Hledat

Ubytování

Ubytování město Pòrtol

Ve městě Pòrtol (Španělsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pòrtol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pòrtol

Eden Roc

9

Eden Roc

Ubytování (Vila) Eden Roc. Eden Roc se nachází v letovisku Palma de Mallorca, 18 km od přístavu Palma. Nabízí venkovní bazén, gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Eden Roc se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 27 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAS FORNER

8,6

CAS FORNER

Ubytování (Prázdninový dům) CAS FORNER. Located in Pòrtol, CAS FORNER provides accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování CAS FORNER se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca).

Can Torres

Can Torres

Ubytování (Prázdninový dům) Can Torres. Set in Pòrtol, Can Torres offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 43 km from Alcudia. Ubytování Can Torres se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Balandra: Experiential Guesthouse

Casa Balandra: Experiential Guesthouse

Ubytování (Vila) Casa Balandra: Experiential Guesthouse. Located in Pòrtol, Casa Balandra: Experiential Guesthouse offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Balandra: Experiential Guesthouse se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca).

Villa Sa Garriga

Villa Sa Garriga

Ubytování (Vila) Villa Sa Garriga. Set in Pòrtol in the Majorca region, Villa Sa Garriga has a patio. Ubytování Villa Sa Garriga se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PORTOL

PORTOL

Ubytování (Vila) PORTOL. Boasting an outdoor pool and garden views, PORTOL is situated in Pòrtol. Ubytování PORTOL se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca).

Holiday home Can Parrisco

Holiday home Can Parrisco

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Can Parrisco. Holiday home Can Parrisco se nachází ve městě Pòrtol. Tento prázdninový dům nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday home Can Parrisco se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Palmeras Portol

Las Palmeras Portol

Ubytování (Vila) Las Palmeras Portol. Las Palmeras Portol se nachází v Pòrtolu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Las Palmeras Portol se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Barranc Vell

Es Barranc Vell

Ubytování (Vila) Es Barranc Vell. Featuring an infinity pool with panoramic views of Palma Bay, Es Barranc Vell is a detached villa located 12 km from Palma city and 10 km from Arenal. Ubytování Es Barranc Vell se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca).

Sa Tanca

Sa Tanca

Ubytování (Vila) Sa Tanca. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, Sa Tanca is set in Pòrtol. Ubytování Sa Tanca se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Portol

Villa Portol

Ubytování (Vila) Villa Portol. Villa Portol se nachází v Pòrtolu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Portol se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca).

Villa Bellviure , con piscina privada

Villa Bellviure , con piscina privada

Ubytování (Vila) Villa Bellviure , con piscina privada. Villa Bellviure, con piscina privada se nachází v Pòrtolu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. 14 km od El Arenal. Ubytování Villa Bellviure , con piscina privada se nachází ve městě Pòrtol (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pòrtol

Město Pòrtol se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Pòrtol.