Hledat

Ubytování

Ubytování město Plimmiri

Ve městě Plimmiri (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Plimmiri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plimmiri

Villa Stamos

9,5

Villa Stamos

Ubytování (Vila) Villa Stamos. Featuring a private swimming pool and a sun terrace, Villa Stamos is located in Plimmiri Village. Ubytování Villa Stamos se nachází ve městě Plimmiri (Řecko - Rhodos).

Nerida Beachfront Villas

9,4

Nerida Beachfront Villas

Ubytování (Vily) Nerida Beachfront Villas. Nerida Beachfront Villas se nachází u zátoky Germata na Rhodu. Nabízí panoramatický výhled na Egejské moře, gril a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Nerida Beachfront Villas se nachází ve městě Plimmiri (Řecko - Rhodos).

Edem Paradise

8,8

Edem Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Edem Paradise. Edem Paradise is situated in Plimmiri and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Edem Paradise se nachází ve městě Plimmiri (Řecko - Rhodos).

Villa Fantasea

Villa Fantasea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Fantasea. Set in Plimmiri, Villa Fantasea offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Fantasea se nachází ve městě Plimmiri (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anthony in South Rhodes-Plimmiri(4 to 6 pax)

Villa Anthony in South Rhodes-Plimmiri(4 to 6 pax)

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Anthony in South Rhodes-Plimmiri(4 to 6 pax). Situated in Plimmiri, Villa Anthony in South Rhodes-Plimmiri(4 to 6 pax) offers accommodation with a private pool. Ubytování Villa Anthony in South Rhodes-Plimmiri(4 to 6 pax) se nachází ve městě Plimmiri (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Plimmiri

Město Plimmiri se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Plimmiri.