Hledat

Ubytování

Ubytování město Petersberg

Ve městě Petersberg (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Petersberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Petersberg

Schupferhof

9,6

Schupferhof

Ubytování (Apartmán) Schupferhof. Schupferhof se nachází v Petersbergu. Nabízí výhled do zahrady, soukromé neplacené parkoviště, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Schupferhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Weber

9,5

Gasthof Weber

Ubytování (Hotel) Gasthof Weber. Gasthof Weber se nachází v Monte San Pietro, 15 minut chůze od lyžařského vleku Petersberg a 15 km od lyžařského areálu Latermar-Obereggen. Ubytování Gasthof Weber se nachází ve městě Petersberg (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Sonnegg

9,2

Garni Sonnegg

UbytováníGarni Sonnegg. Garni Sonnegg se nachází v Petersbergu, 35 minut jízdy od Bozenu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, Wi-Fi zdarma a společná terasa. Ubytování Garni Sonnegg se nachází ve městě Petersberg (Itálie - Trentino Alto Adige).

Franzn Apartments

9,1

Franzn Apartments

Ubytování (Apartmány) Franzn Apartments. Franzn Apartments se nachází v Petersbergu, 22 km od Moeny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Franzn Apartments se nachází ve městě Petersberg (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Peter

9

Hotel Peter

Ubytování (Hotel) Hotel Peter. Hotel Peter se nachází v malé vesnici Monte San Pietro, 20 minut jízdy od lyžařského střediska Carezza. Ubytování Hotel Peter se nachází ve městě Petersberg (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Petersberg

Město Petersberg se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Petersberg.