Hledat

Ubytování

Ubytování město Plaka Litochorou

Ve městě Plaka Litochorou (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Plaka Litochorou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plaka Litochorou

Pavlos Studios

9,1

Pavlos Studios

Ubytování (Apartmány) Pavlos Studios. Pavlos Studios se nachází v Plaka Litochorou. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pavlos Studios se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summit Zero Hostel

9

Summit Zero Hostel

Ubytování (Hostel) Summit Zero Hostel. Just 100 metres from the beach in Plaka Litochorou, Summit Zero Hostel features a grassed garden with a sun terrace. Free WiFi is available in all areas. Ubytování Summit Zero Hostel se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stema Studios

9

Stema Studios

Ubytování (Apartmány) Stema Studios. Stema Studios poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v letovisku Plaka Litochorou, 30 metrů od pláže a 20 km od města Katerinis. Ubytování Stema Studios se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Litohoro Olympus Resort Villas & Spa

8,8

Litohoro Olympus Resort Villas & Spa

Ubytování (Rezort) Litohoro Olympus Resort Villas & Spa. Litohoro Olympus Resort Villas & Spa se nachází v lokalitě Plaka v obci Litochoro, pouhých 90 metrů od pláže, a může se pochlubit výhledem na horu Olymp. Ubytování Litohoro Olympus Resort Villas & Spa se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympus Villa Mare

8,7

Olympus Villa Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Olympus Villa Mare. Located in Plaka Litochorou, 600 metres from Μylos Beach and less than 1 km from Leptokarya Beach, Olympus Villa Mare provides accommodation with free... Ubytování Olympus Villa Mare se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ktima Dadouli

8,6

Ktima Dadouli

Ubytování (Apartmány) Ktima Dadouli. Located right on the beachfront, Ktima Dadouli in Gritsa Village features an organised beach area and a sun terrace. Ubytování Ktima Dadouli se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harilaos Beach

8,2

Harilaos Beach

Ubytování (Apartmány) Harilaos Beach. Harilaos Beach se nachází jen 30 metrů od pláže Plaka, která je oceněná Modrou vlajkou a nabízí apartmány s balkonem s částečným výhledem na záliv... Ubytování Harilaos Beach se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Seaside Gilt House Plaka Litohoro

7,8

Seaside Gilt House Plaka Litohoro

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside Gilt House Plaka Litohoro. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Seaside Gilt House Plaka Litohoro is situated in Plaka Litochorou. Ubytování Seaside Gilt House Plaka Litohoro se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Olympios Zeus

7,6

Olympios Zeus

Ubytování (Hotel) Olympios Zeus. Kemp Olympios Zeus s bezplatným Wi-Fi v celém areálu je situován v zelených zahradách s borovicemi a platany, přímo na pláži a pouhých 5 km od obce Plaka a... Ubytování Olympios Zeus se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Zeus Throne Estate

Zeus Throne Estate

Ubytování (Vila) Zeus Throne Estate. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Zeus Throne Estate features accommodation in Litóchoron with free WiFi and pool... Ubytování Zeus Throne Estate se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia).

Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas

Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas. Featuring garden views, Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Nkrémia... Ubytování Holiday home Epar.Od. Skalas Leptokarias - Larisas se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive House Olympos & sea

Olive House Olympos & sea

Ubytování (Prázdninový dům) Olive House Olympos & sea. Olive House Olympos & sea is located in Plaka Litochorou and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 4. Ubytování Olive House Olympos & sea se nachází ve městě Plaka Litochorou (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Plaka Litochorou

Město Plaka Litochorou se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Plaka Litochorou.