Hledat

Ubytování

Ubytování město Ponte Caffaro

Ve městě Ponte Caffaro (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ponte Caffaro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ponte Caffaro

B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro

9,6

B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro. B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro se nachází v Ponte Caffaro a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baidoni Secondo piano

6

Baidoni Secondo piano

Ubytování (Apartmán) Baidoni Secondo piano. Tříhvězdičkový Baidoni Secondo piano se nachází v Ponte Caffaro v regionu Trentino Alto Adige a nabízí bezplatné Wi-Fi. Do Limone sul Garda je to 19 km. Ubytování Baidoni Secondo piano se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baidoni Primo piano

Baidoni Primo piano

Ubytování (Apartmán) Baidoni Primo piano. Tříhvězdičkový Baidoni Primo piano se nachází v Ponte Caffaro v regionu Trentino Alto Adige a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Baidoni Primo piano se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ponte Caffaro

Město Ponte Caffaro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Ponte Caffaro.