Hledat

Ubytování

Ubytování město Petržalka

Ve městě Petržalka (Slovensko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petržalka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petržalka

More Than Hotel & Accommodation

9,2

More Than Hotel & Accommodation

Ubytování (Bed and breakfast) More Than Hotel & Accommodation. More Than Accommodation se nachází v Bratislavě v Bratislavském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a přístup do... Ubytování More Than Hotel & Accommodation se nachází ve městě Petržalka (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melrose Apartments 2

8,4

Melrose Apartments 2

Ubytování (Aparthotel) Melrose Apartments 2. Aparthotel Melrose Apartments 2 se nachází 6 km od vyhlídkové věže UFO. Ubytování Melrose Apartments 2 se nachází ve městě Petržalka (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy 1-room flat

Cozy 1-room flat

Ubytování (Apartmán) Cozy 1-room flat. Cozy 1-room flat offers accommodation in Bratislava, 2.9 km from UFO Observation Deck and 3.2 km from Incheba. The property is 3.5 km from St. Ubytování Cozy 1-room flat se nachází ve městě Petržalka (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Petržalka

Město Petržalka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Petržalka.