Hledat

Ubytování

Ubytování město Pómbia

Ve městě Pómbia (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pómbia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pómbia

Traditional Mansion 1870s

8,6

Traditional Mansion 1870s

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Mansion 1870s. This 1870's traditional 2-story, stone-built house is set at the center of Pompia village, featuring views of the mountain. Ubytování Traditional Mansion 1870s se nachází ve městě Pómbia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veggera

Veggera

Ubytování (Vila) Veggera. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Veggera is set in Pómbia. Ubytování Veggera se nachází ve městě Pómbia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gogo offers privacy and pool

Villa Gogo offers privacy and pool

Ubytování (Vila) Villa Gogo offers privacy and pool. Located in Pómbia in the Crete region, Villa Gogo offers privacy and pool has a garden. This villa offers a bar. The villa offers a terrace. Ubytování Villa Gogo offers privacy and pool se nachází ve městě Pómbia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pompia Sale

Pompia Sale

Ubytování (Prázdninový dům) Pompia Sale. Located in Pómbia, Pompia Sale provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Pompia Sale se nachází ve městě Pómbia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The house under Asterousia

The house under Asterousia

Ubytování (Prázdninový dům) The house under Asterousia. Set in Pómbia in the Crete region, The house under Asterousia features a terrace. Ubytování The house under Asterousia se nachází ve městě Pómbia (Řecko - Kréta).

Ideal house to explore South Crete

Ideal house to explore South Crete

Ubytování (Prázdninový dům) Ideal house to explore South Crete. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Ideal house to explore South Crete is set in Pómbia. Ubytování Ideal house to explore South Crete se nachází ve městě Pómbia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Belladona

Villa Belladona

Ubytování (Vila) Villa Belladona. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Belladona is set in Pómbia. Ubytování Villa Belladona se nachází ve městě Pómbia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LAINI LUXURY SUITES

LAINI LUXURY SUITES

Ubytování (Vily) LAINI LUXURY SUITES. Located in Pómbia, LAINI LUXURY SUITES offers accommodation with free WiFi. The villa offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování LAINI LUXURY SUITES se nachází ve městě Pómbia (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pómbia

Město Pómbia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Pómbia.