Hledat

Ubytování

Ubytování město Petrochori

Ve městě Petrochori (Řecko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petrochori

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petrochori

Petrochori ApartHotel

9,9

Petrochori ApartHotel

Ubytování (Aparthotel) Petrochori ApartHotel. Featuring free WiFi throughout the property, Apartments Petrochori Villas is situated in Petrochori, 40 km from Rethymno Town. Ubytování Petrochori ApartHotel se nachází ve městě Petrochori (Řecko - Kréta).

Aposeti Villas

9,3

Aposeti Villas

Ubytování (Vily) Aposeti Villas. Aposeti Villas jsou prostorné a plně vybavené vily se společnými bazény, tavernou a bezplatným Wi-Fi, obklopené pohořím Psiloritis v obci Petrochori. Ubytování Aposeti Villas se nachází ve městě Petrochori (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Navarone Beach Apartments

8,8

Navarone Beach Apartments

Ubytování (Apartmán) Navarone Beach Apartments. Boasting sea views, Navarone Beach Apartments features accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from Romanos Beach. Ubytování Navarone Beach Apartments se nachází ve městě Petrochori (Řecko - Peloponés).

Hotel Navarone

8,7

Hotel Navarone

Ubytování (Hotel) Hotel Navarone. This hotel is a family owned business built in one of the most beautiful areas of southern Peloponnesus, having the Ionian Sea as a backdrop. Ubytování Hotel Navarone se nachází ve městě Petrochori (Řecko - Peloponés).

Ubytování ve městě Petrochori

Město Petrochori se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Petrochori.