Hledat

Ubytování

Ubytování město Piran

Ve městě Piran (Slovinsko) máme celkem 344 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Piran

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Piran

Al Porticciolo

10

Al Porticciolo

Ubytování (Apartmán) Al Porticciolo. Located in Piran, 100 metres from Tartini Square and 3.2 km from St. Ubytování Al Porticciolo se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nono Mario - Marin

9,9

Nono Mario - Marin

Ubytování (Apartmán) Nono Mario - Marin. Nono Mario - Marin in Piran provides accommodation with free WiFi, a few steps from Tartini Square, 3.1 km from St. George's Parish Church and 3. Ubytování Nono Mario - Marin se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Apartment Andromeda

9,9

Apartment Andromeda

Ubytování (Apartmány) Apartment Andromeda. Apartmán Andromeda se nachází v městečku Piran a nabízí možnost vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Otevírá se z něj výhled na město. Ubytování Apartment Andromeda se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Vistamare

9,9

Apartma Vistamare

Ubytování (Apartmán) Apartma Vistamare. Apartma Vistamare se nachází v Piranu, 1,4 km od farního kostela sv. Jiří, 2,7 km od náměstí Tartini a 2,1 km od jezera Fiesa. Ubytování Apartma Vistamare se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nono Mario

9,8

Nono Mario

Ubytování (Apartmán) Nono Mario. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Piranu, 100 metrů od náměstí Tartini a 200 metrů od farního kostela sv. Jiří. Ubytování Nono Mario se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Carpe diem Piran

9,8

Carpe diem Piran

Ubytování (Apartmán) Carpe diem Piran. Set in Piran, 100 metres from Tartini Square and 2.9 km from St. George's Parish Church, Carpe diem Piran offers free WiFi, a terrace and air conditioning. Ubytování Carpe diem Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Diana Piran

9,8

Apartment Diana Piran

Ubytování (Apartmán) Apartment Diana Piran. Situated in Piran, 200 metres from Tartini Square and 3.3 km from St. George's Parish Church, Apartment Diana Piran offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment Diana Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments ZabAba

9,8

Apartments ZabAba

Ubytování (Apartmány) Apartments ZabAba. Apartments ZabAba se nachází v Piranu, 400 metrů od náměstí Tartini. Nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments ZabAba se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Apartment Rebecca - Feel magical exclusivity

9,8

Apartment Rebecca - Feel magical exclusivity

Ubytování (Apartmán) Apartment Rebecca - Feel magical exclusivity. Set in Piran, a few steps from Tartini Square and 3 km from St. Ubytování Apartment Rebecca - Feel magical exclusivity se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St. Georges Atelier

9,8

St. Georges Atelier

Ubytování (Apartmán) St. Georges Atelier. St. Georges Atelier se nachází v Piranu, 800 metrů od náměstí Tartini, 3,9 km od kostela sv. Jiří a 5 km od jezera Fiesa. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování St. Georges Atelier se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Taperin Piran

9,8

Apartma Taperin Piran

Ubytování (Apartmán) Apartma Taperin Piran. Apartma Taperin Piran se nachází v Piranu, 300 metrů od náměstí Tartini a 3,4 km od farního kostela sv. Jiří. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartma Taperin Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment The View

9,8

Apartment The View

Ubytování (Apartmán) Apartment The View. Set in Piran, less than 1 km from St. George's Parish Church and 2.2 km from Tartini Square, Apartment The View offers a shared lounge and air... Ubytování Apartment The View se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Apartment Artemus Stesha

9,8

Apartment Artemus Stesha

Ubytování (Apartmán) Apartment Artemus Stesha. Apartment Artemus Stesha se nachází v Piranu, 400 metrů od náměstí Tartini a 3 km od farního kostela sv. Jiří. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartment Artemus Stesha se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Zappa's Holiday Home

9,8

Zappa's Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Zappa's Holiday Home. Located in Piran, 2.8 km from St. George's Parish Church and 3. Ubytování Zappa's Holiday Home se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JMJ apartmaji Piran

9,8

JMJ apartmaji Piran

Ubytování (Apartmány) JMJ apartmaji Piran. JMJ apartmaji Piran provides accommodation with a kitchen, situated in Piran. Free WiFi is available. Ubytování JMJ apartmaji Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

☼SUNSET Apartment

9,7

☼SUNSET Apartment

Ubytování (Apartmán) ☼SUNSET Apartment. Apartmán ☼SUNSET Apartment se nachází v Piranu, 300 metrů od náměstí Tartini a 2,8 km od farního kostela sv. Ubytování ☼SUNSET Apartment se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Aurora Apartment Piran

9,7

Aurora Apartment Piran

Ubytování (Apartmán) Aurora Apartment Piran. Aurora Apartment Piran se nachází v Piranu, pouhých 1,1 km od Tartiniho náměstí, 2,4 km od farního kostela sv. Jiří a 3,1 km od jezera Fiesa. Ubytování Aurora Apartment Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

AZZURRO APARTMENT

9,7

AZZURRO APARTMENT

Ubytování (Apartmán) AZZURRO APARTMENT. AZZURRO APARTMENT is set in Piran, 500 metres from Tartini Square, in an area where cycling can be enjoyed. The property is 700 metres from St. Ubytování AZZURRO APARTMENT se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Fredi

9,7

Fredi

Ubytování (Apartmán) Fredi. Fredi se nachází v obci Piran, asi 400 metrů od náměstí Tartini. Tento apartmán nabízí výhled na moře a na město. Ubytování Fredi se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

MEMENTO Piran

9,7

MEMENTO Piran

Ubytování (Bed and breakfast) MEMENTO Piran. MEMENTO Piran se nachází v Piranu, 66 metrů od náměstí Tartini a 90 metrů od farního kostela sv. Jiří. Nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování MEMENTO Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Piran

9,7

One-Bedroom Apartment in Piran

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Piran. One-Bedroom Apartment in Piran in Piran provides accommodation with free WiFi, 400 metres from Tartini Square, 3 km from St. George's Parish Church and 3. Ubytování One-Bedroom Apartment in Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Classy Apartment in Piran Center HD

9,7

Classy Apartment in Piran Center HD

Ubytování (Apartmán) Classy Apartment in Piran Center HD. Classy Apartment in Piran Center HD se nachází v Piranu, 100 metrů od náměstí Tartini a farního kostela sv. Jiří, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Classy Apartment in Piran Center HD se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Tincha

9,7

Tincha

Ubytování (Apartmán) Tincha. Apartmán Tincha nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací v Piranu, 300 metrů od náměstí Tartini, 3,4 km od farního kostela sv. Ubytování Tincha se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Sal e Mar Apartments

9,7

Sal e Mar Apartments

Ubytování (Apartmány) Sal e Mar Apartments. Located within 100 metres of Tartini Square in Piran, Sal e Mar Apartments provides accommodation with free WiFi and a kitchen. Ubytování Sal e Mar Apartments se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Marinka

9,7

Apartma Marinka

Ubytování (Apartmán) Apartma Marinka. Apartma Marinka se nachází v Piranu, jen 1,7 km od farního kostela sv. Jiří. Nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartma Marinka se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Piran

9,7

Three-Bedroom Apartment in Piran

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Piran. Offering free WiFi and free private parking, Three-Bedroom Apartment in Piran is located in Piran, just 500 metres from St. George's Parish Church. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Blue Piran

9,6

Blue Piran

Ubytování (Apartmán) Blue Piran. Blue Piran se nachází v Piranu, 80 metrů od náměstí Tartini, a nabízí ubytování s kasinem, bezplatné Wi-Fi a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Blue Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Martin 12

9,6

Apartman Martin 12

Ubytování (Apartmán) Apartman Martin 12. Apartmán Martin 12 se nachází v Piranu, 350 metrů od náměstí Tartini, 250 metrů od farního kostela sv. Jiří a 5 km od jezera Fiesa. Ubytování Apartman Martin 12 se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Punta Nana Mira

9,6

Punta Nana Mira

Ubytování (Apartmány) Punta Nana Mira. Punta Nana Mira se nachází v Piranu, pouhých 600 metrů od náměstí Tartini, 3,7 km od farního kostela sv. Jiří a 4,3 km od jezera Fiesa. Ubytování Punta Nana Mira se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Apartma Remi

9,6

Apartma Remi

Ubytování (Apartmány) Apartma Remi. Apartma Remi se nachází v Piranu, 97 metrů od náměstí Tartini a 300 metrů od farního kostela sv. Jiří. Ubytování Apartma Remi se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Casa Vacanze Enjoy Pirano

9,6

Casa Vacanze Enjoy Pirano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Enjoy Pirano. Casa Vacanze Enjoy Pirano se nachází ve městě Pirano, 280 metrů od náměstí Tartini, 180 metrů od farního kostela sv. Ubytování Casa Vacanze Enjoy Pirano se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

GALLUS

9,6

GALLUS

Ubytování (Apartmán) GALLUS. Set in Piran, a few steps from Tartini Square and 3.1 km from St. George's Parish Church, GALLUS offers free WiFi and air conditioning. Ubytování GALLUS se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Sonja

9,6

Apartma Sonja

Ubytování (Apartmán) Apartma Sonja. Offering a garden and garden view, Apartma Sonja is located in Piran, 2.2 km from Tartini Square and 1.6 km from Fiesa Lake. Ubytování Apartma Sonja se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Apartment Stella

9,6

Apartment Stella

Ubytování (Apartmán) Apartment Stella. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Piranu, 700 metrů od náměstí Tartini, a nabízí terasu a výhled na moře. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Stella se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Apartment Tranquillo

9,6

Apartment Tranquillo

Ubytování (Apartmán) Apartment Tranquillo. Apartmán Tranquillo se nachází v městečku Piran, 200 metrů od náměstí Tartini a 3,3 km od farního kostela sv. Ubytování Apartment Tranquillo se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Second Life in Piran - Hotel Zala Piran

9,6

Second Life in Piran - Hotel Zala Piran

Ubytování (Hotel) Second Life in Piran - Hotel Zala Piran. Second Life in Piran - Hotel Zala Piran se nachází v historickém centru Piranu, jen pár kroků od přímořské promenády. Ubytování Second Life in Piran - Hotel Zala Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Amazing View

9,6

Holiday Home Amazing View

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Amazing View. Holiday Home Amazing View in Piran offers accommodation with free WiFi, 350 metres from Tartini Square. Ubytování Holiday Home Amazing View se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji MAVITA Piran

9,6

Apartmaji MAVITA Piran

Ubytování (Apartmány) Apartmaji MAVITA Piran. Apartmaji MAVITA Piran se nachází v Piranu, 200 metrů od náměstí Tartini i od farního kostela sv. Jiří a 4 km od jezera Fiesa. Ubytování Apartmaji MAVITA Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Apartment Ana's dreams

9,6

Apartment Ana's dreams

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana's dreams. Located in Piran, 200 metres from Tartini Square and 3.3 km from St. Ubytování Apartment Ana's dreams se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Pocket Apartment Dell' Acqua

9,6

Pocket Apartment Dell' Acqua

Ubytování (Apartmán) Pocket Apartment Dell' Acqua. Pocket Apartment Dell 'Acqua se nachází v Piranu, 200 metrů od náměstí Tartini, 3,3 km od farního kostela sv. Jiří a 3,9 km od jezera Fiesa. Ubytování Pocket Apartment Dell' Acqua se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Guesthouse Opara

9,6

Guesthouse Opara

Ubytování (Penzion) Guesthouse Opara. Guesthouse Opara se nachází v Piranu, 700 metrů od farního kostela sv. Jiří a 2,7 km od náměstí Tartini. Ubytování Guesthouse Opara se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Apartments Pia

9,6

Apartments Pia

Ubytování (Apartmány) Apartments Pia. Apartmány Pia se nachází v Piranu, 1,2 km od pláže Fiesa a 1,5 km od pláže Bernardin. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným... Ubytování Apartments Pia se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jago

9,6

Apartments Jago

Ubytování (Apartmány) Apartments Jago. Apartmány Jago se nachází v Piranu, 400 metrů od náměstí Tartini. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a přístup na terasu. Ubytování Apartments Jago se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tartini

9,6

Apartment Tartini

Ubytování (Apartmán) Apartment Tartini. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od Tartiniho náměstí v Piranu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Tartini se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Studio Figa

9,6

Studio Figa

Ubytování (Apartmán) Studio Figa. Studio Figa se nachází u pláže ve městě Piran, jen 200 metrů od náměstí Tartini a 4 km od jezera Fiesa. Nabízí bar a výhled na moře. Ubytování Studio Figa se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

AnvaDe Piran

9,6

AnvaDe Piran

Ubytování (Apartmány) AnvaDe Piran. Apartmány AnvaDe Piran se nachází v Piranu, 1,1 km od pláže Fiesa, a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování AnvaDe Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gregorciceva House

9,6

Gregorciceva House

Ubytování (Prázdninový dům) Gregorciceva House. Situated in Piran, within 300 metres of Tartini Square and 3.4 km of St. Ubytování Gregorciceva House se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

House Romeo

9,6

House Romeo

Ubytování (Prázdninový dům) House Romeo. Offering a terrace and sea view, House Romeo is located in Piran, 80 metres from St. George's Parish Church and 50 metres from Tartini Square. Ubytování House Romeo se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Benecanka Casa Veneziana Piran

9,6

Benecanka Casa Veneziana Piran

Ubytování (Bed and breakfast) Benecanka Casa Veneziana Piran. Set at Tartini Square and 270 metres of St. George's Parish Church in Piran, Benecanka Casa Veneziana provides accommodation with seating area and... Ubytování Benecanka Casa Veneziana Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunset Piran

9,6

Apartment Sunset Piran

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunset Piran. Apartmán Sunset Piran se nachází v Piranu, 400 metrů od náměstí Tartini a 500 metrů od farního kostela sv. Jiří. Ubytování Apartment Sunset Piran se nachází ve městě Piran (Slovinsko).

Casa Al Porto Antico

9,5

Casa Al Porto Antico

Ubytování (Apartmány) Casa Al Porto Antico. Casa Al Porto Antico se nachází v centru Piranu, 90 metrů od náměstí Tartini a 200 metrů od fary sv. Jiřího. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Casa Al Porto Antico se nachází ve městě Piran (Slovinsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Piran

Město Piran se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 344 hotelů a ubytování ve městě Piran.