Hledat

Ubytování

Ubytování město Pòrtol

Ve městě Pòrtol (Španělsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pòrtol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pòrtol

Eden Roc

9

Eden Roc

Ubytování (Vila) Eden Roc. Eden Roc se nachází v letovisku Palma de Mallorca, 18 km od přístavu Palma. Nabízí venkovní bazén, gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Eden Roc se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 27 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAS FORNER

8,6

CAS FORNER

Ubytování (Prázdninový dům) CAS FORNER. Located in Pòrtol, CAS FORNER provides accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování CAS FORNER se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca).

Can Torres

Can Torres

Ubytování (Prázdninový dům) Can Torres. Set in Pòrtol, Can Torres offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 43 km from Alcudia. Ubytování Can Torres se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Balandra: Experiential Guesthouse

Casa Balandra: Experiential Guesthouse

Ubytování (Vila) Casa Balandra: Experiential Guesthouse. Located in Pòrtol, Casa Balandra: Experiential Guesthouse offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Balandra: Experiential Guesthouse se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca).

PORTOL

PORTOL

Ubytování (Vila) PORTOL. Boasting an outdoor pool and garden views, PORTOL is situated in Pòrtol. Ubytování PORTOL se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca).

Villa Sa Garriga

Villa Sa Garriga

Ubytování (Vila) Villa Sa Garriga. Set in Pòrtol in the Majorca region, Villa Sa Garriga has a patio. Ubytování Villa Sa Garriga se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Can Parrisco

Holiday home Can Parrisco

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Can Parrisco. Holiday home Can Parrisco se nachází ve městě Pòrtol. Tento prázdninový dům nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday home Can Parrisco se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Barranc Vell

Es Barranc Vell

Ubytování (Vila) Es Barranc Vell. Featuring an infinity pool with panoramic views of Palma Bay, Es Barranc Vell is a detached villa located 12 km from Palma city and 10 km from Arenal. Ubytování Es Barranc Vell se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca).

Sa Tanca

Sa Tanca

Ubytování (Vila) Sa Tanca. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Sa Tanca is set in Pòrtol. Ubytování Sa Tanca se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pòrtol

Město Pòrtol se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Pòrtol.