Hledat

Ubytování

Ubytování město Peroulades

Ve městě Peroulades (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Peroulades

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Peroulades

Logas Beach Studios

9,3

Logas Beach Studios

Ubytování (Apartmány) Logas Beach Studios. Located in northwestern of Corfu island, 150 m from Logas beach with clay cliffs and 900 m from Cape Drastis. Ubytování Logas Beach Studios se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu).

The Seahorse

9,2

The Seahorse

Ubytování (Aparthotel) The Seahorse. Aparthotel Seahorse se nachází jen kousek od pláže ve vesnici Sidari a nabízí venkovní bazén, snack bar a ubytování s balkonem a možností vlastního... Ubytování The Seahorse se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu).

Varvara Studios & Apartments II

8,9

Varvara Studios & Apartments II

Ubytování (Aparthotel) Varvara Studios & Apartments II. Rodinný Varvara Studios and Apartments II se nachází mezi svěžími olivovými háji na okraji Sidari. Ubytování Varvara Studios & Apartments II se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu).

Varvara Studios & Apartments I

8,7

Varvara Studios & Apartments I

Ubytování (Apartmány) Varvara Studios & Apartments I. Rodinný penzion Varvara Studios & Apartments se nachází ve městě Peroulades, cca 1 km od rušného letoviska Sidari. Ubytování Varvara Studios & Apartments I se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu).

Villa De Loulia

8,5

Villa De Loulia

Ubytování (Hotel) Villa De Loulia. Villa De Loulia je zařízená v italském stylu a nachází se v nedotčené severní části ostrova Korfu, daleko od ostatních rezortů. Ubytování Villa De Loulia se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu).

Yanna's Apartments

8,5

Yanna's Apartments

Ubytování (Apartmány) Yanna's Apartments. Yanna's Apartments se nachází na klidném místě v zahradě, jen pár kroků od restaurací, malých trhů a barů a pouze 80 metrů od pláže Canal d 'Amour. Ubytování Yanna's Apartments se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu).

Alex Katerina Apartments

8,5

Alex Katerina Apartments

Ubytování (Aparthotel) Alex Katerina Apartments. Alex Katerina Apartments se nachází 1,5 km od známé pláže Canal d'Amour a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, bazénem a... Ubytování Alex Katerina Apartments se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu).

Kapases Studios & Apartments

7,9

Kapases Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Kapases Studios & Apartments. Kapases Studios & Apartments je ubytování v jónském stylu, nachází se na klidném místě v obci Peroulades, a nabízí ubytování s balkonem, venkovní bazén s... Ubytování Kapases Studios & Apartments se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu).

Villa Logas

Villa Logas

Ubytování (Vila) Villa Logas. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, Villa Logas can be found in Peroulades, close to Erikousa Island and 2 km from Katevasidi... Ubytování Villa Logas se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea & River Apartments

Sea & River Apartments

Ubytování (Apartmány) Sea & River Apartments. Situated in Peroulades, Sea & River Apartments features accommodation within 17 km of Erikousa Island. Ubytování Sea & River Apartments se nachází ve městě Peroulades (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Peroulades

Město Peroulades se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Peroulades.