Hledat

Ubytování

Ubytování město Plataria

Ve městě Plataria (Řecko) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Plataria

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plataria

Liodentro - Olea

9,8

Liodentro - Olea

Ubytování (Apartmány) Liodentro - Olea. Located in Plataria, within 1 km of the nearest beach, Liodentro - Olea offers 3 holiday homes set amidst a 11,000-m² plot of olive and fruit trees. Ubytování Liodentro - Olea se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irene twin condo

9,7

Irene twin condo

Ubytování (Prázdninové domy) Irene twin condo. Set 1.7 km from Plataria Beach, Irene twin condo offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Irene twin condo se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

4 Seasons Villas

9,7

4 Seasons Villas

Ubytování (Prázdninový dům) 4 Seasons Villas. Situated in the center of Plataria beach, 4 Seasons Villas offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování 4 Seasons Villas se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

Homelike

9,7

Homelike

Ubytování (Apartmány) Homelike. Homelike features garden views, free WiFi and free private parking, located in Plataria, 200 metres from Plataria Beach. Ubytování Homelike se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velanidia Apartments

9,7

Velanidia Apartments

Ubytování (Vily) Velanidia Apartments. Situated amongst lush greenery, Velanidia is 20 metres from a secluded beach in Plataria. Ubytování Velanidia Apartments se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Armonia Apartment

9,6

Armonia Apartment

Ubytování (Apartmán) Armonia Apartment. Featuring garden views, Armonia Apartment features accommodation with a terrace and a patio, around 2.2 km from Nautilus Beach. Ubytování Armonia Apartment se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Niki

9,6

Villa Niki

Ubytování (Apartmány) Villa Niki. Situated in Plataria in the Epirus region, with Plataria Beach and Nautilus Beach nearby, Villa Niki features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Villa Niki se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elenas Apartments

9,6

Elenas Apartments

Ubytování (Apartmány) Elenas Apartments. Elenas Apartments se nachází v Platarii v regionu Thesprotia, 13 km od přístavu Igoumenitsa a 21 km od Pargy. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Elenas Apartments se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra & Thalassa

9,5

Petra & Thalassa

Ubytování (Vily) Petra & Thalassa. Offering an outdoor pool, Petra & Thalassa is set in a lush area just 800 metres from the scenic Platariá. Ubytování Petra & Thalassa se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ

9,5

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ

Ubytování (Aparthotel) ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ. With Plataria Beach reachable in 200 metres, ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ provides accommodation, a restaurant, free bikes, an outdoor swimming pool and a bar. Ubytování ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

Alexandra' s Apartments

9,4

Alexandra' s Apartments

Ubytování (Apartmány) Alexandra' s Apartments. Alexandra' s Apartments features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Plataria, 200 metres from Plataria Beach. Ubytování Alexandra' s Apartments se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

All Saints Villas

9,4

All Saints Villas

Ubytování (Prázdninové domy) All Saints Villas. All Saints Villas se nachází v Plataria Village, 12 km od přístavu Igoumenitsa. Ubytování All Saints Villas se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nicolas Plataria

9,4

Villa Nicolas Plataria

Ubytování (Vila) Villa Nicolas Plataria. Set in Plataria, Villa Nicolas Plataria offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This villa offers air-conditioned accommodation with a patio. Ubytování Villa Nicolas Plataria se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hara Studios

9,3

Hara Studios

Ubytování (Apartmány) Hara Studios. Only 150 metres from the beach of Plataria, Hara Studios is set amidst a blossomed garden. It features self-catering accommodation with a balcony or patio. Ubytování Hara Studios se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

Sunny Garden

8,9

Sunny Garden

Ubytování (Apartmán) Sunny Garden. Featuring garden views, Sunny Garden provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 2.2 km from Nautilus Beach. Ubytování Sunny Garden se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plataria Seaside Resort

8,9

Plataria Seaside Resort

Ubytování (Hotel) Plataria Seaside Resort. Set in Plataria, 800 metres from Kokkinos Vrahos Beach, Plataria Seaside Resort offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a... Ubytování Plataria Seaside Resort se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

Villa Rosanna

8,8

Villa Rosanna

Ubytování (Apartmány) Villa Rosanna. Just 20 metres from Platarias Beach, Villa Rosanna is set amidst a well-tended garden. Ubytování Villa Rosanna se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virginia's Rooms

8,6

Virginia's Rooms

Ubytování (Apartmány) Virginia's Rooms. Offering a garden, Virginia's Rooms is located in Platariá, 36 km from Corfu Town. Párga is 21 km from the property. Ubytování Virginia's Rooms se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vasiliki Apartments

8,5

Vasiliki Apartments

Ubytování (Apartmány) Vasiliki Apartments. Situated 300 metres from Plataria Beach, Vasiliki Apartments offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Vasiliki Apartments se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almini Apartments

8,1

Almini Apartments

Ubytování (Apartmány) Almini Apartments. Surrounded by an olive grove, Almini Apartments is 700 metres from the beach of Plataria. Ubytování Almini Apartments se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nikolas

7,7

Villa Nikolas

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Nikolas. Situated in Plataria in the Epirus region, with Plataria Beach and Nautilus Beach nearby, Villa Nikolas features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Villa Nikolas se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Ionio Studios&Apartments

7,6

Panorama Ionio Studios&Apartments

Ubytování (Hotel) Panorama Ionio Studios&Apartments. Situated in Plataria, Panorama Ionio Studios&Apartments has a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Panorama Ionio Studios&Apartments se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almini2 Apartments

7,5

Almini2 Apartments

Ubytování (Penzion) Almini2 Apartments. Set in Plataria, Almini2 Apartments offers air-conditioned rooms with free WiFi. This guest house offers room service. Ubytování Almini2 Apartments se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Revis Station Plataria

6,2

Revis Station Plataria

Ubytování (Penzion) Revis Station Plataria. Set in Platariá, 7 km from Igoumenitsa, Revis Station Plataria boasts air-conditioned rooms with free WiFi. Each room comes with a flat-screen TV. Ubytování Revis Station Plataria se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ILEKTRA Apartment 4 - [#126196]

ILEKTRA Apartment 4 - [#126196]

Ubytování (Apartmán) ILEKTRA Apartment 4 - [#126196]. Set in Etterschlag in the Bavaria region, ILEKTRA Apartment 4 - [#126196] features a terrace and sea views. Ubytování ILEKTRA Apartment 4 - [#126196] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

ILEKTRA Apartment 3 - [#126187]

ILEKTRA Apartment 3 - [#126187]

Ubytování (Apartmán) ILEKTRA Apartment 3 - [#126187]. Located in Etterschlag in the Bavaria region, ILEKTRA Apartment 3 - [#126187] features a terrace and sea views. Ubytování ILEKTRA Apartment 3 - [#126187] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

Plataria Palace 7 - [#125929]

Plataria Palace 7 - [#125929]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 7 - [#125929]. Boasting a garden and a terrace, Plataria Palace 7 - [#125929] offers accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 7 - [#125929] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plataria Palace 4 - [#125926]

Plataria Palace 4 - [#125926]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 4 - [#125926]. Featuring a garden and a terrace, Plataria Palace 4 - [#125926] offers accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 4 - [#125926] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plataria Palace 1 - [#125915]

Plataria Palace 1 - [#125915]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 1 - [#125915]. Boasting a garden and a terrace, Plataria Palace 1 - [#125915] provides accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 1 - [#125915] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plataria Palace 5 - [#125927]

Plataria Palace 5 - [#125927]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 5 - [#125927]. Boasting a garden and a terrace, Plataria Palace 5 - [#125927] offers accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 5 - [#125927] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marilena House Plataria

Marilena House Plataria

Ubytování (Apartmány) Marilena House Plataria. Located in Plataria, Marilena House provides accommodation with free WiFi and a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Marilena House Plataria se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View Apartment Plataria

Sea View Apartment Plataria

Ubytování (Apartmán) Sea View Apartment Plataria. Sea View Apartment Plataria is located in Plataria. The accommodation features free WiFi. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Sea View Apartment Plataria se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment2-Rosanna

Apartment2-Rosanna

Ubytování (Apartmán) Apartment2-Rosanna. Apartment2-Rosanna is located in Plataria and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartment2-Rosanna se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ILEKTRA Apartment 5 - [#126198]

ILEKTRA Apartment 5 - [#126198]

Ubytování (Apartmán) ILEKTRA Apartment 5 - [#126198]. ILEKTRA Apartment 5 - [#126198] is set in Plataria and offers a terrace. Ubytování ILEKTRA Apartment 5 - [#126198] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

K Villas

K Villas

Ubytování (Vily) K Villas. Set in Igoumenitsa, K Villas features accommodation with air conditioning and access to a garden. Complimentary WiFi is offered. Ubytování K Villas se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ionion exclusive resort

Ionion exclusive resort

Ubytování (Vila) Ionion exclusive resort. Set in Plataria, 100 metres from Bluebay Beach and 400 metres from Nautilus Beach, Ionion exclusive resort offers a garden and air conditioning. Ubytování Ionion exclusive resort se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

Plataria Palace 8 - [#125930]

Plataria Palace 8 - [#125930]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 8 - [#125930]. Boasting a garden and a terrace, Plataria Palace 8 - [#125930] offers accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 8 - [#125930] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plataria Palace 3 - [#125925]

Plataria Palace 3 - [#125925]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 3 - [#125925]. Featuring a garden and a terrace, Plataria Palace 3 - [#125925] features accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 3 - [#125925] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plataria Palace 2 - [#125924]

Plataria Palace 2 - [#125924]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 2 - [#125924]. Boasting a garden and a terrace, Plataria Palace 2 - [#125924] provides accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 2 - [#125924] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plataria Palace 10 - [#125932]

Plataria Palace 10 - [#125932]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 10 - [#125932]. Featuring a garden and a terrace, Plataria Palace 10 - [#125932] offers accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 10 - [#125932] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Garden villa

Sunny Garden villa

Ubytování (Vila) Sunny Garden villa. Located in Plataria, within 400 metres of Plataria Beach and 2. Ubytování Sunny Garden villa se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus).

Plataria Palace 9 - [#125931]

Plataria Palace 9 - [#125931]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 9 - [#125931]. Featuring a garden and a terrace, Plataria Palace 9 - [#125931] features accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 9 - [#125931] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plataria Palace 6 - [#125928]

Plataria Palace 6 - [#125928]

Ubytování (Apartmán) Plataria Palace 6 - [#125928]. Boasting a garden and a terrace, Plataria Palace 6 - [#125928] provides accommodation in Plataria with free WiFi and sea views. Ubytování Plataria Palace 6 - [#125928] se nachází ve městě Plataria (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Plataria

Město Plataria se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Plataria.