Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Perná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perná

Ubytování Markéta

9,8

Ubytování Markéta

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Markéta. Ubytování Markéta se nachází v Perné. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Některé domy mají kuchyň s myčkou nádobí a toustovačem. Ubytování Ubytování Markéta se nachází ve městě Perná (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Markéta má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Ubytování Markéta momentálně evidujeme 11 recenzí.

Palavahof

9,6

Palavahof

UbytováníPalavahof. Palavahof se nachází 20 km od zámku Valtice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Palavahof se nachází ve městě Perná (Česko - Jihomoravský kraj).

Vinařský dům, Vinařství Popela Perná

9,4

Vinařský dům, Vinařství Popela Perná

UbytováníVinařský dům, Vinařství Popela Perná. Vinařský dům, Vinařství Popela Perná se nachází v Perné, 21 km od Valtického zámku. Ubytování Vinařský dům, Vinařství Popela Perná se nachází ve městě Perná (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Janota Perná

8,5

Penzion Janota Perná

UbytováníPenzion Janota Perná. Penzion Janota Perná se nachází v Perné, 21 km od zámku Valtice a 22 km od zámku Lednice. Nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Janota Perná se nachází ve městě Perná (Česko - Jihomoravský kraj).

Restaurace a penzión u Jessyho

7,9

Restaurace a penzión u Jessyho

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzión u Jessyho. Restaurace a penzion u Jessyho se nachází v obci Perná v CHKO Pálava a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkování. Ubytování Restaurace a penzión u Jessyho se nachází ve městě Perná (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Restaurace a penzión u Jessyho má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Restaurace a penzión u Jessyho momentálně evidujeme 29 recenzí.