Hledat

Ubytování

Ubytování město Podunajské Biskupice

Ve městě Podunajské Biskupice (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Podunajské Biskupice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Podunajské Biskupice

Penzion RELAX

7,6

Penzion RELAX

Ubytování (Penzion) Penzion RELAX. Penzion RELAX se nachází v Bratislavě, pouhých 9 km od arény Ondřeje Nepely, 10 km od vyhlídkové plošiny UFO, 11 km od výstaviště Incheba, 12 km od... Ubytování Penzion RELAX se nachází ve městě Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy 3.

Happy 3.

Ubytování (Privát) Happy 3.. Happy 3., a property with a terrace, is situated in Bratislava, 7 km from Ondrej Nepela Arena, 9 km from UFO Observation Deck, as well as 10 km from... Ubytování Happy 3. se nachází ve městě Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Biskupice

Apartman Biskupice

Ubytování (Apartmán) Apartman Biskupice. Situated in Fiľakovo in the Banskobystrický kraj region, Apartman Biskupice features a patio and garden views. Ubytování Apartman Biskupice se nachází ve městě Podunajské Biskupice (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Economy group

Economy group

Ubytování (Privát) Economy group. Set in Bratislava, 10 km from Incheba and 11 km from Michalska Tower, Economy group offers a terrace and air conditioning. Ubytování Economy group se nachází ve městě Podunajské Biskupice (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Podunajské Biskupice

Město Podunajské Biskupice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Podunajské Biskupice.