Hledat

Ubytování

Ubytování město Petrás

Ve městě Petrás (Řecko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petrás

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petrás

Sitia Blue

9,8

Sitia Blue

Ubytování (Vila) Sitia Blue. Situated in Sitia, just 100 metres from Plakes Beach, Sitia Blue features beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre,... Ubytování Sitia Blue se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta).

Simon Studios and Apartments

9,7

Simon Studios and Apartments

Ubytování (Apartmány) Simon Studios and Apartments. Simon Studios and Apartments jsou studia a apartmány v rodinných rukou situované na kopci v Sitii. Ubytování Simon Studios and Apartments se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta).

Kreta Villa Anastasia

9,6

Kreta Villa Anastasia

Ubytování (Vila) Kreta Villa Anastasia. Located in Sitia, within 750 metres of Sitia Beach and less than 1 km of Plakes Beach, Kreta Villa Anastasia offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Kreta Villa Anastasia se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Athens city center cozy apartment

9,3

Athens city center cozy apartment

Ubytování (Apartmán) Athens city center cozy apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Athens city center cozy apartment is set in Athens. Ubytování Athens city center cozy apartment se nachází ve městě Petrás (Řecko - Attica). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bay View Apts II

9,2

Bay View Apts II

Ubytování (Apartmány) Bay View Apts II. Located just 50 metres from the beach, Bay View Apts II offers air-conditioned apartments with free Wi-Fi and balcony overlooking the Cretan Sea. Ubytování Bay View Apts II se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta).

Bay View Apartments

9,1

Bay View Apartments

Ubytování (Apartmány) Bay View Apartments. Bay View Apartments se nachází jen 30 metrů od pláže a 600 metrů od centra města Sitia. Nabízí klimatizované ubytování s přímým výhledem na Krétské moře. Ubytování Bay View Apartments se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta).

Minos Apartments & Studios II

8,9

Minos Apartments & Studios II

Ubytování (Apartmány) Minos Apartments & Studios II. Minos Apartments & Studios II se nachází přímo naproti pláži Petras, 1 km od města Sitia, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a balkonem s... Ubytování Minos Apartments & Studios II se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta).

Minos Apartments & Studios

8,6

Minos Apartments & Studios

Ubytování (Apartmány) Minos Apartments & Studios. Minos Apartments & Studios se nachází v půvabném pobřežním městě Sitia na krásné pláži Petras a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a ubytování s... Ubytování Minos Apartments & Studios se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corina Apartments

8,6

Corina Apartments

Ubytování (Apartmány) Corina Apartments. Apartmány Corina se nachází na kopci, asi 100 metrů od pláže Petras na Krétě, 1 km od města Siteia s tavernami a obchody. Ubytování Corina Apartments se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta).

Ekavi Apartments

8,5

Ekavi Apartments

Ubytování (Apartmány) Ekavi Apartments. Villa Ekavi se nachází ve městě Siteía, 100 metrů od pláže Petras, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ekavi Apartments se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolonos, a renovated apartment

Kolonos, a renovated apartment

Ubytování (Apartmán) Kolonos, a renovated apartment. Kolonos, a renovated apartment in Athens provides accommodation with free WiFi, 1.9 km from Ancient Agora of Athens, 1. Ubytování Kolonos, a renovated apartment se nachází ve městě Petrás (Řecko - Attica).

Vanessa's House By The Sea

Vanessa's House By The Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Vanessa's House By The Sea. Situated in Petrás, 400 metres from Plakes Beach and 600 metres from Karabopetra Beach, Vanessa's House By The Sea offers a garden and air conditioning. Ubytování Vanessa's House By The Sea se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House surrounded by olive trees

House surrounded by olive trees

Ubytování (Prázdninový dům) House surrounded by olive trees. Located in Sitia, 600 metres from Sitia Beach and 700 metres from Plakes Beach, House surrounded by olive trees provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování House surrounded by olive trees se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta).

Eleonora apartment no2

Eleonora apartment no2

Ubytování (Apartmán) Eleonora apartment no2. Situated in Petrás, Eleonora apartment no2 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytování Eleonora apartment no2 se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna's Family House

Anna's Family House

Ubytování (Vila) Anna's Family House. Located in Sitia, within 700 metres of Plakes Beach and less than 1 km of Karabopetra Beach, Anna's Family House offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Anna's Family House se nachází ve městě Petrás (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Petrás

Město Petrás se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Petrás.