Hledat

Ubytování

Ubytování město Petrcane

Ve městě Petrcane (Chorvatsko) máme celkem 325 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petrcane

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petrcane

Apartment Milka

9,9

Apartment Milka

Ubytování (Apartmán) Apartment Milka. Apartment Milka se nachází ve městě Petrčane, 200 metrů od pláže v Petrčane a 2,2 km od místní autobusové zastávky. Nabízí balkon, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Milka se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Zara

9,8

Apartments Zara

Ubytování (Apartmány) Apartments Zara. Apartmány Zara se nachází v Petrčane, jen pár kroků od pláže a 260 metrů od autobusového nádraží Petrčane, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Apartments Zara se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Anita Punta Skala

9,8

Apartments Anita Punta Skala

Ubytování (Apartmány) Apartments Anita Punta Skala. Apartmány Anita Punta Skala se nacházejí v poklidné turistické obci Punta Skala, pouhých 40 metrů od pláže s lehátky a slunečníky, a nabízejí zdarma... Ubytování Apartments Anita Punta Skala se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments and Rooms Sara

9,6

Apartments and Rooms Sara

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Sara. Apartment Sara nabízí klimatizované ubytování v letovisku Petrčane. Autobusová zastávka v Petrčane je vzdálená 30 metrů. Ubytování Apartments and Rooms Sara se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Studio apartman "Štefančić"

9,6

Studio apartman "Štefančić"

Ubytování (Apartmán) Studio apartman "Štefančić". Set in Petrcane, within 150 metres of Donje Petrcane Beach and 800 metres of Punta Skala Beach, Studio apartman "Štefančić" offers accommodation with free... Ubytování Studio apartman "Štefančić" se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Punta Skala 64

9,6

Punta Skala 64

Ubytování (Prázdninový dům) Punta Skala 64. Located in Petrcane in the Zadar County region, Punta Skala 64 features a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Punta Skala 64 se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Tea with Sea View

9,6

Apartments Tea with Sea View

Ubytování (Apartmány) Apartments Tea with Sea View. Situated in Petrcane in the Zadar County region and Punta Radman Beach reachable within 400 metres, Apartments Tea with Sea View features accommodation... Ubytování Apartments Tea with Sea View se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Rooms Malic

9,6

Rooms Malic

Ubytování (Penzion) Rooms Malic. Rooms Malic se nachází v letovisku Punta Skala, 150 metrů od pláže, 900 metrů od centra obce Petrčane a 8 km od Zadaru. Ubytování Rooms Malic se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Ana

9,6

Apartments Ana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana. Apartments Ana se nachází v malebné turistické vesničce Punta Skala, 800 metrů od Petrčane. Pouhých 30 metrů od domu se nachází oblázková pláž. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guesthouse Lisica

9,5

Guesthouse Lisica

Ubytování (Penzion) Guesthouse Lisica. Penzion Lisica se nachází na pobřeží v pěší zóně města Petrčane a nabízí pokoje, apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi, které je dostupné ve všech... Ubytování Guesthouse Lisica se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jedro

9,5

Apartments Jedro

Ubytování (Apartmány) Apartments Jedro. Apartmány Jedro se nacházejí v obci Petrčane v Zadarské župě, 100 metrů od pláže Donje Petrčane, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i... Ubytování Apartments Jedro se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Mirko

9,4

Apartments Mirko

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirko. Apartmani Mirko nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací v obci Petrčane, 150 metrů od stejnojmenné pláže. Ubytování Apartments Mirko se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Vesna

9,4

Apartman Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartman Vesna. Situated in Petrcane, just less than 1 km from Petrcane Beach, Apartman Vesna features beachfront accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Apartman Vesna se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ubytování ve městě Petrcane

Město Petrcane se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 325 hotelů a ubytování ve městě Petrcane.