Hledat

Ubytování

Ubytování město Pláka

Ve městě Pláka (Řecko) máme celkem 53 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pláka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pláka

Nama Sea Side Suites

10

Nama Sea Side Suites

Ubytování (Apartmán) Nama Sea Side Suites. Nama Sea Side Suites se nachází v Pláka, jen pár kroků od pláže Plaka. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nama Sea Side Suites se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Villa Minos Plaka

10

Villa Minos Plaka

Ubytování (Vila) Villa Minos Plaka. Villa Minos Plaka se nachází v Place a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Villa Minos Plaka se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Elounda Luxury Villas

9,9

Elounda Luxury Villas

Ubytování (Vily) Elounda Luxury Villas. Situated near Plaka Village of Elounda, Elounda Luxury Villas features a garden with trees and aromatic herbs. Ubytování Elounda Luxury Villas se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Ekaterini Vip Villa

9,8

Ekaterini Vip Villa

Ubytování (Vila) Ekaterini Vip Villa. Boasting an outdoor pool, Ekaterini Vip Villas is located in front of a gorge at Kambia Apokoronos village. Ubytování Ekaterini Vip Villa se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Demeliza Apartments

9,6

Demeliza Apartments

Ubytování (Apartmány) Demeliza Apartments. Apartmány Demeliza se nachází v letovisku Plaka, 800 metrů od písečné pláže a vesnice Almirida a 300 metrů od centra letoviska Plaka s tradičními... Ubytování Demeliza Apartments se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

The Island sea view apartment

9,4

The Island sea view apartment

Ubytování (Apartmán) The Island sea view apartment. Located in Elounda, just 300 metres from Plaka Beach, The Island sea view apartment provides beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování The Island sea view apartment se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Liogerma

9,1

Liogerma

Ubytování (Venkovský dům) Liogerma. Located in the village of Plaka, Liogerma features a garden and free WiFi in public areas. Ubytování Liogerma se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Villa Plaka

Villa Plaka

Ubytování (Vila) Villa Plaka. Villa Plaka se nachází v Pláka a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Plaka se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Nikos Dimitra Luxury Home

Nikos Dimitra Luxury Home

Ubytování (Prázdninový dům) Nikos Dimitra Luxury Home. Nikos Dimitra Luxury Home se nachází v Place a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Nikos Dimitra Luxury Home se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Villa Persephone

Villa Persephone

Ubytování (Vila) Villa Persephone. Villa Persephone se nachází v Place, 700 metrů od pláže Almirida a 1,3 km od pláže Vrasco. Ubytování Villa Persephone se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Luxury Villa Veronika

Luxury Villa Veronika

Ubytování (Apartmán) Luxury Villa Veronika. Luxury Villa Veronika se nachází v Pláka, 200 metrů od pláže Plaka a 1,3 km od pláže Spinalonga, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Luxury Villa Veronika se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Casa Olea

Casa Olea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Olea. Located in Pláka, 500 metres from Almirida Beach, 1.3 km from Vrasco Beach and 2. Ubytování Casa Olea se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

SHIGAYA Villa Chania

SHIGAYA Villa Chania

Ubytování (Vily) SHIGAYA Villa Chania. Ubytování se nachází v Place na Krétě, u pláží Almirida a Vrasco. Ubytování SHIGAYA Villa Chania se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Villa Apaggio

Villa Apaggio

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Apaggio. Villa Apaggio nabízí ubytování v Place, 1,3 km od pláže Vrasco a 2,4 km od pláže Kera. Ubytování Villa Apaggio se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Villa Bluewhite - luxury villa in Crete

Villa Bluewhite - luxury villa in Crete

Ubytování (Vila) Villa Bluewhite - luxury villa in Crete. Villa Bluewhite - luxury villa in Crete se nachází v Place, 800 metrů od pláže Almirida a 1 km od pláže Vrasco. Nabízí sezónní venkovní bazén a... Ubytování Villa Bluewhite - luxury villa in Crete se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Daedalos Villa

Daedalos Villa

Ubytování (Vily) Daedalos Villa. Daedalos Villa se nachází na úpatí hory Lefka Ori a nabízí kamenné vily se soukromým bazénem a zahradou. Ubytování Daedalos Villa se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Almyrida Panorama view house

Almyrida Panorama view house

Ubytování (Prázdninový dům) Almyrida Panorama view house. Almyrida Panorama view house is set in Plaka. It features free WiFi and a terrace. Ubytování Almyrida Panorama view house se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Plakka Vila

Plakka Vila

Ubytování (Prázdninový dům) Plakka Vila. Located in Pláka, Plakka Vila provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Plakka Vila se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Villa Almy

Villa Almy

Ubytování (Vila) Villa Almy. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Almy is located in Plaka. Ubytování Villa Almy se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Villa Nicolas Plaka With Sea View

Villa Nicolas Plaka With Sea View

Ubytování (Vila) Villa Nicolas Plaka With Sea View. Featuring an outdoor swimming pool and sun terrace, Villa Nicolas Plaka With Sea View offers a balcony overlooking the sea, garden and mountains. Ubytování Villa Nicolas Plaka With Sea View se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Villa Petramithia

Villa Petramithia

Ubytování (Vila) Villa Petramithia. Located in Plaka, Villa Petramithia features an outdoor pool, a terrace and a sheltered outdoor dining area. Guests can also enjoy a sauna on site. Ubytování Villa Petramithia se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Plaka apt Homeleader

Plaka apt Homeleader

Ubytování (Apartmány) Plaka apt Homeleader. Plaka apt Homeleader se nachází v Place, 400 metrů od pláže Almirida. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Plaka apt Homeleader se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Cabanavillas Casablanca

Cabanavillas Casablanca

Ubytování (Prázdninový dům) Cabanavillas Casablanca. Cabanavillas Casablanca se nachází ve městě Plaka, 150 metrů od pláže Agia Marina a 800 metrů od pláže Stalos. Ubytování Cabanavillas Casablanca se nachází ve městě Pláka (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Pláka

Město Pláka se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 53 hotelů a ubytování ve městě Pláka.