Hledat

Ubytování

Ubytování město Plazzoles

Ve městě Plazzoles (Itálie) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Plazzoles

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plazzoles

Oberprünst Hof - App. St. Sebastian

10

Oberprünst Hof - App. St. Sebastian

Ubytování (Apartmán) Oberprünst Hof - App. St. Sebastian. Oberprünst Hof - App. St. Sebastian se nachází v Plazzoles a nabízí zahradu a gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Oberprünst Hof - App. St. Sebastian se nachází ve městě Plazzoles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberprünst Hof - App. St. Luis

9,6

Oberprünst Hof - App. St. Luis

Ubytování (Apartmán) Oberprünst Hof - App. St. Luis. Oberprünst Hof - App. St. Luis se nachází v Plazzoles a nabízí zahradu a gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Oberprünst Hof - App. St. Luis se nachází ve městě Plazzoles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baumannhof Ferienwohnung Mooskofel

Baumannhof Ferienwohnung Mooskofel

Ubytování (Apartmán) Baumannhof Ferienwohnung Mooskofel. Baumannhof Ferienwohnung Mooskofel se nachází v Plazzoles a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Baumannhof Ferienwohnung Mooskofel se nachází ve městě Plazzoles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baumannhof Ferienwohnung Hasental

Baumannhof Ferienwohnung Hasental

Ubytování (Apartmán) Baumannhof Ferienwohnung Hasental. Baumannhof Ferienwohnung Hasental se nachází v obci Plazzoles v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Baumannhof Ferienwohnung Hasental se nachází ve městě Plazzoles (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Plazzoles

Město Plazzoles se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Plazzoles.