Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Poniklá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Poniklá

Apartment U Videmanů

9,7

Apartment U Videmanů

Ubytování (Apartmán) Apartment U Videmanů. Apartmán U Videmanů se nachází v obci Poniklá a nabízí soukromý bazén. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi a terasa. Ubytování Apartment U Videmanů se nachází ve městě Poniklá (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Apartment U Videmanů má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment U Videmanů momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán stará pekárna - Krkonoše

Apartmán stará pekárna - Krkonoše

Ubytování (Apartmán) Apartmán stará pekárna - Krkonoše. Set in Poniklá in the Liberec Region region, Apartmán stará pekárna has a terrace and garden views. Ubytování Apartmán stará pekárna - Krkonoše se nachází ve městě Poniklá (Česko - Liberecký kraj).

Apartmány Rozárka

Apartmány Rozárka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rozárka. Apartmány Rozárka is set in Poniklá. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmány Rozárka se nachází ve městě Poniklá (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Ponikla/Riesengebirge 2203

Holiday home Ponikla/Riesengebirge 2203

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ponikla/Riesengebirge 2203. Tento prázdninový dům se nachází v Přívlace v Libereckém kraji, 7 km od Jilemnice, a nabízí saunu, sezónní venkovní bazén a dětské hřiště s trampolínou. Ubytování Holiday home Ponikla/Riesengebirge 2203 se nachází ve městě Poniklá (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Ponikla/Riesengebirge 2203 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

MIMA Apartmán

MIMA Apartmán

Ubytování (Apartmán) MIMA Apartmán. Apartmán MIMA se nachází v obci Poniklá v Libereckém kraji a nabízí zahradu. Výhled směřuje na hory a do Špindlerova Mlýna je to 28 km. Ubytování MIMA Apartmán se nachází ve městě Poniklá (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Apartmán MIMA Apartmán nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Woodcock

Apartmán Woodcock

Ubytování (Apartmán) Apartmán Woodcock. Featuring accommodation with a private pool, city view and a patio, Apartmán Woodcock is set in Poniklá. Ubytování Apartmán Woodcock se nachází ve městě Poniklá (Česko - Liberecký kraj).

Chata Babeta

Chata Babeta

Ubytování (Chata) Chata Babeta. Chata Babeta se nachází v Poniklé a nabízí ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Babeta se nachází ve městě Poniklá (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chata Babeta nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.