Hledat

Ubytování

Ubytování město Playa del Cura

Ve městě Playa del Cura (Španělsko) máme celkem 58 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Playa del Cura

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Playa del Cura

Apartamento El Cardenal Mick & Rosa

9,7

Apartamento El Cardenal Mick & Rosa

Ubytování (Apartmán) Apartamento El Cardenal Mick & Rosa. Apartamento El Cardenal Mick & Rosa se nachází v letovisku Playa del Cura a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartamento El Cardenal Mick & Rosa se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Su Eminencia - Playa Del Cura

9,6

Su Eminencia - Playa Del Cura

Ubytování (Apartmán) Su Eminencia - Playa Del Cura. Boasting pool views, Su Eminencia - Playa Del Cura features accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 1. Ubytování Su Eminencia - Playa Del Cura se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria).

Playa Del Cura Oceanview Terrace

9,6

Playa Del Cura Oceanview Terrace

Ubytování (Apartmán) Playa Del Cura Oceanview Terrace. Set in Playa del Cura, just 1.8 km from Playa Cruz de Piedra, Playa Del Cura Oceanview Terrace offers beachfront accommodation with a tennis court and free... Ubytování Playa Del Cura Oceanview Terrace se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ERTEL SUITE MONTE GOLF-VISTA MAR

9,5

ERTEL SUITE MONTE GOLF-VISTA MAR

Ubytování (Apartmán) ERTEL SUITE MONTE GOLF-VISTA MAR. Hotel se nachází v letovisku Playa del Cura, pouhých 150 metrů od pláže Playa de Tauro. Ubytování ERTEL SUITE MONTE GOLF-VISTA MAR se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mar Paraiso

9,4

Mar Paraiso

Ubytování (Apartmán) Mar Paraiso. Situated in Playa del Cura, just 1.9 km from Playa Cruz de Piedra, Mar Paraiso features beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a casino, a... Ubytování Mar Paraiso se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idyll Suites - Adults Only

9,2

Idyll Suites - Adults Only

Ubytování (Aparthotel) Idyll Suites - Adults Only. Offering a year-round outdoor pool and hot tub, Idyll Suites - Adults Only is located in Playa del Cura in the Gran Canaria Region. Ubytování Idyll Suites - Adults Only se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monseñor Ocean View Apartment

9,1

Monseñor Ocean View Apartment

Ubytování (Apartmán) Monseñor Ocean View Apartment. Situated in Playa del Cura, just 1.5 km from Playa Cruz de Piedra, Monseñor Ocean View Apartment features beachfront accommodation with a restaurant, an... Ubytování Monseñor Ocean View Apartment se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento El Cardenal

9,1

Apartamento El Cardenal

Ubytování (Apartmán) Apartamento El Cardenal. Boasting a bar, a garden, and a terrace, Apartamento El Cardenal features accommodation in Playa del Cura with free WiFi and pool views. Ubytování Apartamento El Cardenal se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons - Playa del Cura

9

Four Seasons - Playa del Cura

Ubytování (Apartmány) Four Seasons - Playa del Cura. Offering pool views, Four Seasons - Playa del Cura in Playa del Cura offers accommodation, an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Four Seasons - Playa del Cura se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cura Sol

8,7

Cura Sol

Ubytování (Aparthotel) Cura Sol. Cura Sol stojí pouhých 350 metrů od pláže Playa del Cura a nabízí vyhřívaný nekonečný bazén a vířivku s nádherným výhledem na oceán. Ubytování Cura Sol se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los Jardines del Cura

8,7

Los Jardines del Cura

Ubytování (Apartmány) Los Jardines del Cura. Featuring a shared outdoor swimming pool and barbecue facilities, Los Jardines del Cura is located in Playa del Cura. Ubytování Los Jardines del Cura se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DEMELZA 132

8,6

DEMELZA 132

Ubytování (Apartmán) DEMELZA 132. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, DEMELZA 132 features accommodation in Playa del Cura with free WiFi and sea views. Ubytování DEMELZA 132 se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria).

Riviera Vista

8,6

Riviera Vista

Ubytování (Hotel) Riviera Vista. Riviera Vista se nachází u pláže Playa del Cura. Nabízí střešní terasu s bazénem a úchvatným výhledem na Atlantský oceán, bezplatné Wi-Fi připojení ve... Ubytování Riviera Vista se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria).

Aircon Seaview Apartment

8,5

Aircon Seaview Apartment

Ubytování (Apartmán) Aircon Seaview Apartment. Aircon Seaview Apartment se nachází v letovisku Playa del Cura a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Aircon Seaview Apartment se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Cardenal

8,5

El Cardenal

Ubytování (Apartmán) El Cardenal. Located in Playa del Cura, El Cardenal provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování El Cardenal se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment Playa del Cura with Views

8,4

Two-Bedroom Apartment Playa del Cura with Views

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Playa del Cura with Views. Two-Bedroom Apartment Playa del Cura with Views se nachází v letovisku Playa del Cura, v blízkosti pláže Playa de Tauro a 650 metrů od pláže Playa Medio... Ubytování Two-Bedroom Apartment Playa del Cura with Views se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Alegria

8,2

Apartamento Alegria

Ubytování (Apartmán) Apartamento Alegria. Apartamento Alegria sídlí v budově z roku 1986 u pláže v letovisku Playa del Cura a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Apartamento Alegria se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mar Paraiso

8,2

Mar Paraiso

Ubytování (Apartmán) Mar Paraiso. Boasting pool views, Mar Paraiso features accommodation with an outdoor swimming pool and a terrace, around 1.8 km from Playa Cruz de Piedra. Ubytování Mar Paraiso se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Labranda Costa Mogan

8,2

Labranda Costa Mogan

Ubytování (Hotel) Labranda Costa Mogan. Hotel Riviera Marina má přímý přístup na pláž Playa del Cura na jihu ostrova Gran Canaria. Tento moderní hotel nabízí 2 vířivky a dětský bazén. Ubytování Labranda Costa Mogan se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Monseñor

8,1

Apartamentos Monseñor

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Monseñor. Featuring a swimming pool, a restaurant, a bar and views of the sea, Apartamentos Monseñor is located in Playa del Cura and provides accommodation with... Ubytování Apartamentos Monseñor se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Amabilia

8,1

Apartamento Amabilia

Ubytování (Apartmán) Apartamento Amabilia. Set in Playa del Cura, just 1.6 km from Playa Cruz de Piedra, Apartamento Amabilia offers beachfront accommodation with a restaurant, an outdoor swimming... Ubytování Apartamento Amabilia se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Cardenal

8,1

El Cardenal

Ubytování (Apartmán) El Cardenal. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a bar, El Cardenal offers accommodation in Playa del Cura with free WiFi and pool views. Ubytování El Cardenal se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria).

Del Cura Beach Sun

7,9

Del Cura Beach Sun

Ubytování (Apartmán) Del Cura Beach Sun. Del Cura Beach Sun se nachází v letovisku Playa del Cura. Ubytování Del Cura Beach Sun se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mar Paraiso

7,7

Mar Paraiso

Ubytování (Apartmány) Mar Paraiso. Apartmány Mar Paraiso se nachází v letovisku Playa del Cura a nabízí výhled na moře, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar, zahradu, terasu a bezplatné... Ubytování Mar Paraiso se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vistaflor Cura Marina

7,6

Vistaflor Cura Marina

Ubytování (Aparthotel) Vistaflor Cura Marina. Aparthotel Vistaflor Cura Marina se nachází v obci Playa del Cura na ostrově Gran Canaria, 16 km od letoviska Playa del Inglés, a nabízí venkovní bazén a... Ubytování Vistaflor Cura Marina se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria).

Monseñor

7,3

Monseñor

Ubytování (Apartmán) Monseñor. Featuring pool views, Monseñor offers accommodation with a bar, a garden and a tennis court, around 1.6 km from Playa Cruz de Piedra. Ubytování Monseñor se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria).

Apartamento Jardín Paraiso

7,3

Apartamento Jardín Paraiso

Ubytování (Apartmán) Apartamento Jardín Paraiso. Located in Playa del Cura, just 1.9 km from Playa Cruz de Piedra, Apartamento Jardín Paraiso provides beachfront accommodation with an outdoor swimming... Ubytování Apartamento Jardín Paraiso se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with terrace and sea views

6,4

Apartment with terrace and sea views

Ubytování (Apartmán) Apartment with terrace and sea views. Apartment with terrace and sea views se nachází v letovisku Playa del Cura, 500 metrů od pláže Playa de Tauro, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment with terrace and sea views se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suite Monte Golf à Playa del Cura, Grande Canarie, le Soleil toute l’année, ici c’est possible !

Suite Monte Golf à Playa del Cura, Grande Canarie, le Soleil toute l’année, ici c’est possible !

Ubytování (Apartmán) Suite Monte Golf à Playa del Cura, Grande Canarie, le Soleil toute l’année, ici c’est possible !. Set in Playa del Cura in the Canary Islands region, Suite Monte Golf à Playa del Cura, Grande Canarie, le Soleil toute l’année, ici c’est possible! Ubytování Suite Monte Golf à Playa del Cura, Grande Canarie, le Soleil toute l’année, ici c’est possible ! se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Princesa

Casa Princesa

Ubytování (Apartmán) Casa Princesa. Casa Princesa se nachází u pláže Playa del Cura, pouhých 200 metrů od pláže Playa de Tauro, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Princesa se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria).

Suite On the Beach

Suite On the Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Suite On the Beach. Suite On the Beach se nachází přibližně 500 metrů od pláže Playa de Tauro a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Suite On the Beach se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View Apartment en Mogán

Sea View Apartment en Mogán

Ubytování (Apartmán) Sea View Apartment en Mogán. Nachází se pouhých 200 metrů od pláže Playa de Tauro v Playa del Cura, Apartmán s výhledem na moře cs Mogán nabízí ubytování s terasou, zahradou a... Ubytování Sea View Apartment en Mogán se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amanda

Villa Amanda

Ubytování (Apartmán) Villa Amanda. Villa Amanda se nachází v letovisku Playa del Cura, pouhých 150 metrů od pláže Playa de Tauro a 600 metrů od pláže Playa Los Frailes, a nabízí bezplatné... Ubytování Villa Amanda se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Playa del Cura

Apartamentos Playa del Cura

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Playa del Cura. Situated in Playa del Cura, Apartamentos Playa del Cura offers an outdoor pool. There is a restaurant and bar. Playa del Ingles is 25 km away. Ubytování Apartamentos Playa del Cura se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria).

Simply Cardenal

Simply Cardenal

Ubytování (Apartmán) Simply Cardenal. Featuring an outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Simply Cardenal provides accommodation in Playa del Cura with free WiFi and pool views. Ubytování Simply Cardenal se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria).

Apartment with Ocean views

Apartment with Ocean views

Ubytování (Apartmán) Apartment with Ocean views. Apartment with Ocean views is situated in Playa del Cura. The apartment features garden views and is 16 km from Playa del Ingles. Ubytování Apartment with Ocean views se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocean View Apartment Playa del Cura, Mogan

Ocean View Apartment Playa del Cura, Mogan

Ubytování (Apartmán) Ocean View Apartment Playa del Cura, Mogan. Set in Playa del Cura, Ocean View Apartment Playa del Cura, Mogan offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a... Ubytování Ocean View Apartment Playa del Cura, Mogan se nachází ve městě Playa del Cura (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Playa del Cura

Město Playa del Cura se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 58 hotelů a ubytování ve městě Playa del Cura.