Hledat

Ubytování

Ubytování město Porto Koufo

Ve městě Porto Koufo (Řecko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porto Koufo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porto Koufo

Notia Luxury Living

9,8

Notia Luxury Living

Ubytování (Aparthotel) Notia Luxury Living. With sea views, NOTIA PORTO KOUFO is located in Porto Koufo and has accommodation with a kitchen. Free WiFi is provided. Ubytování Notia Luxury Living se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dino's Maisonettes

9,6

Dino's Maisonettes

Ubytování (Prázdninový dům) Dino's Maisonettes. Boasting a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Dino's Maisonettes can be found in Porto Koufo, close to Toroni Beach and 2. Ubytování Dino's Maisonettes se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Kofos Limin

9,5

Studios Kofos Limin

Ubytování (Apartmány) Studios Kofos Limin. Studia Kofos Limin, zasazená ve svěží zeleni, se nachází pouhých 100 metrů od pláže Porto Koufo a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Studios Kofos Limin se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia).

Porto Koufo Resort

9,3

Porto Koufo Resort

Ubytování (Aparthotel) Porto Koufo Resort. Set in Porto Koufo, Porto Koufo Resort offers accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a bar and a garden. Ubytování Porto Koufo Resort se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Port

8,9

The Port

Ubytování (Apartmány) The Port. The Port nabízí ubytování v Porto Koufo, 60 km od Ouranoupoli. Vourvourou je vzdálené 45 km a pláž Toronis leží 1 km odtud. Ubytování The Port se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia).

Porto Koufo Resort Bungalows

8,9

Porto Koufo Resort Bungalows

Ubytování (Aparthotel) Porto Koufo Resort Bungalows. Set in Porto Koufo, 400 metres from Porto Koufo Beach and 1. Ubytování Porto Koufo Resort Bungalows se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Porto Koufo

8,9

Hotel Porto Koufo

Ubytování (Hotel) Hotel Porto Koufo. Tříhvězdičkový hotel Porto Koufo se nacházejí jen několik kroků od pláže a nabízí prostorné pokoje, zahradní bar, bezplatná lehátka, slunečníky a bar na... Ubytování Hotel Porto Koufo se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia).

Porto Blue Studios

8,7

Porto Blue Studios

Ubytování (Aparthotel) Porto Blue Studios. Aparthotel Porto Blue Studios stojí v obci Toroni na krásném místě obklopeném olivovníky a palmami, pouhých 250 metrů od pláže a v blízkosti řady plážových... Ubytování Porto Blue Studios se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia).

Studios Corali

8,7

Studios Corali

Ubytování (Venkovský dům) Studios Corali. Set 400 metres from Porto Koufo Beach, Studios Corali offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Studios Corali se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Agali

8,4

Porto Agali

Ubytování (Prázdninové domy) Porto Agali. Set in Porto Koufo in the Macedonia region and Porto Koufo Beach reachable within 500 metres, Porto Agali offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Porto Agali se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia).

kartalia studios

kartalia studios

Ubytování (Apartmán) kartalia studios. Kartalia studios is set in Porto Koufo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 45 km from Nikiti. Ubytování kartalia studios se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΆNASSA PORTO KOUFO Sea front suites

ΆNASSA PORTO KOUFO Sea front suites

Ubytování (Prázdninový dům) ΆNASSA PORTO KOUFO Sea front suites. ΆNASSA PORTO KOUFO is set in Porto Koufo and offers a garden. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování ΆNASSA PORTO KOUFO Sea front suites se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

StamFlor

StamFlor

Ubytování (Aparthotel) StamFlor. Located 350 metres from Porto Koufo Beach, StamFlor offers a garden, barbecue facilities and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování StamFlor se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gabrilos Haus

Gabrilos Haus

Ubytování (Apartmán) Gabrilos Haus. Situated in Porto Koufo, 700 metres from Porto Koufo Beach and less than 1 km from Toroni Beach, Gabrilos Haus features air-conditioned accommodation with... Ubytování Gabrilos Haus se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia).

Kartalia apartment

Kartalia apartment

Ubytování (Apartmán) Kartalia apartment. Kartalia apartment is situated in Porto Koufo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kartalia apartment se nachází ve městě Porto Koufo (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Porto Koufo

Město Porto Koufo se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Porto Koufo.