Hledat

Ubytování

Ubytování město Postal

Ve městě Postal (Itálie) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Postal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Postal

Innerbachlerhof - Gantkofel

10

Innerbachlerhof - Gantkofel

Ubytování (Apartmán) Innerbachlerhof - Gantkofel. Innerbachlerhof - Gantkofel se nachází v obci Postal a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Innerbachlerhof - Gantkofel se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innerbachlerhof - Mut

10

Innerbachlerhof - Mut

Ubytování (Apartmán) Innerbachlerhof - Mut. Innerbachlerhof - Mut se nachází v obci Postal a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. 43 km od obce Selva di Val Gardena. Ubytování Innerbachlerhof - Mut se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Innerbachlerhof - Laugen

10

Innerbachlerhof - Laugen

Ubytování (Apartmán) Innerbachlerhof - Laugen. Innerbachlerhof - Laugen se nachází v obci Postal a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. 43 km od obce Selva di Val Gardena. Ubytování Innerbachlerhof - Laugen se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Penthouse & Garden - luxury apartment

9,8

Penthouse & Garden - luxury apartment

Ubytování (Apartmány) Penthouse & Garden - luxury apartment. Penthouse & Garden - luxury apartment se nachází v obci Postal, 43 km od města Moena, a nabízí sezónní venkovní bazén a termální koupel. Ubytování Penthouse & Garden - luxury apartment se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Moar Lodge

9,8

Moar Lodge

Ubytování (Chata) Moar Lodge. Moar Lodge se nachází v Postalu a nabízí sezónní venkovní bazén, výhled na hory, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Moar Lodge se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Penthouse I CIPRESSI

9,7

Penthouse I CIPRESSI

Ubytování (Apartmán) Penthouse I CIPRESSI. Penthouse I CIPRESSI se nachází v poště a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Penthouse I CIPRESSI se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments ANNY

9,5

Apartments ANNY

Ubytování (Aparthotel) Apartments ANNY. Apartmány ANNY se nacházejí v obci Postal v regionu Trentino Alto Adige a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments ANNY se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Muchele

9,3

Hotel Muchele

Ubytování (Hotel) Hotel Muchele. Hotel Muchele se nachází 5 km od Merana a nabízí 2 restaurace, z nichž každá má terasu s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Hotel Muchele se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Feldererhof

9,2

Feldererhof

Ubytování (Apartmány) Feldererhof. Feldererhof se nachází 500 metrů od centra města Postal a nabízí apartmány v alpském stylu s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Feldererhof se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Günther

9

Hotel Garni Günther

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Garni Günther. Günther se nachází v obci Postal, 5 km jižně od Merana, a nabízí vyhřívaný venkovní bazén a lázně. Ubytování Hotel Garni Günther se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Volkmar

8,7

Residence Volkmar

Ubytování (Aparthotel) Residence Volkmar. Hotel-Residence Graf Volkmar se nachází 6 km od Merana a 20 km od sjezdovek Merano 2000. Nabízí venkovní bazén s výhledem na hory. Ubytování Residence Volkmar se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Martha

8,7

Pension Martha

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Martha. Poštovní Pension Martha je přímo před autobusem zastavuje spojení s Bolzanem a Meranem. Ubytování Pension Martha se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Förstlerhof

8,6

Hotel Förstlerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Förstlerhof. Förstlerhof je vynikající 3hvězdičkový hotel s venkovním bazénem, ​​bezplatným wellness centrem a restaurací s terasou. Ubytování Hotel Förstlerhof se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

10min bis Meran, Ferienwohnung mit Garten

7,6

10min bis Meran, Ferienwohnung mit Garten

Ubytování (Apartmány) 10min bis Meran, Ferienwohnung mit Garten. Ferienwohnung mit Garten se nachází v obci Postal a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování 10min bis Meran, Ferienwohnung mit Garten se nachází ve městě Postal (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Postal

Město Postal se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Postal.