Hledat

Ubytování

Ubytování město Playa Quemada

Ve městě Playa Quemada (Španělsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Playa Quemada

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Playa Quemada

Playa Quemada-Mi pescaito

9,9

Playa Quemada-Mi pescaito

Ubytování (Apartmán) Playa Quemada-Mi pescaito. Boasting accommodation with a balcony, Playa Quemada-Mi pescaito is situated in Playa Quemada. The apartment has sea views and is 30 km from Costa Teguise. Ubytování Playa Quemada-Mi pescaito se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote).

Playa Quemada-Mi Barquito

9,9

Playa Quemada-Mi Barquito

Ubytování (Apartmán) Playa Quemada-Mi Barquito. Boasting accommodation with a balcony, Mi Barquito is located in Playa Quemada. It provides free WiFi and a terrace. Ubytování Playa Quemada-Mi Barquito se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puravida Playa Quemada 1

9,5

Puravida Playa Quemada 1

Ubytování (Apartmán) Puravida Playa Quemada 1. Situated in Playa Quemada in the Canary Islands region, Puravida Playa Quemada 1 has a terrace and sea views. Ubytování Puravida Playa Quemada 1 se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ático luminoso frente al mar - Bright penthouse

9,5

Ático luminoso frente al mar - Bright penthouse

Ubytování (Apartmán) Ático luminoso frente al mar - Bright penthouse. Providing free WiFi, Ático luminoso is located on the beachfront in Playa Quemada. The property features sea views and is 31 km from Costa Teguise. Ubytování Ático luminoso frente al mar - Bright penthouse se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote).

Casita Playa Quemada

9,3

Casita Playa Quemada

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Playa Quemada. Boasting a terrace, Casita Playa Quemada features accommodation in Playa Quemada with free WiFi and sea views. Ubytování Casita Playa Quemada se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote).

Casa Lucia

9,3

Casa Lucia

Ubytování (Apartmán) Casa Lucia. Boasting a bar, a garden, and a terrace, Casa Lucia features accommodation in Playa Quemada with free WiFi and sea views. Ubytování Casa Lucia se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote).

Casa Ale

9,3

Casa Ale

Ubytování (Apartmán) Casa Ale. Situated in Playa Quemada, Casa Ale features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa Ale se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote).

Casa Cetáceo

9,3

Casa Cetáceo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cetáceo. Casa Cetáceo se nachází na pláži Playa Quemada a nabízí bezplatné Wi-Fi. 19 km od Arrecife. Ubytování Casa Cetáceo se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Playa Quemada Lanzarote

9

Apartamento Playa Quemada Lanzarote

Ubytování (Apartmán) Apartamento Playa Quemada Lanzarote. Apartamento Playa Quemada Lanzarote is located in Playa Quemada. The air-conditioned accommodation is 31 km from Costa Teguise. Ubytování Apartamento Playa Quemada Lanzarote se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ventanas de Lanzarote

8,7

Ventanas de Lanzarote

Ubytování (Apartmány) Ventanas de Lanzarote. These bright apartments are located within a 10-minute walk of Lanzarote’s Quemada Beach and offer a spacious shared sun terrace with impressive ocean... Ubytování Ventanas de Lanzarote se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Casa la fula

8,2

Studio Casa la fula

Ubytování (Apartmán) Studio Casa la fula. Studio Casa la fula se nachází v letovisku Playa Quemada a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 23 km od... Ubytování Studio Casa la fula se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Ayla

8,2

Apartamento Ayla

Ubytování (Apartmán) Apartamento Ayla. Situated in Playa Quemada in the Canary Islands region, Apartamento Ayla has a patio and garden views. Ubytování Apartamento Ayla se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Bienestar

8,1

Apartamento Bienestar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Bienestar. Apartamento Bienestar se nachází na pláži v Playa Quemada a nabízí bezplatné Wi-Fi. 23 km od Arrecife. Ubytování Apartamento Bienestar se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ayla 2

8

Ayla 2

Ubytování (Apartmán) Ayla 2. Set in Playa Quemada, Ayla 2 offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Ayla 2 se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Ayla 2

7,5

Apartamento Ayla 2

Ubytování (Apartmán) Apartamento Ayla 2. Apartamento Ayla 2 se nachází v letovisku Playa Quemada a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 19 km od Arrecife. Ubytování Apartamento Ayla 2 se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Playa Quemada

Playa Quemada

Ubytování (Prázdninový dům) Playa Quemada. Boasting private pool, Playa Quemada is situated on the beachfront in the holiday home. The property has sea views and is 30 km from Costa Teguise. Ubytování Playa Quemada se nachází ve městě Playa Quemada (Španělsko - Lanzarote). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Playa Quemada

Město Playa Quemada se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Playa Quemada.