Hledat

Ubytování

Ubytování město Platamonas

Ve městě Platamonas (Řecko) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Platamonas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Platamonas

Amaryllis House

10

Amaryllis House

Ubytování (Apartmány) Amaryllis House. Amaryllis House se nachází 400 metrů od pláže Platamon a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Amaryllis House se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Aegean Blue

9,9

Aegean Blue

Ubytování (Prázdninový dům) Aegean Blue. Located in Platamonas in the Macedonia region, Aegean Blue has a balcony and garden views. Ubytování Aegean Blue se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Zefyros Sea View Hotel

9,7

Zefyros Sea View Hotel

Ubytování (Hotel) Zefyros Sea View Hotel. Located right across Platamonas Beach of Pieria, Zefyros Sea View Hotel features a bar-restaurant with an open-air eating area. Ubytování Zefyros Sea View Hotel se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Hotel Rastoni - Helvetia

9,6

Hotel Rastoni - Helvetia

Ubytování (Hotel) Hotel Rastoni - Helvetia. Just 10 metres from Platamonas Beach in Pieria, Rastoni – Helvetia offers stylish rooms with free Wi-Fi and a furnished balcony overlooking the Thermaikos... Ubytování Hotel Rastoni - Helvetia se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Erietta's beach house

9,6

Erietta's beach house

Ubytování (Apartmán) Erietta's beach house. Located in Platamonas, a few steps from Platamon Beach and 200 metres from Nei Pori Beach, Erietta's beach house offers a garden and air conditioning. Ubytování Erietta's beach house se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Galini Apartment

9,5

Galini Apartment

Ubytování (Apartmán) Galini Apartment. Offering free bikes and city view, Galini Apartment is set in Synoikismós Panteleímonos, 90 metres from Platamon Beach and 200 metres from Nei Pori Beach. Ubytování Galini Apartment se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Porto Marine Hotel

9,5

Porto Marine Hotel

Ubytování (Hotel) Porto Marine Hotel. Located in Platamonas, 43 km from Larisa, Porto Marine Hotel boasts a restaurant serving Mediterranean cusine and sun terrace. Ubytování Porto Marine Hotel se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Vaya Apartments & Studios

9,5

Vaya Apartments & Studios

Ubytování (Apartmány) Vaya Apartments & Studios. Set in Platamonas, just a short walk from the beach, Vaya Apartments & Studios offers a barbecue and sun terrace. Larisa is 43 km away. Ubytování Vaya Apartments & Studios se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Agorastos Boutique Hotel

9,3

Agorastos Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Agorastos Boutique Hotel. Situated in Platamonas, 700 metres from Platamon Beach, Agorastos Boutique Hotel features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private... Ubytování Agorastos Boutique Hotel se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Kymata Hotel

9,3

Kymata Hotel

Ubytování (Hotel) Kymata Hotel. Hotel Kymata stojí v zelených svazích pod hradem Platamon a skýtá krásný výhled na horu Olymp a třpytící se Egejské moře. Ubytování Kymata Hotel se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Platamon Centrale

9,2

Platamon Centrale

Ubytování (Hotel) Platamon Centrale. Centrally located in Platamonas Village of Pieria and just 200 metres from the beach, Platamon Centrale features a blossomed sun terrace and a modernly... Ubytování Platamon Centrale se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Vasiliki Apartments

9,1

Vasiliki Apartments

Ubytování (Apartmány) Vasiliki Apartments. Situated in Platamonas, 43 km from Larisa, Vasiliki Apartments features a barbecue and sun terrace. Elatochori is 48 km away. Ubytování Vasiliki Apartments se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Royal Palace Resort & Spa

8,9

Royal Palace Resort & Spa

Ubytování (Rezort) Royal Palace Resort & Spa. Royal Palace Resort & Spa je luxusní hotel situovaný naproti přístavu v srdci města Platamonas. Součástí hotelového zázemí je venkovní bazén a wellness. Ubytování Royal Palace Resort & Spa se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Little Beauty in Platamonas

8,8

Little Beauty in Platamonas

Ubytování (Apartmán) Little Beauty in Platamonas. Little Beauty in Platamonas se nachází v Platamonas a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Little Beauty in Platamonas se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Manos Kritikakis Apartments

8,8

Manos Kritikakis Apartments

Ubytování (Aparthotel) Manos Kritikakis Apartments. Nachází se v Platamonas v Makedonii, s plážemi Platamon a Nei Pori Manos Kritikakis Apartments se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Manos Kritikakis Apartments se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

12 Olympian Gods

8,8

12 Olympian Gods

Ubytování (Hotel) 12 Olympian Gods. Located in Platamonas in the Macedonia Region, just 900 metres from the centre of Platamonas, 12 Olympian Gods boasts a children's playground and sun... Ubytování 12 Olympian Gods se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Hotel Lego

8,5

Hotel Lego

Ubytování (Hotel) Hotel Lego. Hotel Lego is located in the coastal town of Platamonas. It features free Wi-Fi, a snack bar and simply furnished rooms with a balcony. Ubytování Hotel Lego se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

aspa2

8,3

aspa2

Ubytování (Penzion) aspa2. aspa2 se nachází v Platamonas, 350 metrů od pláže Platamon, a nabízí klimatizované pokoje a zahradu. Ubytování aspa2 se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Olympus Thea Hotel

8,2

Olympus Thea Hotel

Ubytování (Hotel) Olympus Thea Hotel. With a backdrop of Mount Olympus and a panoramic view of the Aegean Sea, Olympus Thea Boutique Hotel is built on the National Road Thessaloniki Athens. Ubytování Olympus Thea Hotel se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Gravanis Studios

8,2

Gravanis Studios

Ubytování (Apartmány) Gravanis Studios. Rodinné Gravanis Studios se nachází v Platamonas v Pieria, do 300 metrů od pláže. Ubytování Gravanis Studios se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Anesis

8,2

Anesis

Ubytování (Hotel) Anesis. Rodinný hotel Anesis se nachází v oblasti Pieria ve vesnici Platamonas, 3 metry od pláže. Ubytování Anesis se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Anastasia Studios

8

Anastasia Studios

Ubytování (Apartmán) Anastasia Studios. Anastasia Studios is set in Platamonas and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 8 km from Palaios Panteleimon. Ubytování Anastasia Studios se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

βiλλα μαριλενα στουντιος

7,7

βiλλα μαριλενα στουντιος

Ubytování (Apartmány) βiλλα μαριλενα στουντιος. Providing garden views and a garden, βiλλα μαριλενα στουντιος provides accommodation well set in Platamonas, within a short distance of Platamon Beach. Ubytování βiλλα μαριλενα στουντιος se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

St.George Platamon

7,6

St.George Platamon

Ubytování (Apartmán) St.George Platamon. Ubytování se nachází v Platamonas, 200 metrů od pláže Platamon a 550 metrů od pláže Nei Pori, St. Ubytování St.George Platamon se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Villas 3 platans

Villas 3 platans

Ubytování (Prázdninový dům) Villas 3 platans. Villas 3 platans se nachází v Platamonas v Makedonii a nabízí balkon a výhled do zahrady. 35 km od města Katerini. Ubytování Villas 3 platans se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Villa Nina Platamonas

Villa Nina Platamonas

Ubytování (Apartmány) Villa Nina Platamonas. Villa Nina Platamonas se nachází v Platamonas, 700 metrů od pláže Nei Pori a necelý 1 km od pláže Platamon, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Villa Nina Platamonas se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

giannis

giannis

Ubytování (Apartmán) giannis. Giannis se nachází asi 400 metrů od pláže Platamon a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí Wi-Fi zdarma a balkon. Ubytování giannis se nachází ve městě Platamonas (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Platamonas

Město Platamonas se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Platamonas.