Hledat

Ubytování

Ubytování město Potamós

Ve městě Potamós (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Potamós

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Potamós

Lidea Boutique Hotel

9,7

Lidea Boutique Hotel

Ubytování (Apartmány) Lidea Boutique Hotel. Located in Potamós in the Kythira Region, Lidea Boutique Hotel features a terrace and views of the garden. Ubytování Lidea Boutique Hotel se nachází ve městě Potamós (Řecko - Kythira).

The pigeon House

9,7

The pigeon House

Ubytování (Chata) The pigeon House. The pigeon House offers accommodation in Potamós. The property is 43 km from Monemvasía and free private parking is featured. Ubytování The pigeon House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Kythira).

The Stone House

9,6

The Stone House

Ubytování (Prázdninový dům) The Stone House. The stone house offers accommodation in Potamós, 44 km from Monemvasía and 23 km from Elafonisos. Guests benefit from patio. Ubytování The Stone House se nachází ve městě Potamós (Řecko - Kythira).

Villa Kamarela

Villa Kamarela

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kamarela. Villa Kamarela se nachází v obci Potamós v regionu Attica a má zahradu, balkon a výhled do zahrady. Ubytování Villa Kamarela se nachází ve městě Potamós (Řecko - Attica). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΠΟΡΦΥΡΑ

ΠΟΡΦΥΡΑ

Ubytování (Penzion) ΠΟΡΦΥΡΑ. Featuring free WiFi, ΠΟΡΦΥΡΑ is set in Potamós. Featuring family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování ΠΟΡΦΥΡΑ se nachází ve městě Potamós (Řecko - Kythira). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Potamós

Město Potamós se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Potamós.