí klimatizaci. Ubytování Šušarna Romantik se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Ambrožův dvůr - Gotický appartment

Ambrožův dvůr - Gotický appartment

Ubytování (Apartmán) Ambrožův dvůr - Gotický appartment. Ambrožův dvůr - Gotický apartmán se nachází v Pouzdřanech v Jihomoravském kraji, 29 km od Brna. Ubytování Ambrožův dvůr - Gotický appartment se nachází ve městě Pouzdřany (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52

Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52

Ubytování (Apartmán) Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52. Apartmán ANNA Pouzdřany ev. č. 52 se nachází v Pouzdřanech a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a výhled na jezero, na město i do zahrady. Ubytování Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52 se nachází ve městě Pouzdřany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Apartmán ANNA Pouzdřany ev.č.52 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.