Hledat

Ubytování

Ubytování město Plaus

Ve městě Plaus (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Plaus

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plaus

Gartnerhof

9,8

Gartnerhof

UbytováníGartnerhof. Gartnerhof se nachází v Plausu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gartnerhof se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Tholer

9,6

Tholer

Ubytování (Apartmán) Tholer. Tholer nabízí ubytování s výhledem na hory a grilem asi 400 metrů od Aschbachu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Tholer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Linea Palus

9,5

Apartment Linea Palus

Ubytování (Apartmán) Apartment Linea Palus. Apartment Linea PALUS se nachází v obci Plaus v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio a výhled na hory. 35 km od Söldenu. Ubytování Apartment Linea Palus se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vitalpina Hotel Schulerhof

9,5

Vitalpina Hotel Schulerhof

Ubytování (Hotel) Vitalpina Hotel Schulerhof. Hotel Ansitz Schulerhof v zámeckém stylu se nachází v nadmořské výšce 519 metrů v Plausu a nabízí pokoje a apartmá s panoramatickým balkonem a restauraci. Ubytování Vitalpina Hotel Schulerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence & Sportlodges Claudia

9,4

Residence & Sportlodges Claudia

Ubytování (Aparthotel) Residence & Sportlodges Claudia. Residence & Sportlodges Claudia se nachází v Plausu, 12 km od hlavního vlakového nádraží a divadla Merano. Ubytování Residence & Sportlodges Claudia se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Himmelreich 29

9,2

Apartment Himmelreich 29

Ubytování (Apartmán) Apartment Himmelreich 29. Apartment Himmelreich 29 se nachází v Plausu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Himmelreich 29 se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wohlfühlhotel Mei Auszeit

9,1

Wohlfühlhotel Mei Auszeit

Ubytování (Hotel) Wohlfühlhotel Mei Auszeit. Wohlfühlhotel Mei Auszeit nabízí ubytování s balkonem s výhledem na Texelgruppe, bezplatné wellness centrum a venkovní bazén. Ubytování Wohlfühlhotel Mei Auszeit se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stefanshof

9

Hotel Stefanshof

Ubytování (Hotel) Hotel Stefanshof. Tento rodinný hotel s panoramatickým výhledem na Dolomity nabízí finskou saunu, restauraci a pokoje s koberci a zařízeným balkonem. Ubytování Hotel Stefanshof se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sagschneiderhof Red Delicious

9

Sagschneiderhof Red Delicious

UbytováníSagschneiderhof Red Delicious. Sagschneiderhof Red Delicious se nachází v Plausu, 12 km od hlavního vlakového nádraží, divadla Merano a hradu Princes'Castle. Ubytování Sagschneiderhof Red Delicious se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parkhotel Plauserhof

8,9

Parkhotel Plauserhof

Ubytování (Hotel) Parkhotel Plauserhof. Parkhotel Plauserhof je intimní hotel v alpském stylu situovaný mezi jablečnými sady, 450 metrů od nádraží Plaus. Ubytování Parkhotel Plauserhof se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Untermelz

8,6

Hotel Untermelz

UbytováníHotel Untermelz. Hotel Untermelz se nachází v Plausu, 17 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Hotel Untermelz se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Park Hotel Villa Etschland

8,5

Park Hotel Villa Etschland

Ubytování (Hotel) Park Hotel Villa Etschland. Tento rodinný hotel je obklopen horami a jablečnými sady v Plausu a nabízí wellness centrum, venkovní bazén a restauraci. Ubytování Park Hotel Villa Etschland se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Anima Palus

8

Apartment Anima Palus

Ubytování (Apartmán) Apartment Anima Palus. Apartment Anima PALUS se nachází v obci Plaus v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 35 km od Söldenu. Ubytování Apartment Anima Palus se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mayr Apartments

7,9

Mayr Apartments

Ubytování (Apartmány) Mayr Apartments. Mayr Apartments se nachází v Plausu, 11 km od hlavního vlakového nádraží a 12 km od divadla Merano. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Mayr Apartments se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mayr Apartments Fünf

Mayr Apartments Fünf

UbytováníMayr Apartments Fünf. Located 11 km from Main train station, 12 km from Merano Theatre and 12 km from Princes'Castle, Mayr Apartments Fünf provides accommodation set in Plaus. Ubytování Mayr Apartments Fünf se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mayr Apartments Zwei

Mayr Apartments Zwei

UbytováníMayr Apartments Zwei. Mayr Apartments Zwei is set in Plaus, 11 km from Main train station, 12 km from Merano Theatre, as well as 12 km from Princes'Castle. Ubytování Mayr Apartments Zwei se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mayr Apartments Drei

Mayr Apartments Drei

UbytováníMayr Apartments Drei. Mayr Apartments Drei is set in Plaus, 11 km from Main train station, 12 km from Merano Theatre, and 12 km from Princes'Castle. Ubytování Mayr Apartments Drei se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sagschneiderhof Golden Delicious

Sagschneiderhof Golden Delicious

UbytováníSagschneiderhof Golden Delicious. Sagschneiderhof Golden Delicious se nachází v Plausu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sagschneiderhof Golden Delicious se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mayr Apartments Eins

Mayr Apartments Eins

UbytováníMayr Apartments Eins. Mayr Apartments Eins is set in Plaus, 11 km from Main train station, 12 km from Merano Theatre, and 12 km from Princes'Castle. Ubytování Mayr Apartments Eins se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Plaus

Město Plaus se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Plaus.