Hledat

Ubytování

Ubytování město Ponte Caffaro

Ve městě Ponte Caffaro (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ponte Caffaro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ponte Caffaro

Appartamento Monte

10

Appartamento Monte

UbytováníAppartamento Monte. Appartamento Monte se nachází v Ponte Caffaro. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Monte se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro

9,6

B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro. B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro se nachází v Ponte Caffaro a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B La Vecchia Tipografia - Lago D'Idro se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

SEVEN ALDO FLAT

9,2

SEVEN ALDO FLAT

UbytováníSEVEN ALDO FLAT. SEVEN ALDO FLAT se nachází v Ponte Caffaro a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování SEVEN ALDO FLAT se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Lago

9

Appartamento Lago

UbytováníAppartamento Lago. Appartamento Lago se nachází v Ponte Caffaro. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Lago se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ornella

8,9

Casa Ornella

UbytováníCasa Ornella. Casa Ornella se nachází v Ponte Caffaro, 27 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí ubytování se soláriem. Ubytování Casa Ornella se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento sul Lago D'Idro Baitoni di Bondone TN - WiFi Free

8

Appartamento sul Lago D'Idro Baitoni di Bondone TN - WiFi Free

UbytováníAppartamento sul Lago D'Idro Baitoni di Bondone TN - WiFi Free. Appartamento sul Lago D'Idro se nachází v Ponte Caffaro, 25 km od Lago di Ledro. Ubytování Appartamento sul Lago D'Idro Baitoni di Bondone TN - WiFi Free se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baidoni Secondo piano

6

Baidoni Secondo piano

Ubytování (Apartmán) Baidoni Secondo piano. Tříhvězdičkový Baidoni Secondo piano se nachází v Ponte Caffaro v regionu Trentino Alto Adige a nabízí bezplatné Wi-Fi. Do Limone sul Garda je to 19 km. Ubytování Baidoni Secondo piano se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baidoni Primo piano

Baidoni Primo piano

Ubytování (Apartmán) Baidoni Primo piano. Tříhvězdičkový Baidoni Primo piano se nachází v Ponte Caffaro v regionu Trentino Alto Adige a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Baidoni Primo piano se nachází ve městě Ponte Caffaro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ponte Caffaro

Město Ponte Caffaro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Ponte Caffaro.