Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Popice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Popice

Vinný sklep Popice

9,6

Vinný sklep Popice

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný sklep Popice. Vinný sklep Popice se nachází v obci Popice. Nabízí terasu a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Vinný sklep Popice se nachází ve městě Popice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinný sklep Popice má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Vinný sklep Popice momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Adamčík

9,5

Penzion Adamčík

Ubytování (Penzion) Penzion Adamčík. Penzion Adamčík se nachází v obci Popice a nabízí ubytování v budově z roku 2012 se zahradou, bezplatným Wi-Fi, kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Penzion Adamčík se nachází ve městě Popice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Adamčík má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Adamčík momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Hirmann

9,1

Penzion Hirmann

Ubytování (Apartmán) Penzion Hirmann. Penzion Hirmann nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem v obci Popice. Ubytování Penzion Hirmann se nachází ve městě Popice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Hirmann má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Penzion Hirmann momentálně evidujeme 38 recenzí.