Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Perná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Perná

Ubytování Markéta

9,8

Ubytování Markéta

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Markéta. Ubytování Markéta se nachází v Perné. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Některé domy mají kuchyň s myčkou nádobí a toustovačem. Ubytování Ubytování Markéta se nachází ve městě Perná (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Markéta má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Ubytování Markéta momentálně evidujeme 11 recenzí.

Restaurace a penzión u Jessyho

7,9

Restaurace a penzión u Jessyho

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzión u Jessyho. Restaurace a penzion u Jessyho se nachází v obci Perná v CHKO Pálava a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkování. Ubytování Restaurace a penzión u Jessyho se nachází ve městě Perná (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a penzión u Jessyho má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Restaurace a penzión u Jessyho momentálně evidujeme 29 recenzí.

Penzion u Jessyho - APARTMÁN

Penzion u Jessyho - APARTMÁN

Ubytování (Apartmán) Penzion u Jessyho - APARTMÁN. Tento apartmán se nachází v Perné v Jihomoravském kraji, 38 km od Brna, a nabízí klimatizované ubytování. Apartmán má 4 ložnice a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion u Jessyho - APARTMÁN se nachází ve městě Perná (Česko - Jihomoravský kraj).