Hledat

Ubytování

Ubytování město Platanes

Ve městě Platanes (Řecko) máme celkem 47 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Platanes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Platanes

Lily's Cottage

9,8

Lily's Cottage

Ubytování (Vila) Lily's Cottage. Set 6 km from Historical and Folk Art Museum in Réthymno Town, this villa features a garden with a seasonal outdoor pool and a barbecue. Ubytování Lily's Cottage se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Emorfia's Apartments

9,6

Emorfia's Apartments

Ubytování (Apartmán) Emorfia's Apartments. Emorfia's Apartments nabízí ubytování v Platanes, 750 metrů od pláže Adelianos Kampos a necelý 1 km od pláže Rethymno. Ubytování Emorfia's Apartments se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Varvaras Diamond Hotel

9,3

Varvaras Diamond Hotel

Ubytování (Aparthotel) Varvaras Diamond Hotel. Offering free WiFi and a garden, Varvaras Diamond Hotel is located in Platanes. Free private parking is available on site. Ubytování Varvaras Diamond Hotel se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Evelin Hotel

9,1

Evelin Hotel

Ubytování (Aparthotel) Evelin Hotel. Offering an outdoor pool and a snack bar, Evelin Hotel is 600 metres from the sandy beach of Platanias. Ubytování Evelin Hotel se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Hotel Elida

8

Hotel Elida

Ubytování (Aparthotel) Hotel Elida. This family run hotel is located 150 metres from the 10 km strip of Platanes beach and the village of Platanes. Ubytování Hotel Elida se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Cretan Sun

7,9

Cretan Sun

Ubytování (Aparthotel) Cretan Sun. Tento moderní 3hvězdičkový hotel se nachází v živém letovisku Platanias, 4 km východně od města Rethymno a jen 300 metrů od písečné pláže. Ubytování Cretan Sun se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Minos Mare Royal

Minos Mare Royal

Ubytování (Hotel) Minos Mare Royal. Minos Mare Royal se nachází na písečné pláži Platanias a nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou a CD/DVD přehrávačem, vířivku a wellness centrum se saunou... Ubytování Minos Mare Royal se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Mantenia Hotel

Mantenia Hotel

Ubytování (Hotel) Mantenia Hotel. Hotel Mantenia se nachází 250 metrů od písečné pláže a jen 4,5 km východně od Rethymna. Tradiční taverny, autobusy a taxi jsou v docházkové vzdálenosti. Ubytování Mantenia Hotel se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Dictamnus Apartment

Dictamnus Apartment

Ubytování (Apartmán) Dictamnus Apartment. Located in Platanes, just 700 metres from Rethymno Beach, Dictamnus Apartment provides accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Dictamnus Apartment se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

El Mar Apartments

El Mar Apartments

Ubytování (Apartmány) El Mar Apartments. Located in Platanes, El Mar Apartments provides accommodation with free WiFi and a kitchenette. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování El Mar Apartments se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Dream house (3'to the beach)

Dream house (3'to the beach)

Ubytování (Prázdninový dům) Dream house (3'to the beach). Dream house se nachází v Platanes, 300 metrů od pláže Rethymno a 350 metrů od pláže Platanes. Ubytování Dream house (3'to the beach) se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Arokaria Maisonette

Arokaria Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) Arokaria Maisonette. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Arokaria Maisonette is set in Platanes. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Arokaria Maisonette se nachází ve městě Platanes (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Platanes

Město Platanes se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 47 hotelů a ubytování ve městě Platanes.