Hledat

Ubytování

Ubytování město Pivka

Ve městě Pivka (Slovinsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pivka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pivka

Maple place

9,9

Maple place

Ubytování (Apartmány) Maple place. Situated 2.3 km from Park of Military History Pivka, Maple place offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Maple place se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)).

Farm House Na Meji

9,4

Farm House Na Meji

Ubytování (Farma) Farm House Na Meji. Farm House Na Meji se nachází na klidném místě na okraji lesa a nabízí elegantní jídelnu, TV a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Farm House Na Meji se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)).

Tourist farm Pri Andrejevih

9,4

Tourist farm Pri Andrejevih

Ubytování (Farma) Tourist farm Pri Andrejevih. Offering an outdoor pool and a restaurant, Tourist farm Pri Andrejevih is located in Narin near Pivka. Free WiFi access is available in this farm stay. Ubytování Tourist farm Pri Andrejevih se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast Trnje

9,4

Bed and Breakfast Trnje

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Trnje. Bed and Breakfast Trnje is located in a peaceful setting surrounded by nature, at the edge of small village Trnje. Ubytování Bed and Breakfast Trnje se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)).

Camp The sunrise hill

9,4

Camp The sunrise hill

Ubytování (Kemp) Camp The sunrise hill. Kemp Sunrise Hill se nachází 5 km od muzea Park vojenské historie Pivka a nabízí půjčení jízdních kol zdarma, zahradu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Camp The sunrise hill se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)).

Bed and Breakfast Špelca

9

Bed and Breakfast Špelca

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Špelca. Bed and Breakfast Špelca s terasou a vlastní restaurací se nachází v obci Gornja Košana, 5 km od Pivky. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Bed and Breakfast Špelca se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weiss apartment

9

Weiss apartment

Ubytování (Apartmán) Weiss apartment. Boasting garden views, Weiss apartment provides accommodation with a garden and a patio, around 2.3 km from Park of Military History Pivka. Ubytování Weiss apartment se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Herman

8,5

Rooms Herman

Ubytování (Penzion – hostinec) Rooms Herman. Offering an on-site bar and an a la carte restaurant, Rooms Herman Located 50 metres from the Train and Bus Stations of Pivka. Ubytování Rooms Herman se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Pivka

Two-Bedroom Holiday Home in Pivka

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Pivka. Two-Bedroom Holiday Home in Pivka is set in Pivka and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Pivka se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)).

Apartma Claudia

Apartma Claudia

Ubytování (Apartmán) Apartma Claudia. Apartma Claudia is located in Pivka and offers a terrace. The accommodation has free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. Ubytování Apartma Claudia se nachází ve městě Pivka (Slovinsko - Notranjska (vnitřní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pivka

Město Pivka se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Pivka.