Hledat

Ubytování

Ubytování město Porto Cristo

Ve městě Porto Cristo (Španělsko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porto Cristo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porto Cristo

Àtic bordils

10

Àtic bordils

Ubytování (Apartmán) Àtic bordils. Set in Porto Cristo, a few steps from Playa de Porto Cristo, Àtic bordils offers accommodation with a bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Àtic bordils se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Casa Portoblau

9,6

Casa Portoblau

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Portoblau. Casa Portoblau se nachází v Porto Cristo, 450 metrů od pláže Playa de Porto Cristo a 1,2 km od pláže Cala Petita. Ubytování Casa Portoblau se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA 2 PINS

9,5

CASA 2 PINS

Ubytování (Apartmán) CASA 2 PINS. Located in Porto Cristo, 2.8 km from Cala Anguila Beach and 4. Ubytování CASA 2 PINS se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Sa Vaqueria

9,5

Sa Vaqueria

Ubytování (Prázdninové domy) Sa Vaqueria. Situated in Porto Cristo, 2.1 km from Playa de Porto Cristo, Sa Vaqueria offers accommodation with free WiFi, a patio or a balcony and access to a garden... Ubytování Sa Vaqueria se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Blat

9,5

Finca Son Blat

Ubytování (Vily) Finca Son Blat. Finca Son Blat se nachází v Sa Marineta, 5 minut jízdy od pláže v Porto Cristo. Tyto atraktivní vily nabízejí soukromé bazény na krásných pozemcích. Ubytování Finca Son Blat se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Can Toni

9,4

Can Toni

Ubytování (Apartmán) Can Toni. Situated in Porto Cristo, 100 metres from Playa de Porto Cristo and 2. Ubytování Can Toni se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

☆GEHOBENE FINCA - POOL TRAUMGARTEN PIZZAOFEN A/C☆

9,3

☆GEHOBENE FINCA - POOL TRAUMGARTEN PIZZAOFEN A/C☆

Ubytování (Apartmán) ☆GEHOBENE FINCA - POOL TRAUMGARTEN PIZZAOFEN A/C☆. Toto ubytování se nachází v Porto Cristo, 5 km od pláže Cala Anguila a 3,8 km od jeskyní Drach. Ubytování ☆GEHOBENE FINCA - POOL TRAUMGARTEN PIZZAOFEN A/C☆ se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury suites

9,2

Luxury suites

Ubytování (Apartmány) Luxury suites. Set 2.5 km from Cala Anguila Beach and 4.1 km from Cala Anguila Beach, Luxury suites in Porto Cristo offers air-conditioned accommodation with views of the... Ubytování Luxury suites se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Sol i Vida Hotel - Adults Only

9,2

Sol i Vida Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) Sol i Vida Hotel - Adults Only. Sol i Vida Hotel - Adults Only se nachází ve městě Porto Cristo a nabízí restauraci, bar, sdílený salonek a zahradu. Ubytování Sol i Vida Hotel - Adults Only se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Cala Petita

9,2

Cala Petita

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Petita. Set just 200 metres from the beach in Porto Cristo, Cala Petita features a private patio with a barbecue. The Caves of Drach are just 15 minutes' walk... Ubytování Cala Petita se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos PortoDrach

9,1

Apartamentos PortoDrach

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos PortoDrach. Apartamentos PortoDrach se nachází v Porto Cristo přímo vedle přístavu a 10 minut pěšky od pláže. Nabízí společný bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamentos PortoDrach se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Hotel Rural Son Mas - 4*

9,1

Hotel Rural Son Mas - 4*

Ubytování (Hotel) Hotel Rural Son Mas - 4*. Son Mas occupies a 17th-century building that has been turned into an attractive and stylish hotel. It has indoor and outdoor swimming pools. Ubytování Hotel Rural Son Mas - 4* se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

THB Felip - Adults Only

8,8

THB Felip - Adults Only

Ubytování (Hotel) THB Felip - Adults Only. THB Felip - Adults Only se nachází přímo na břehu moře v městečku Porto Cristo na Mallorce. Ubytování THB Felip - Adults Only se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Appartement au port de PORTO CRISTO

8,7

Appartement au port de PORTO CRISTO

Ubytování (Apartmán) Appartement au port de PORTO CRISTO. Appartement au port de PORTO CRISTO se nachází v Porto Cristo, 150 metrů od pláže Playa de Porto Cristo a 1,7 km od pláže Cala Petita. Ubytování Appartement au port de PORTO CRISTO se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Tassi

8,6

Can Tassi

Ubytování (Vila) Can Tassi. Can Tassi se nachází v Porto Cristo, 400 metrů od pláže Playa de Porto Cristo, a nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Can Tassi se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ses Gavines-Cala Anguila Apartments

8,5

Ses Gavines-Cala Anguila Apartments

Ubytování (Apartmány) Ses Gavines-Cala Anguila Apartments. Apartmány Ses Gavines-Cala Anguila se nacházejí ve městě Porto Cristo ve východní části Mallorky, 100 metrů od pláže Cala Anguila Beach. Ubytování Ses Gavines-Cala Anguila Apartments se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Casa Damienne

8,4

Casa Damienne

Ubytování (Vila) Casa Damienne. Set in Porto Cristo, 300 metres from Cala Anguila Beach and 2. Ubytování Casa Damienne se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Marina Drach

8,4

Aparthotel Marina Drach

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Marina Drach. Aparthotel Marina Drach se nachází 500 metrů od pláže Playa de Porto Cristo a nabízí ubytování, restauraci, venkovní bazén, fitness centrum a bar. Ubytování Aparthotel Marina Drach se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CasaDesigual

8,2

CasaDesigual

Ubytování (Penzion) CasaDesigual. CasaDesigual se nachází na pláži v Porto Cristo, 150 metrů od pláže Playa de Porto Cristo a 1,8 km od pláže Cala Petita. Ubytování CasaDesigual se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blau Punta Reina Resort

8,1

Blau Punta Reina Resort

Ubytování (Rezort) Blau Punta Reina Resort. Blau Punta Reina Resort s výhledem na Středozemní moře se nachází mezi plážemi Cala Mandía a Cala Estany a nabízí 3 venkovní bazény, brouzdaliště, 3... Ubytování Blau Punta Reina Resort se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Hotel Ollymar - Swinger Friendly

7,9

Hotel Ollymar - Swinger Friendly

Ubytování (Hotel) Hotel Ollymar - Swinger Friendly. Set in Porto Cristo, Hotel Ollymar - Swinger Friendly is an Adults-Only hotel which boasts a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Hotel Ollymar - Swinger Friendly se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Villa/Finca Sa Marina

7,8

Villa/Finca Sa Marina

Ubytování (Vila) Villa/Finca Sa Marina. Villa/Finca Sa Marina, a property with an outdoor swimming pool, a garden and a terrace, is situated in Porto Cristo, 2. Ubytování Villa/Finca Sa Marina se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Castell dels Hams

7,8

Hotel Castell dels Hams

Ubytování (Hotel) Hotel Castell dels Hams. Hotel Castell dels Hams se nachází 2 km od Porto Cristo na východním pobřeží Mallorky. Ubytování Hotel Castell dels Hams se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ES NAUTICO Suites

6,9

ES NAUTICO Suites

Ubytování (Aparthotel) ES NAUTICO Suites. Es Nautico Suites se nachází 300 metrů od pláže Playa de Porto Cristo a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování ES NAUTICO Suites se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca'n Marinero

Ca'n Marinero

Ubytování (Chata) Ca'n Marinero. Ca'n Marinero, featuring a garden and a terrace, is set in Porto Cristo, 5.3 km from Cala Anguila Beach and less than 1 km from The Caves of Drach. Ubytování Ca'n Marinero se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Casa del faro

Casa del faro

Ubytování (Apartmán) Casa del faro. Situated in Porto Cristo, within 2 km of Cala Anguila Beach and 2. Ubytování Casa del faro se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Es Cipresos

Es Cipresos

Ubytování (Vila) Es Cipresos. Set 7 km from Cala Anguila Beach in Porto Cristo, this villa features a terrace. The unit is 2.9 km from The Caves of Drach. Ubytování Es Cipresos se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Holiday Home Schnuffi - PCN155

Holiday Home Schnuffi - PCN155

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schnuffi - PCN155. Set in Porto Cristo, 400 metres from Cala Anguila Beach and 600 metres from Cala Anguila Beach, Holiday Home Schnuffi - PCN155 offers free WiFi, a garden... Ubytování Holiday Home Schnuffi - PCN155 se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Insotel Cala Mandia Resort

Insotel Cala Mandia Resort

Ubytování (Hotel) Insotel Cala Mandia Resort. Insotel Cala Mandia Resort is located on Cala Mandía Beach on Mallorca’s east coast. Ubytování Insotel Cala Mandia Resort se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Sa Conca

Sa Conca

Ubytování (Vila) Sa Conca. Featuring pool views, Sa Conca provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Playa de Porto Cristo. Ubytování Sa Conca se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA PORTO

VILLA PORTO

Ubytování (Vila) VILLA PORTO. Set in Porto Cristo, VILLA PORTO offers accommodation with a private pool and free WiFi. Guests benefit from a balcony and an outdoor pool. Ubytování VILLA PORTO se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Alvaro Oliver House

Alvaro Oliver House

Ubytování (Chata) Alvaro Oliver House. Set in Porto Cristo, 2.5 km from Cala Anguila Beach and 3. Ubytování Alvaro Oliver House se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vistaport holiday home

Vistaport holiday home

Ubytování (Apartmán) Vistaport holiday home. Prázdninový dům Vistaport se nachází v Porto Cristo, jen pár kroků od pláže Playa de Porto Cristo, 1,7 km od pláže Cala Petita a 2,6 km od pláže Cala... Ubytování Vistaport holiday home se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Porto Cristo

Three-Bedroom Holiday Home in Porto Cristo

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Porto Cristo. Three-Bedroom Holiday Home in Porto Cristo se nachází v Porto Cristo, asi 2 km od pláže Playa de Porto Cristo, a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a... Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Porto Cristo se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Passieg de la Mar

Villa Passieg de la Mar

Ubytování (Vila) Villa Passieg de la Mar. Boasting a terrace with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Villa Passieg de la Mar can be found in Porto Cristo, close to Cala... Ubytování Villa Passieg de la Mar se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Townhouse Porto Cristo. Beach 100m

Townhouse Porto Cristo. Beach 100m

Ubytování (Prázdninový dům) Townhouse Porto Cristo. Beach 100m. Townhouse Porto Cristo. Beach 100m, a property with a terrace, is set in Porto Cristo, 3.9 km from Cala Anguila Beach. The accommodation is 1. Ubytování Townhouse Porto Cristo. Beach 100m se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Casa Sanso

Holiday Home Casa Sanso

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Casa Sanso. Situated in Cala Anguila in the Majorca region, Holiday Home Casa Sanso has a patio. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Holiday Home Casa Sanso se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Costa den Blau

Costa den Blau

Ubytování (Prázdninový dům) Costa den Blau. Costa den Blau se nachází v Porto Cristo, 150 metrů od pláže Playa de Porto Cristo, 1,4 km od pláže Cala Petita a 2,8 km od pláže Cala Anguila. Ubytování Costa den Blau se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paraiso

Paraiso

Ubytování (Prázdninový dům) Paraiso. Paraiso nabízí ubytování v Porto Cristo, 5 km od pláže Cala Anguila a 4,4 km od jeskyní Drach. Ubytování Paraiso se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

CLUB DEL MAR All Inclusive Majorque

CLUB DEL MAR All Inclusive Majorque

Ubytování (Hotel) CLUB DEL MAR All Inclusive Majorque. CLUB DEL MAR All Inclusive Majorque se nachází v Porto Cristo a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování CLUB DEL MAR All Inclusive Majorque se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

VILLA PORTO

VILLA PORTO

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA PORTO. VILLA PORTO se nachází v Porto Cristo, pouhých 450 metrů od pláže Playa de Porto Cristo, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou,... Ubytování VILLA PORTO se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Teco

Can Teco

Ubytování (Vila) Can Teco. Boasting an outdoor pool and pool views, Can Teco is situated in Porto Cristo. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Can Teco se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Country House Comte

Country House Comte

Ubytování (Venkovský dům) Country House Comte. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Country House Comte features accommodation in Porto Cristo with free WiFi... Ubytování Country House Comte se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Viwo Eda

Viwo Eda

Ubytování (Hotel) Viwo Eda. Featuring an outdoor pool and rooms with balconies, Viwo Eda is less than 200 metres from the famous Cuevas del Drach Caves and Porto Cristo Marina. Ubytování Viwo Eda se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Villa Es Xipres

Villa Es Xipres

Ubytování (Vila) Villa Es Xipres. Situated in Porto Cristo, 2.8 km from Sa Coma Beach, 7 km from Cala Anguila Beach and 3. Ubytování Villa Es Xipres se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Villa es Falcons

Villa es Falcons

Ubytování (Vila) Villa es Falcons. Situated in Porto Cristo, 2.2 km from Cala Anguila Beach and 3. Ubytování Villa es Falcons se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

VILLA ES MORRO DE SA CARABASSA

VILLA ES MORRO DE SA CARABASSA

Ubytování (Vila) VILLA ES MORRO DE SA CARABASSA. Located about 2 km from Cala Anguila Beach, VILLA ES MORRO DE SA CARABASSA offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování VILLA ES MORRO DE SA CARABASSA se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca).

Finca Sa Carrotja

Finca Sa Carrotja

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Sa Carrotja. Finca Sa Carrotja se nachází ve městě Porto Cristo, pouhých 1,2 km od pláže Playa de Porto Cristo, a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou... Ubytování Finca Sa Carrotja se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Marineta

Sa Marineta

Ubytování (Chata) Sa Marineta. Sa Marineta se nachází v Porto Cristo, 350 metrů od pláže Playa de Porto Cristo, 1,9 km od pláže Cala Petita a 2,6 km od pláže Cala Anguila. Ubytování Sa Marineta se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campanario 4

Campanario 4

Ubytování (Apartmán) Campanario 4. Set in Porto Cristo, just 2.4 km from Cala Anguila Beach, Campanario 4 offers beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Campanario 4 se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campanario 3

Campanario 3

Ubytování (Apartmán) Campanario 3. Boasting sea views, Campanario 3 features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.5 km from Cala Anguila Beach. Ubytování Campanario 3 se nachází ve městě Porto Cristo (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Porto Cristo

Město Porto Cristo se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Porto Cristo.