Hledat

Ubytování

Ubytování město Plaus

Ve městě Plaus (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Plaus

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plaus

Tholer

9,6

Tholer

Ubytování (Apartmán) Tholer. Tholer nabízí ubytování s výhledem na hory a grilem asi 400 metrů od Aschbachu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Tholer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Linea Palus

9,5

Apartment Linea Palus

Ubytování (Apartmán) Apartment Linea Palus. Apartment Linea PALUS se nachází v obci Plaus v regionu Trentino Alto Adige a nabízí patio a výhled na hory. 35 km od Söldenu. Ubytování Apartment Linea Palus se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vitalpina Hotel Schulerhof

9,5

Vitalpina Hotel Schulerhof

Ubytování (Hotel) Vitalpina Hotel Schulerhof. Hotel Ansitz Schulerhof v zámeckém stylu se nachází v nadmořské výšce 519 metrů v Plausu a nabízí pokoje a apartmá s panoramatickým balkonem a restauraci. Ubytování Vitalpina Hotel Schulerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence & Sportlodges Claudia

9,4

Residence & Sportlodges Claudia

Ubytování (Aparthotel) Residence & Sportlodges Claudia. Residence & Sportlodges Claudia se nachází v Plausu, 12 km od hlavního vlakového nádraží a divadla Merano. Ubytování Residence & Sportlodges Claudia se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Himmelreich 29

9,2

Apartment Himmelreich 29

Ubytování (Apartmán) Apartment Himmelreich 29. Apartment Himmelreich 29 se nachází v Plausu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Himmelreich 29 se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wohlfühlhotel Mei Auszeit

9,1

Wohlfühlhotel Mei Auszeit

Ubytování (Hotel) Wohlfühlhotel Mei Auszeit. Wohlfühlhotel Mei Auszeit nabízí ubytování s balkonem s výhledem na Texelgruppe, bezplatné wellness centrum a venkovní bazén. Ubytování Wohlfühlhotel Mei Auszeit se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stefanshof

9

Hotel Stefanshof

Ubytování (Hotel) Hotel Stefanshof. Tento rodinný hotel s panoramatickým výhledem na Dolomity nabízí finskou saunu, restauraci a pokoje s koberci a zařízeným balkonem. Ubytování Hotel Stefanshof se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Parkhotel Plauserhof

8,9

Parkhotel Plauserhof

Ubytování (Hotel) Parkhotel Plauserhof. Parkhotel Plauserhof je intimní hotel v alpském stylu situovaný mezi jablečnými sady, 450 metrů od nádraží Plaus. Ubytování Parkhotel Plauserhof se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Park Hotel Villa Etschland

8,5

Park Hotel Villa Etschland

Ubytování (Hotel) Park Hotel Villa Etschland. Tento rodinný hotel je obklopen horami a jablečnými sady v Plausu a nabízí wellness centrum, venkovní bazén a restauraci. Ubytování Park Hotel Villa Etschland se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Anima Palus

8

Apartment Anima Palus

Ubytování (Apartmán) Apartment Anima Palus. Apartment Anima PALUS se nachází v obci Plaus v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 35 km od Söldenu. Ubytování Apartment Anima Palus se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mayr Apartments

7,9

Mayr Apartments

Ubytování (Apartmány) Mayr Apartments. Mayr Apartments se nachází v Plausu, 11 km od hlavního vlakového nádraží a 12 km od divadla Merano. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Mayr Apartments se nachází ve městě Plaus (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Plaus

Město Plaus se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Plaus.