Hledat

Ubytování

Ubytování město Pietramurata

Ve městě Pietramurata (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pietramurata

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pietramurata

HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Green

10

HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Green

Ubytování (Apartmány) HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Green. HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Green se nachází v obci Pietramurata, 34 km od jezera Molveno a 47 km od hradu Castello di Avio, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Green se nachází ve městě Pietramurata (Itálie - Trentino Alto Adige).

Holiday home Danima

9,7

Holiday home Danima

Ubytování (Apartmán) Holiday home Danima. Prázdninový dům Danima se nachází v obci Pietramurata a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Holiday home Danima se nachází ve městě Pietramurata (Itálie - Trentino Alto Adige).

HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Blue

9,7

HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Blue

Ubytování (Apartmány) HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Blue. HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Blue se nachází v obci Pietramurata, 34 km od jezera Molveno, 47 km od hradu Castello di Avio a 19 km od vodopádu Varone. Ubytování HOLIDAY APARTMENTS GIULIA - Blue se nachází ve městě Pietramurata (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa vacanza TORRE

9,6

Casa vacanza TORRE

Ubytování (Apartmán) Casa vacanza TORRE. Casa vacanza TORRE se nachází v obci Pietramurata, pouhých 23 km od MUSE. Ubytování Casa vacanza TORRE se nachází ve městě Pietramurata (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa vacanza FIUME

9,6

Casa vacanza FIUME

Ubytování (Apartmán) Casa vacanza FIUME. Casa vacanza FIUME se nachází v obci Pietramurata, 23 km od muzea MUSE, 46 km od hradu Castello di Avio a 19 km od vodopádu Varone. Ubytování Casa vacanza FIUME se nachází ve městě Pietramurata (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Borgo

9,4

Al Borgo

UbytováníAl Borgo. Al Borgo se nachází v Pietramuratě, 22 km od MUSE, 33 km od jezera Molveno a 46 km od Castello di Avio. Ubytování Al Borgo se nachází ve městě Pietramurata (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camping Daino

8,4

Camping Daino

UbytováníCamping Daino. Camping Daino se nachází v poklidné části města Pietramurata, 500 metrů od jeho centra, a nabízí mobilní domky s možností vlastního stravování, bazén a... Ubytování Camping Daino se nachází ve městě Pietramurata (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ciclamino

7,1

Hotel Ciclamino

Ubytování (Hotel) Hotel Ciclamino. Ciclamino Hotel se nachází na motokrosovém okruhu enduro ve městě Pietramurata Arco. Ubytování Hotel Ciclamino se nachází ve městě Pietramurata (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Pietramurata

Město Pietramurata se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Pietramurata.