Hledat

Ubytování

Ubytování město Petrcane

Ve městě Petrcane (Chorvatsko) máme celkem 325 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petrcane

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petrcane

Apartment Kovačić

10

Apartment Kovačić

Ubytování (Apartmán) Apartment Kovačić. Apartment Kovačić is a beachfront property located in Petrcane, 550 metres from Punta Skala Beach and 1.4 km from Pinija Beach. Ubytování Apartment Kovačić se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Mara

9,9

Apartment Mara

Ubytování (Apartmán) Apartment Mara. Apartmán Mara se nachází v Petrčane a nabízí vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování je vzdálené 100 metrů od pláže Petrčane a autobusové zastávky Petrčane. Ubytování Apartment Mara se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Roko

9,9

Apartman Roko

Ubytování (Apartmán) Apartman Roko. Apartment Roko se nachází 20 metrů od pláže v letovisku Petrčane na poloostrově Punta skala. Hosté mohou využívat také balkon. Ubytování Apartman Roko se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment ARIA Exclusive Petrcane

9,9

Apartment ARIA Exclusive Petrcane

Ubytování (Apartmán) Apartment ARIA Exclusive Petrcane. Located in Petrcane, 200 metres from Petrcane Bus Stop, Apartment ARIA Exclusive Petrcane features a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování Apartment ARIA Exclusive Petrcane se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Eveline

9,9

Apartment Eveline

Ubytování (Apartmán) Apartment Eveline. Barbecue facilities and a garden are provided at Eveline, which is situated in Petrcane, 200 metres away from Petrcane Bus Stop and 350 metres away from... Ubytování Apartment Eveline se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Mirela 2

9,9

Villa Mirela 2

Ubytování (Apartmány) Villa Mirela 2. Villa Mirela 2 leží v Petrčane a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén a gril. Ubytování Villa Mirela 2 se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Milka

9,9

Apartment Milka

Ubytování (Apartmán) Apartment Milka. Apartment Milka se nachází ve městě Petrčane, 200 metrů od pláže v Petrčane a 2,2 km od místní autobusové zastávky. Nabízí balkon, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Milka se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sanja

9,8

Apartment Sanja

Ubytování (Apartmány) Apartment Sanja. Apartment Sanja se nachází v Petrčane, 1,4 km od pláže a 1,5 km od autobusové zastávky. Nabízí výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Sanja se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Duda

9,8

Apartment Duda

Ubytování (Apartmán) Apartment Duda. Located in Petrcane, 700 metres from Petrcane Bus Stop and 700 m from Petrcane Beach, Apartment Duda features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Duda se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Elda

9,8

Apartment Elda

Ubytování (Apartmán) Apartment Elda. Apartmán Elda se nachází v centru obce Petrčane, jen 150 metrů od pláže a pár kroků od obchodů a několika možností stravování. Ubytování Apartment Elda se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vacation home Car

9,8

Vacation home Car

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation home Car. Featuring garden views, Vacation home Car features accommodation with a patio and a kettle, around 2.3 km from Petrcane Bus Stop. Ubytování Vacation home Car se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lily Apartment Petrcane

9,8

Lily Apartment Petrcane

Ubytování (Apartmány) Lily Apartment Petrcane. Featuring air conditioning, Lily Apartment Petrcane offers accommodation in Petrcane, just 100 metres from the nearest beach. Petrcane Beach is 1. Ubytování Lily Apartment Petrcane se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Roko

9,8

Apartment Roko

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko. Situated in Petrcane, 300 metres from Petrcane Bus Stop and 1.6 km from Petrcane Beach, Apartment Roko offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Roko se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Anita Punta Skala

9,8

Apartments Anita Punta Skala

Ubytování (Apartmány) Apartments Anita Punta Skala. Apartmány Anita Punta Skala se nacházejí v poklidné turistické obci Punta Skala, pouhých 40 metrů od pláže s lehátky a slunečníky, a nabízejí zdarma... Ubytování Apartments Anita Punta Skala se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zara

9,8

Apartments Zara

Ubytování (Apartmány) Apartments Zara. Apartmány Zara se nachází v Petrčane, jen pár kroků od pláže a 260 metrů od autobusového nádraží Petrčane, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Apartments Zara se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence 25

9,7

Residence 25

Ubytování (Apartmány) Residence 25. Residence 25 se nachází v Petrčane. Nabízí výhled do zahrady, zahradu, bezplatné půjčení jízdních kol, soukromou pláž, terasu, terasu a zázemí pro... Ubytování Residence 25 se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guest House Punta Grzan

9,7

Guest House Punta Grzan

Ubytování (Penzion) Guest House Punta Grzan. Guest House Punta Grzan se nachází v Petrcane, 1,3 km od pláže a autobusové zastávky. Nabízí Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén a gril. Ubytování Guest House Punta Grzan se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Pino with Jacuzzi

9,7

Villa Pino with Jacuzzi

Ubytování (Apartmány) Villa Pino with Jacuzzi. Apartments Villa Pino je apartmánová vila situovaná v Petrčane, jen 100 metrů od oblázkové pláže a 500 metrů od centra města. Ubytování Villa Pino with Jacuzzi se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Puntica

9,7

Apartment Puntica

Ubytování (Apartmán) Apartment Puntica. Apartment Puntica nabízí prostornou terasu s lehátky a jídelním koutem v klidné části Petrčane u moře. Ubytování Apartment Puntica se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luxury Villa Nada with Pool

9,7

Luxury Villa Nada with Pool

Ubytování (Apartmány) Luxury Villa Nada with Pool. Luxury Villa Nada with Pool se nachází v Petrčane, 400 metrů od autobusové zastávky. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Luxury Villa Nada with Pool se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Marija

9,6

Apartment Marija

Ubytování (Apartmány) Apartment Marija. Apartment Marija se nachází v městečku Petrčane, 200 metrů od autobusové zastávky a 500 metrů od místní pláže. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ivanka

9,6

Apartments Ivanka

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivanka. Apartmány Apartments Ivanka se nachází v Petrčane, zhruba 200 metrů od nejbližší pláže. Nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Apartments Ivanka se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments and Rooms Sara

9,6

Apartments and Rooms Sara

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Sara. Apartment Sara nabízí klimatizované ubytování v letovisku Petrčane. Autobusová zastávka v Petrčane je vzdálená 30 metrů. Ubytování Apartments and Rooms Sara se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman "Štefančić"

9,6

Studio apartman "Štefančić"

Ubytování (Apartmán) Studio apartman "Štefančić". Set in Petrcane, within 150 metres of Donje Petrcane Beach and 800 metres of Punta Skala Beach, Studio apartman "Štefančić" offers accommodation with free... Ubytování Studio apartman "Štefančić" se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach house Paula

9,6

Beach house Paula

Ubytování (Apartmány) Beach house Paula. Beach House Paula se nachází u v Petrčane v Zadarské župě, méně než 1 km od pláže. Ubytování Beach house Paula se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Zvjezdana

9,6

Apartments Zvjezdana

Ubytování (Apartmány) Apartments Zvjezdana. Apartmány Zvjezdana se nachází v Petrčane, 300 metrů od autobusové zastávky a 2,1 km od místní pláže. K dispozici je terasa. Ubytování Apartments Zvjezdana se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Punta Skala 64

9,6

Punta Skala 64

Ubytování (Prázdninový dům) Punta Skala 64. Located in Petrcane in the Zadar County region, Punta Skala 64 features a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Punta Skala 64 se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tea with Sea View

9,6

Apartments Tea with Sea View

Ubytování (Apartmány) Apartments Tea with Sea View. Situated in Petrcane in the Zadar County region and Punta Radman Beach reachable within 400 metres, Apartments Tea with Sea View features accommodation... Ubytování Apartments Tea with Sea View se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Malic

9,6

Rooms Malic

Ubytování (Penzion) Rooms Malic. Rooms Malic se nachází v letovisku Punta Skala, 150 metrů od pláže, 900 metrů od centra obce Petrčane a 8 km od Zadaru. Ubytování Rooms Malic se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Buskulic

9,6

Apartments Buskulic

Ubytování (Apartmány) Apartments Buskulic. Featuring free WiFi and air conditioning, Apartments Buskulic is set in Petrcane, 60 metres from the nearest beach and about 400 metres from the Petrčane... Ubytování Apartments Buskulic se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ana

9,6

Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana. Apartments Ana se nachází v malebné turistické vesničce Punta Skala, 800 metrů od Petrčane. Pouhých 30 metrů od domu se nachází oblázková pláž. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green House Petrčane

9,6

Green House Petrčane

Ubytování (Apartmány) Green House Petrčane. Set in Petrcane, 100 metres from Petrcane Bus Stop and 230 metres from Petrcane Beach, Green House Petrčane offers accommodation with free WiFi and a... Ubytování Green House Petrčane se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Katarina

9,6

Villa Katarina

Ubytování (Apartmány) Villa Katarina. Villa Katarina se nachází v pobřežním městě Petrčane, nedaleko Zadaru. Nabízí prostorné klimatizované ubytování s Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování Villa Katarina se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Luna with Seaview

9,5

Villa Luna with Seaview

Ubytování (Apartmány) Villa Luna with Seaview. Located just 70 metres from the beach, Villa Luna with Seaview is set 200 metres from the centre of the village of Petrčane. Ubytování Villa Luna with Seaview se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Bujas

9,5

Holiday Home Bujas

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bujas. Holiday Home Bujas se nachází v městečku Petrčane, 200 metrů od pláže Petrčane a 2,1 km od autobusové zastávky Petrčane. Ubytování Holiday Home Bujas se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ana's apartments

9,5

Ana's apartments

Ubytování (Apartmány) Ana's apartments. Ana's Apartments se nachází ve městě Petrčane, 300 metrů od autobusové zastávky Petrčane a 2,1 km od pláže Petrčane. Ubytování Ana's apartments se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guesthouse Lisica

9,5

Guesthouse Lisica

Ubytování (Penzion) Guesthouse Lisica. Penzion Lisica se nachází na pobřeží v pěší zóně města Petrčane a nabízí pokoje, apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi, které je dostupné ve všech... Ubytování Guesthouse Lisica se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Sunset Residence with Seaview

9,5

Luxury Sunset Residence with Seaview

Ubytování (Apartmány) Luxury Sunset Residence with Seaview. Luxury Sunset Penthouse & Apartment With Seaview se nachází 300 metrů od autobusové zastávky v Petrčane. Nabízí ubytování s balkonem, zahradou a grilem. Ubytování Luxury Sunset Residence with Seaview se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Maćo

9,5

Apartments Maćo

Ubytování (Apartmány) Apartments Maćo. Apartments Maćo je ubytování s vlastním stravováním v obci Petrčane. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Apartments Maćo se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments 2A

9,5

Apartments 2A

Ubytování (Penzion) Apartments 2A. Apartments 2A se nachází jen 150 metrů od moře v turistickém středisku Punta Skala. Ubytování Apartments 2A se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment MaRina

9,5

Apartment MaRina

Ubytování (Apartmány) Apartment MaRina. Apartment MaRina se nachází v letovisku Petrčane, 1,3 km od pláže a 1,5 km od autobusové zastávky. Nabízí klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment MaRina se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jurjevic

9,5

Apartments Jurjevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jurjevic. Apartmány Jurjevic se nachází pouhých 10 metrů od pláže v malé vesnici Punta Skala nedaleko města Petricane. Ubytování Apartments Jurjevic se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jedro

9,5

Apartments Jedro

Ubytování (Apartmány) Apartments Jedro. Apartmány Jedro se nacházejí v obci Petrčane v Zadarské župě, 100 metrů od pláže Donje Petrčane, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i... Ubytování Apartments Jedro se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Juraj

9,5

Apartments Juraj

Ubytování (Apartmány) Apartments Juraj. Apartments Juraj se nachází v Petrčane, 600 metrů od tamní autobusové stanice a 700 metrů od pláže. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartments Juraj se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Petrčane

9,5

Apartment Petrčane

Ubytování (Apartmán) Apartment Petrčane. Apartment Petrčane is located in Petrcane and offers barbecue facilities. The 3-star apartment is 350m from Petrcane Beach. Ubytování Apartment Petrčane se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Matas Petrcane

9,4

Apartmani Matas Petrcane

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matas Petrcane. Apartmani Matas Petrčane se nachází v obci Petrčane. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné půjčení kol, gril a zahradu. Ubytování Apartmani Matas Petrcane se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Vesna

9,4

Apartman Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartman Vesna. Situated in Petrcane, just less than 1 km from Petrcane Beach, Apartman Vesna features beachfront accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Apartman Vesna se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirko

9,4

Apartments Mirko

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirko. Apartmani Mirko nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací v obci Petrčane, 150 metrů od stejnojmenné pláže. Ubytování Apartments Mirko se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Amantina

9,4

Vila Amantina

Ubytování (Apartmány) Vila Amantina. Vila Amantina stojí jen pár kroků od pláže v klidné části Petrčane a má prostornou stinnou zahradu, která vede k pláži. Ubytování Vila Amantina se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Little pretty house

9,4

Apartments Little pretty house

Ubytování (Apartmány) Apartments Little pretty house. Apartmány Little pretty house se nachází v obci Petrčane, 900 metrů od autobusové zastávky. Nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartments Little pretty house se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Stipic

9,4

Apartment Stipic

Ubytování (Apartmán) Apartment Stipic. Set in Petrcane, 300 metres from Petrcane Bus Stop and 2.1 km from Petrcane Beach, Apartment Stipic offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Stipic se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ubytování ve městě Petrcane

Město Petrcane se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 325 hotelů a ubytování ve městě Petrcane.