Hledat

Ubytování

Ubytování město Plaka Litochorou

Ve městě Plaka Litochorou (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Plaka Litochorou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plaka Litochorou

Aelia Villa Leptokarya

10

Aelia Villa Leptokarya

Ubytování (Vila) Aelia Villa Leptokarya. Aelia Villa Leptokarya se nachází asi 1,2 km od pláže Leptokarya a nabízí výhled na moře, zahradu a balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aelia Villa Leptokarya se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Pavlos Studios

9,1

Pavlos Studios

Ubytování (Apartmány) Pavlos Studios. Pavlos Studios se nachází v Plaka Litochorou. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pavlos Studios se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Summit Zero Hostel

9

Summit Zero Hostel

Ubytování (Hostel) Summit Zero Hostel. Just 100 metres from the beach in Plaka Litochorou, Summit Zero Hostel features a grassed garden with a sun terrace. Free WiFi is available in all areas. Ubytování Summit Zero Hostel se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Litohoro Olympus Resort Villas & Spa

8,8

Litohoro Olympus Resort Villas & Spa

Ubytování (Rezort) Litohoro Olympus Resort Villas & Spa. Litohoro Olympus Resort Villas & Spa se nachází v lokalitě Plaka v obci Litochoro, pouhých 90 metrů od pláže, a může se pochlubit výhledem na horu Olymp. Ubytování Litohoro Olympus Resort Villas & Spa se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Olympus Villa Mare

8,7

Olympus Villa Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Olympus Villa Mare. Located in Plaka Litochorou, 600 metres from Μylos Beach and less than 1 km from Leptokarya Beach, Olympus Villa Mare provides accommodation with free... Ubytování Olympus Villa Mare se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Ktima Dadouli

8,6

Ktima Dadouli

Ubytování (Apartmány) Ktima Dadouli. Located right on the beachfront, Ktima Dadouli in Gritsa Village features an organised beach area and a sun terrace. Ubytování Ktima Dadouli se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Luxury Villa Plaka

Luxury Villa Plaka

Ubytování (Vila) Luxury Villa Plaka. Luxury Villa Plaka se nachází v obci Plaka Litochorou a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Ubytování Luxury Villa Plaka se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Olive House Olympos & sea

Olive House Olympos & sea

Ubytování (Prázdninový dům) Olive House Olympos & sea. Olive House Olympos & sea is located in Plaka Litochorou and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 4. Ubytování Olive House Olympos & sea se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas

Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas. Featuring garden views, Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Nkrémia... Ubytování Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Plaka Litochorou

Město Plaka Litochorou se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Plaka Litochorou.