Hledat

Ubytování

Ubytování město Plagiárion

Ve městě Plagiárion (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Plagiárion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plagiárion

Mary-Ann's deluxe apartment

10

Mary-Ann's deluxe apartment

Ubytování (Apartmány) Mary-Ann's deluxe apartment. Located in Plagiárion, Mary-Ann's deluxe apartment provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Mary-Ann's deluxe apartment se nachází ve městě Plagiárion (Řecko - Macedonia).

Ambassador Hotel Thessaloniki

8,7

Ambassador Hotel Thessaloniki

Ubytování (Hotel) Ambassador Hotel Thessaloniki. Ambassador Hotel se nachází 5 minut jízdy autem od letiště Macedonia, 15 minut od centra Soluně, a nabízí úchvatný výhled na město i nádhernou bazénovou... Ubytování Ambassador Hotel Thessaloniki se nachází ve městě Plagiárion (Řecko - Macedonia).

Villa Plagiari sea view

Villa Plagiari sea view

Ubytování (Vila) Villa Plagiari sea view. Villa Plagiari sea view se nachází v Plagiárionu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Plagiari sea view se nachází ve městě Plagiárion (Řecko - Macedonia).

Natura house

Natura house

Ubytování (Apartmán) Natura house. Natura house se nachází asi 1,5 km od pláže Perea a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Natura house se nachází ve městě Plagiárion (Řecko - Macedonia).

Mary-Ann’s Deluxe maisonette Plagiari Salonica

Mary-Ann’s Deluxe maisonette Plagiari Salonica

Ubytování (Apartmán) Mary-Ann’s Deluxe maisonette Plagiari Salonica. Mary-Ann’s Deluxe maisonette Plagiari Salonica is set in Plagiárion and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Mary-Ann’s Deluxe maisonette Plagiari Salonica se nachází ve městě Plagiárion (Řecko - Macedonia).

Ubytování ve městě Plagiárion

Město Plagiárion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Plagiárion.