Hledat

Ubytování

Ubytování město Poligiros

Ve městě Poligiros (Řecko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Poligiros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Poligiros

Geomelia Guest House

10

Geomelia Guest House

Ubytování (Prázdninový dům) Geomelia Guest House. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Geomelia Guest House is located in Poligiros. Ubytování Geomelia Guest House se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evmorfes Villas

9,9

Evmorfes Villas

Ubytování (Vila) Evmorfes Villas. Located at the lush foothills of Cholomondas Mountain in Polygyros, the stone-built Evmorfes Villas feature a shared, outdoor pool surrounded by a spacious... Ubytování Evmorfes Villas se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

villa marso

9,9

villa marso

Ubytování (Vila) villa marso. Set in Poligiros in the Macedonia region, villa marso features a terrace and mountain views. Ubytování villa marso se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country Cottage

9,9

Country Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Country Cottage. Country Cottage is an independent section of a Holiday Home, set in Poligiros, between sea and mountain. Ubytování Country Cottage se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PhiloxenInn #4

9,8

PhiloxenInn #4

Ubytování (Apartmán) PhiloxenInn #4. Located in Poligiros, PhiloxenInn #4 provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování PhiloxenInn #4 se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia).

Toronis

9,8

Toronis

Ubytování (Apartmán) Toronis. Located in Gerakini, close to Kalives Beach, Toronis provides accommodation with free bikes, car hire, a private beach area, a shared lounge and a garden. Ubytování Toronis se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Marelia

9,6

Hotel Marelia

Ubytování (Hotel) Hotel Marelia. Hotel Marelia, postavený v roce 1913 s ohledem na tradiční architekturu, se nachází ve městě Polygyros na poloostrově Chalkidiki a má café-snack bar. Ubytování Hotel Marelia se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

anemelia

9,4

anemelia

Ubytování (Apartmán) anemelia. Anemelia is set in Poligiros and offers free bikes and a terrace. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytování anemelia se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klities Guest House

9,4

Klities Guest House

Ubytování (Penzion) Klities Guest House. Klities Guest House is situated in Poligiros and has a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytování Klities Guest House se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Michalis Apartments

9,3

Michalis Apartments

Ubytování (Apartmány) Michalis Apartments. Located 15 km from Gerakini beach, Michalis Apartments offers accommodation in in the centre of Polygyros. Ubytování Michalis Apartments se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archontariki Guesthouse

9,3

Archontariki Guesthouse

Ubytování (Penzion) Archontariki Guesthouse. Set in Poligiros, Archontariki Guesthouse features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Archontariki Guesthouse se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PhiloxenInn

9

PhiloxenInn

Ubytování (Apartmány) PhiloxenInn. With city views, PhiloxenInn is set in Poligiros and has free WiFi. Ubytování PhiloxenInn se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ariadne Eco Retreat

Ariadne Eco Retreat

Ubytování (Vila) Ariadne Eco Retreat. Set amidst a protected forest, in Mount Cholomon, the eco-friendly Villa Ariadne is built entirely of stone and wood and features an outdoor pool and a sun... Ubytování Ariadne Eco Retreat se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia).

Summer Villa Penny

Summer Villa Penny

Ubytování (Vila) Summer Villa Penny. Situated in Poligiros in the Macedonia region, Summer Villa Penny features a garden. This property offers access to a balcony. Ubytování Summer Villa Penny se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ELENI

ELENI

Ubytování (Apartmán) ELENI. Situated in Poligiros, within less than 1 km of Kalives Beach and 1. Ubytování ELENI se nachází ve městě Poligiros (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Poligiros

Město Poligiros se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Poligiros.