Hledat

Ubytování

Ubytování město Potamia

Ve městě Potamia (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Potamia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Potamia

InGreen apartment

10

InGreen apartment

Ubytování (Apartmán) InGreen apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, InGreen apartment is set in Potamia. With mountain views, this accommodation offers a balcony. Ubytování InGreen apartment se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos).

Velpina Apartments

9,9

Velpina Apartments

Ubytování (Apartmán) Velpina Apartments. Boasting city views, Velpina Apartments features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.4 km from Golden Beach. Ubytování Velpina Apartments se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Methexis Apartment

9,8

Methexis Apartment

Ubytování (Apartmán) Methexis Apartment. Situated in Skala Potamias, 200 metres from Golden Beach and 3 km from Museum Polygnotou Vagi, Methexis Apartment features air-conditioned accommodation... Ubytování Methexis Apartment se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos).

Maria's House

9,8

Maria's House

Ubytování (Prázdninový dům) Maria's House. Set in Potamia in the Thasos region, Maria's House features a balcony and sea views. Ubytování Maria's House se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Venetia's Stone House

9,8

Venetia's Stone House

Ubytování (Apartmán) Venetia's Stone House. Boasting sea views, Venetia's Stone House features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.4 km from Golden Beach. Ubytování Venetia's Stone House se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos).

Thassos Studios Christine Potamia

9,7

Thassos Studios Christine Potamia

Ubytování (Apartmán) Thassos Studios Christine Potamia. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Thassos Studios Christine Potamia is set in Potamia. It is located 1. Ubytování Thassos Studios Christine Potamia se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natalia Maisonettes

9,4

Natalia Maisonettes

Ubytování (Prázdninové domy) Natalia Maisonettes. Located 1.1 km from Golden Beach, Natalia Maisonettes provides accommodation with a shared lounge, barbecue facilities and a shared kitchen for your... Ubytování Natalia Maisonettes se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bridge

8,9

Villa Bridge

Ubytování (Apartmán) Villa Bridge. Situated in Potamia, within 2.3 km of Golden Beach, Villa Bridge offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Villa Bridge se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos).

Lucky Farm House

8,8

Lucky Farm House

Ubytování (Prázdninový dům) Lucky Farm House. Lucky Farm House is set in Potamia. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Lucky Farm House se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Althea

8,5

Althea

Ubytování (Apartmány) Althea. Athea is 2 km away from Chrisi Akti Beach and only 20 metres from the centre of Potamia Village. Ubytování Althea se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melina's House

8,2

Melina's House

Ubytování (Apartmán) Melina's House. Situated in Skala Potamias, Melina's House provides self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Melina's House se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pantelidis Rooms

Pantelidis Rooms

Ubytování (Apartmány) Pantelidis Rooms. Located in Potamia, Δωμάτια Παντελίδης provides free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Pantelidis Rooms se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belle Manas

Belle Manas

Ubytování (Prázdninové domy) Belle Manas. Set 5 km from Megalochari Church and featuring a garden, Belle Manas features accommodation in Tinos Town. Ubytování Belle Manas se nachází ve městě Potamia (Řecko - Tinos). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orion Stars Villa

Orion Stars Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Orion Stars Villa. Orion Stars Villa is set in Potamia and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Orion Stars Villa se nachází ve městě Potamia (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Potamia

Město Potamia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Potamia.