Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Podivín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Podivín

U kocúra

9,7

U kocúra

Ubytování (Prázdninový dům) U kocúra. U kocúra se nachází v Podivíně, 45 km od Brna. Nabízí ubytování se soukromým bazénem i soukromým parkovištěm. Ubytování U kocúra se nachází ve městě Podivín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U kocúra má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům U kocúra momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány Miromar

9,5

Apartmány Miromar

Ubytování (Apartmán) Apartmány Miromar. Apartmány Miromar se nachází v obci Podivím a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány Miromar se nachází ve městě Podivín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmány Miromar má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Miromar momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzion Miromar

9,1

Penzion Miromar

Ubytování (Penzion) Penzion Miromar. Penzion Miromar se nachází v Podivíně a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Je zde malý vinný sklípek, kde se pořádají ochutnávky vín. Ubytování Penzion Miromar se nachází ve městě Podivín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Miromar má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Miromar momentálně evidujeme 585 recenzí.

Ubytování v soukromí

9

Ubytování v soukromí

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování v soukromí. Ubytování v soukromí se nachází v Podivíně. K dispozici je také klimatizace, soukromé parkoviště a zdarma dostupné Wi-Fi. Brno je odsud 45 km. Ubytování Ubytování v soukromí se nachází ve městě Podivín (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Dagmar

7,9

Ubytování Dagmar

Ubytování (Penzion) Ubytování Dagmar. Penzion Ubytování Dagmar se nachází ve městě Podivín a nabízí zahradu i terasu. K dispozici je také sdílená kuchyň a gril. Ubytování Ubytování Dagmar se nachází ve městě Podivín (Česko - Jihomoravský kraj).

Modré ubytování

Modré ubytování

Ubytování (Prázdninový dům) Modré ubytování. Prázdninový dům Modré ubytování se nachází na pláži v Podivíně. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Modré ubytování se nachází ve městě Podivín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Modré ubytování nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Domeček v Lednicko-Valtickém areálu

Domeček v Lednicko-Valtickém areálu

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček v Lednicko-Valtickém areálu. Domeček v Lednicko-Valtickém areálu is located in Podivín. Guests may enjoy free WiFi. Brno is 45 km from the holiday home. Ubytování Domeček v Lednicko-Valtickém areálu se nachází ve městě Podivín (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Domeček v Lednicko-Valtickém areálu nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ŠRÚFEK

Ubytování ŠRÚFEK

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování ŠRÚFEK. Ubytování ŠRÚFEK is set in Podivín and offers a bar and a terrace. The accommodation is 35 km from Laa an der Thaya. Ubytování Ubytování ŠRÚFEK se nachází ve městě Podivín (Česko - Jihomoravský kraj).

Mobilheim v LVA 2

Mobilheim v LVA 2

Ubytování (Kemp) Mobilheim v LVA 2. With garden views, Mobilheim v LVA 2 is set in Podivín and has accommodation with a kitchen. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Mobilheim v LVA 2 se nachází ve městě Podivín (Česko - Jihomoravský kraj).